Okulista Kraków

lekarz Agnieszka Papierniak

ul. Henryka Sienkiewicza 13/11

Moje problemy z widzeniem pojawiły się po ponad 10 latach noszenia soczewek, m.in. zaczął się tworzyć rozmazany obraz. Z racji tego trafiłam do Szpitala Okulistycznego, gdzie lekarze kazali odłożyć soczewki całkowicie (czego nie mogłam przeżyć, bo okularów nie lubiałam). Mus to mus, okulary musiały być na nosie 😢 Na kontrolę trafiłam zupełnie przez przypadek do dr Agnieszki Papierniak. To Pani Doktor tak naprawdę pokierowała moim leczeniem, a przede wszystkim powalczyła ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Elzbieta Skupińska

ulica Zachodnia 5/7a

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystko tłumaczy i pokazuje opcje. Jestem bardzo zadowolony. Polecam Panią Skupińską
Opinia dodana przez: Mateusz

Adam Słoka

Okulista

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U

Pan doktor Słoka przeprowadził u mnie zabieg usunięcia zaćmy , przy okazji zabiegu skorygował moją wadę wzroku z - 25 dioptrii na - 1,5 . Jeat to jedyny znany mi prawdziwy lekarz ,który nie patrzy ma pieniądze a raczej zajmuje się pacjentem , byłem u naprawdę znanych okulistów w Łodzi , Warszawie gdzie zainteresowanie pacjentem jest naprawdę słanbe .

lekarz Barbara Gliwa

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36

Badanie wykonane raczej pobieżnie. Pani doktor nie była zbyt wylewna jeśli chodzi o informacje na temat leczenia i zdawkowo odpowiadała na pytania. Odniosłem lekkie wrażenie, jakbym był w gabinecie nieproszonym gościem. Być może miała po prostu gorszy dzień, ale ja się więcej na wizytę nie wybiorę.

lekarz Grażyna Miklaszewska

Kościuszki 30/2

Pani Doktor ze swoim sztucznym uśmiechem potrafi pomóc tylko "wybrańcom" w swoim prywatnym gabinecie. Na pomoc w ramach NFZ nie ma co liczyć. Pacjentowi mówi: "nie umiem tego zrobić", a dyrekcji szpitala tłumaczy, ze to z troski o dobro pacjenta:( W tym przypadku nieuprzejmość równa się brak kompetencji
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Bogumiła Haak-Adamczyk

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66

bardzo dobra okulistka ,mądra ,nieomylna, potrafi dobrze wytłumaczyć o stosowaniu kropli. bardzo pomogła mojej córce. uratowała jej wzrok.

dr n. med. Stefania Pająk

wojwwódzki szpital okulistyczny

Kraków

Starsza lekarka,która nauczyła strabologii wielu okulistów.Znakomity fachowiec.Zna się na zezach ,jest cierpliwa,nie podejmuje pochopnych decyzji co do zabiegu.Wiele dzieci wyleczyła z zeza okularami bez zabiegu.POLECAM póki jeszcze pracuje.

lekarz Anna Myć

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

dziekuje serdecznie za zabieg.
Ten lekarz to profesjonalista i wie co robi.
Nic więcej do dodania.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska

Wojewódzki Szpital Okulistyczny
Dożynkowa 61
Kraków

Pani doktor Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska świetnie zajęłą się naszym synkiem. Jego kanaliki były wcześniej przetykane dwukrotnie u innych lekarzy. Gdy to nie pomogło skontaktowaliśmy się z Panią doktor i pojechaliśmy z maleństwem 150 km. do Krakowa. Wizyta krótka rzeczowa i co najważniejsze skuteczna. Bardzo dobra organizacja. Jeśli tylko rodzice "współpracują" to wszystko przebiega szybko i bezproblemowo. Polecam.

dr n. med. Arkadiusz Pogrzebielski

Centrum Okulistyki OCULUS
Zyblikiewicza 5/71
31-029 Śródmieście, Kraków

Szczerze polecam dr Arkadiusza Pogrzebielskiego. Od 5 lat jestem jego pacjentką. Bardzo rzadko spotyka się tak kompetentnego i oddanego pacjentowi lekarza. Potrafi z dużą cierpliwością, zrozumiałymi dla pacjenta słowami tłumaczyć zawiłości choroby i leczenia. Czuję, że moje problemy są tak samo ważne dla tego lekarza jak dla mnie.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Okuliści w Krakowie