Okulista Kraków

lekarz Renata Rakoczy-Gołda

Zdrowa 22A/1

Bardzo kompetentna i uprzejma Pani Doktór. Świetnie i przekonywująco tłumaczy i daje możliwość leczenia szpitalnego. Jesteśmy zadowoleni.
Opinia dodana przez: Anna

Dariusz Grządziel

Brożka 1

Spełniłby całkowicie moje oczekiwania, gdybym wyszła tylko z receptą na nowe okulary /jak od poprzednich/, ale po szczegółowych badaniach postawił nieoczekiwaną dla mnie diagnozę.

lekarz Cory Young

Kraków

Lekarz na prawde sie zna. Porobił mi badania i stwierdził co mi dolega, wszystko mi powoli i dokladnie tlumczyl . Jestem bardzo zadowolona. Niestety musze chodzic na wizyty prywatne i i tak czekac z 3 tygodnie , 4 na wizyte poniewaz tylu ma pacjentow. a na NFZ to termin bym miala roczny...

lekarz Stanisław Smulski

Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kozłówek" Sp. z o.o.
ulica Spółdzielców 17A

Cierpliwy, konkretny, dobry i mądry Człowiek.Dziękuję za poświęcony czas i uwagę. Za dobre słowo.Polecam...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Wojciech Moczulski

NZOZ S.P.L. "ERGOMED" s.c. Joanna Prokop, Monika Prokop-Franaszek
ulica Bonarka 18

Wizyta kontrolna w Centre De La Vision.Termin wizyty do Pana Lek. Wojciecha Moczulskiego trzy razy przesuwany (podobno lekarz często zmienia godz. przyjęć). Lekarz raczej małomówny, badanie przeprowadził bardzo szybko bez żadnej informacji dla pacjenta o wyniku przeprowadzonego badania, na pytania o stan oczu najpierw wyraził zdziwienie po czym odpowiadał zdawkowo w końcu zalecił zmianę lekarza. Stanowczo nie polecam tego Lekarza Okulisty.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Lenczowska

aleja Pokoju 12/35

Pani doktor jest osobą, bardzo nie miłą, zgłosiłam się na wyznaczony termin na NFZ, na który czekałam kilka miesięcy. Przybywając na wizytę, czekając od godz 8 do godz 12 w kolejce do Pani doktór,pani doktór wyszła i oznajmiła iż mnie nie przyjmie bo ma dużo pacjentów. Liczą się dla Pani doktór tylko pieniądze. Idąc prywatnie do Pani doktór zastaniecie państwo całką inna osobę, miła, ciepła i dobrą.
Bardzo nie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Joanna Dydo

Kraków

Ja również wystawiam negatywną opinię. Bardzo niesympatyczna lekarka, która traktuje pacjentów jak zło konieczne, nie mówiąc już o jakiejkolwiek empatii. Ja również zostałam potraktowana jak osoba, która za wszelką cenę chce wbić się kolejkę, pomimo, że przyszłam z ostrym stanem zapalnym, odczekałam swoje i nikt z pozostałych czekających nie miał do mnie pretensji o przyjęcie oprócz pani doktor.
Nie polecam i odradzam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Paulina Kalandyk-Sałakowska

Polarna 8

Profesjonalizm, rzetelność, uprzejmość, indywidualne podejście do pacjenta. Jestem wdzięczny za tak miłe potraktowanie mojej 85 letniej mamy
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Monika Kruk-Malczewska

ZAKŁAD OPTYCZNY MAŁGORZATA ŁOCHOWSKA
ul. Na Błonie 1

Wizyta u Pani doktor była czystą przyjemnością. Niezwykle uprzejma osoba. Potrafiąca poświęcić czas pacjentowi, stawiając go pierwszym miejscu.
Opinia dodana przez: Krzyszof

lekarz Agnieszka Łapuszek-Bratek

Okulista

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Kraków
ulica Lubicz 23A

Pani doktor kompetentna, mila , wytlumaczy nawet najbardziej zawily problem. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: barbara

Okuliści w Krakowie