Filtruj terminy

Śląskie Okulista

Okulap
Sikorskiego 7
Radzionków

Uratował mi oko. Gdybym trafił na kogoś innego, miałbym protezę.
Dwie operacje. I nawet na komisji w ZUS-ie nie mogli uwierzyć że widzę na to oko. Po takim urazie 99% kończy się usunięciem oka, a ja dzięki niemu widzę.
Nawet nie wiem jak dziękować za to co dla mnie zrobił, bo wcale nie musiał, mógł po prostu usunąć ciało obce razem z okiem.
Prawdziwy fachowiec i lekarz z powołania, miałem ...

Małachowskiego 24 lok. 2
41-200 Sosnowiec

Wielka kultura, wiedza i doświadczenie.
To ogromna przyjemność i szczęście spotkać
taką Lekarkę - dziękuję, że tacy lekarze jeszcze są !
Opinia dodana przez: Lidia

Weiss Clinic

Katowice

Swiat bez okularów jest piekny, wreszcie mogę robić to co tak bardzo lubię bez tego czego tak nienawidziłam.
Opieka i kadra w klinice profesjonalna, zabieg bezstresowy i szybki. Spełniłam swoje marzenie a raczej pan mi je spełnił.

ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Moja mama trafiła do dr Milki w przychodni przy "szpitalu górniczym" w Sosnowcu. To, na co zwróciła szczególną uwagę, to ludzkie podejście do pacjenta. W przeciwieństwie do wielu innych lekarzy, p. Milka słucha pacjenta, chętnie odpowiada na pytania i nie okazuje zniecierpliwienia. Jest profesjonalny, a przy tym bardzo sympatyczny. Promieniuje pozytywną energią. Gorąco polecam, a Panu Doktorowi dziękuję za leczenie mojej mamy.
Opinia dodana przez: córka Ireny

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Z ręką na sercu polecam panią doktor! pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności, świetny kontakt. Jednym słowem - lekarz jakich mało!
Opinia dodana przez: Janusz

PCK 9 lok. 1
40-044 Katowice

Pan Doktor Henryk Kozioł to Wybitny Fachowiec i Wielkiej Klasy Specjalista. Miałam Przyjemność i Wielki Zaszczyt poznać Szlachetnego Pana Doktora. Pan Doktor. Kompleksowo Podchodzi do Każdego Przypadku,nie bagatelizuje problemów. zdrowotnych pacjenta.Pan Doktor Jest bardzo Zaangażowany w swoją pracę ,którą wykonuje z pasją.Pan Doktor Respektuje Kartę Praw pacjenta.Pan Doktor Zawsze ma Otwarte Serce dla Osób potrzebujących fachowej szybkiej diagnozy i specjalistycznej pomocy. Pan Doktor Jest Kompetentny Bardzo Dobrze Dobiera środki farmakologiczne ...
Opinia dodana przez: Dorota

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Fantastyczna pani doktor. Od 10 lat prowadzi mój przypadek i zawsze cenię sobie jej rady, pomoc oraz jej podejście.

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

jest super lekarzem bylam tam pierwszy raz i postawila mi diagone zacme

Arkamed

Zawiść, Tychy

Lekarz z powołania. Pani doktor jest osobą kompetentną, skromną i od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie. Profesjonalne podejście do pacjenta. POLECAM !!!!

Ziemięcicka 21
44-110 Czechowice, Gliwice

Rewelacyjny specjalista. Polecam. Leczę się u Pani doktor od kilkunastu lat i mój wzrok poprawił się znacznie. Z +4.5 na jednym oku mam obecnie +0.5.