Filtruj terminy

Śląskie Okulista

Weiss Clinic

Katowice

Bardzo dziękuję za profesjonalnie wykonany zabieg laserowej korekcji wzroku. Zabiegowi poddałam się około miesiąc temu. Obecnie widzę dobrze bez okularów/soczewek za co jestem niezmiernie wdzięczna Panu Doktorowi.

ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Moja mama trafiła do dr Milki w przychodni przy "szpitalu górniczym" w Sosnowcu. To, na co zwróciła szczególną uwagę, to ludzkie podejście do pacjenta. W przeciwieństwie do wielu innych lekarzy, p. Milka słucha pacjenta, chętnie odpowiada na pytania i nie okazuje zniecierpliwienia. Jest profesjonalny, a przy tym bardzo sympatyczny. Promieniuje pozytywną energią. Gorąco polecam, a Panu Doktorowi dziękuję za leczenie mojej mamy.
Opinia dodana przez: córka Ireny

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Z ręką na sercu polecam panią doktor! pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności, świetny kontakt. Jednym słowem - lekarz jakich mało!
Opinia dodana przez: Janusz

PCK 9 lok. 1
40-044 Katowice

Pan Doktor Henryk Kozioł to Wybitny Fachowiec i Wielkiej Klasy Specjalista. Miałam Przyjemność i Wielki Zaszczyt poznać Szlachetnego Pana Doktora. Pan Doktor. Kompleksowo Podchodzi do Każdego Przypadku,nie bagatelizuje problemów. zdrowotnych pacjenta.Pan Doktor Jest bardzo Zaangażowany w swoją pracę ,którą wykonuje z pasją.Pan Doktor Respektuje Kartę Praw pacjenta.Pan Doktor Zawsze ma Otwarte Serce dla Osób potrzebujących fachowej szybkiej diagnozy i specjalistycznej pomocy. Pan Doktor Jest Kompetentny Bardzo Dobrze Dobiera środki farmakologiczne ...
Opinia dodana przez: Dorota

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Fantastyczna pani doktor. Od 10 lat prowadzi mój przypadek i zawsze cenię sobie jej rady, pomoc oraz jej podejście.

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

jest super lekarzem bylam tam pierwszy raz i postawila mi diagone zacme

Arkamed

Zawiść, Tychy

Lekarz z powołania. Pani doktor jest osobą kompetentną, skromną i od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie. Profesjonalne podejście do pacjenta. POLECAM !!!!

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Pan dr Łukasz Drzyzga to wciąż młody ale i niezwykle wybitny specjalista chirurg.
Jego ręce ratowały moje oko przed nieuchronnym atakiem jaskry.
Operacja odbyła się bez komplikacji i w bezstresowej atmosferze, którą zapewnił.
(A to niezwykle ważne gdy zabieg odbywa się tylko pod znieczuleniem miejscowym.)
Pan doktor rzeczowo opisywał wszystkie procedury i uspokajał mnie podczas trwania operacji.
To niesamowicie ciepły i sympatyczny czlowiek.
Z jego umiejętnościami i podejściem do ...
Opinia dodana przez: Danuta

Ziemięcicka 21
44-110 Czechowice, Gliwice

Rewelacyjny specjalista. Polecam. Leczę się u Pani doktor od kilkunastu lat i mój wzrok poprawił się znacznie. Z +4.5 na jednym oku mam obecnie +0.5.

Astrów 14
44-240 Żory

Bardzo dobry to za malo! Pani Doktor jest z powolania. Jest osobą bardzo milą i przyjemną. Zawsze usmiechnieta i chetna do rozmowy, odpowiada na kazde zadane pytanie bez poczucia ze nie masz prawa o nic zapytac. Jest okulistka skuteczna i bardzo dokladna oraz bardzo delikatna przy robieniu badan. Dlugo szukalam okulisty i bardzo sie ciesze, ze wlasnie trafilam do tego gabinetu. Serdecznie polecam Pania Doktor
Opinia dodana przez: Anna