Filtruj terminy

Śląskie Okulista

Okulap
Sikorskiego 7
Radzionków

Uratował mi oko. Gdybym trafił na kogoś innego, miałbym protezę.
Dwie operacje. I nawet na komisji w ZUS-ie nie mogli uwierzyć że widzę na to oko. Po takim urazie 99% kończy się usunięciem oka, a ja dzięki niemu widzę.
Nawet nie wiem jak dziękować za to co dla mnie zrobił, bo wcale nie musiał, mógł po prostu usunąć ciało obce razem z okiem.
Prawdziwy fachowiec i lekarz z powołania, miałem ...

Uratował mi oko. Gdybym trafił na kogoś innego, miałbym protezę.
Prawdziwy fachowiec i lekarz z powołania, miałem 5% szans na zachowanie ślepej gałki ocznej, a widzę na to oko. Jest naprawdę najlepszy.

Małachowskiego 24 lok. 2
41-200 Sosnowiec

Wielka kultura, wiedza i doświadczenie.
To ogromna przyjemność i szczęście spotkać
taką Lekarkę - dziękuję, że tacy lekarze jeszcze są !

Wielka kultura, wiedza i doświadczenie.
To ogromna przyjemność i szczęście spotkać
taką Lekarkę - dziękuję, że tacy lekarze jeszcze są !

Opinia dodana przez: Lidia

Weiss Clinic

Katowice

Swiat bez okularów jest piekny, wreszcie mogę robić to co tak bardzo lubię bez tego czego tak nienawidziłam.
Opieka i kadra w klinice profesjonalna, zabieg bezstresowy i szybki. Spełniłam swoje marzenie a raczej pan mi je spełnił.

ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Moja mama trafiła do dr Milki w przychodni przy "szpitalu górniczym" w Sosnowcu. To, na co zwróciła szczególną uwagę, to ludzkie podejście do pacjenta. W przeciwieństwie do wielu innych lekarzy, p. Milka słucha pacjenta, chętnie odpowiada na pytania i nie okazuje zniecierpliwienia. Jest profesjonalny, a przy tym bardzo sympatyczny. Promieniuje pozytywną energią. Gorąco polecam, a Panu Doktorowi dziękuję za leczenie mojej mamy.

Opinia dodana przez: córka Ireny

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Z ręką na sercu polecam panią doktor! pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności, świetny kontakt. Jednym słowem - lekarz jakich mało!

Opinia dodana przez: Janusz

PCK 9 lok. 1
40-044 Katowice

Pan Doktor Henryk Kozioł to Wybitny Fachowiec i Wielkiej Klasy Specjalista. Miałam Przyjemność i Wielki Zaszczyt poznać Szlachetnego Pana Doktora. Pan Doktor. Kompleksowo Podchodzi do Każdego Przypadku,nie bagatelizuje problemów. zdrowotnych pacjenta.Pan Doktor Jest bardzo Zaangażowany w swoją pracę ,którą wykonuje z pasją.Pan Doktor Respektuje Kartę Praw pacjenta.Pan Doktor Zawsze ma Otwarte Serce dla Osób potrzebujących fachowej szybkiej diagnozy i specjalistycznej pomocy. Pan Doktor Jest Kompetentny Bardzo Dobrze Dobiera środki farmakologiczne .Pan Doktor Bardzo Wiele mi Pomógł Pan Doktor sprowadzał dla mnie specjalistyczną soczewkę aż ze Stanów Zjednoczonych ,dzięki której poprawił się komfort mojego życia.Pan Doktor To Najlepszy Fachowiec.Dziękuje za Wszystko.pacjentka Dorota Żaczek ze Zgierza.

Opinia dodana przez: Dorota

jest super lekarzem bylam tam pierwszy raz i postawila mi diagone zacme

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Fantastyczna pani doktor. Od 10 lat prowadzi mój przypadek i zawsze cenię sobie jej rady, pomoc oraz jej podejście.

Arkamed

Zawiść, Tychy

Lekarz z powołania. Pani doktor jest osobą kompetentną, skromną i od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie. Profesjonalne podejście do pacjenta. POLECAM !!!!

Ziemięcicka 21
44-110 Czechowice, Gliwice

Rewelacyjny specjalista. Polecam. Leczę się u Pani doktor od kilkunastu lat i mój wzrok poprawił się znacznie. Z +4.5 na jednym oku mam obecnie +0.5.