Filtruj terminy

Śląskie Okulista

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach
ulica Bytomska 41
41-400 Mysłowice

Polecam !!! Bardzo kompetentny i konkretny lekarz.
Zna się na rzeczy i w każdej sytuacji wyjaśni wszystko prostym językiem.

Opinia dodana przez: Monika

Rynek 8
41-250 Czeladź

Bardzo miła Pani Doktor,wspaniale dobiera okulary i leczy .Poświęciła mi dużo czasu i cierpliwie tłumaczy,wszystko.Polecam wszystkim znajomym.
Opinia dodana przez: Rudzki

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Naprawde super okulistka więcej takich lekarzy a więdzej osób dobrze widzących.Pełen profesjonalizm.POLECAM

Szpital Powiatowy

Zawiercie

miła, wyrozumiała, fachowa
lekarz z sercem - czego chcieć więcej
operowała zaćmę u mojego taty, obecnie przyjmuje w Brudzowicach
Opinia dodana przez: ag

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Rewelacyjne podejście do pacjenta, bardzo trafne diagnozy. Każda wizyta jest bardzo przyjemna i miła. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

Sienkiewicza 28 lok. 76
41-800 Zabrze

Wspaniała okulistka-profesjonalistka. Zajęła się kompleksowo problemem ze wzrokiem. Jest bardzo empatyczna. Polecam panią doktor Halinę Bajorek. Janusz

ul.Brzeźnicka 66
42-215 Częstochowa

Pani doktor Olga Domańska znakomity fachowiec, wspanialy człowiek potrafiący rozmawiać z pacjentem, przeprowadzila bardzo ciężką operacje zaćmy w szpitalu na Parkitce w Czestochowie mojej siostry, zaćmy brunatnej, wiklujacej, podwichniętej, ze zrostami z jaskra i zezem rozbieżnym. Tak to wszystko w jednym oku. Ale teraz siostra ma szansę widzieć na to oko. Operacja trwala godzinę, Pani Doktor i ekipa jej lekarzy po rannych operacjach i na końcu mojej siostry ledwo trzymala ...

Świerczewskiego 5
42-500 Będzin

Spokojne,rzeczowe wyjaśnienia na temat schorzenia. Wyjątkowa uprzejmość wobec pacjenta. Wzór dla innych lekarzy!
Opinia dodana przez: Sylwester

Szpital Miejski
Jaworzno
Jaworzno

Pani Doktor jest bardzo miłą osobą. Godną polecenia. Leczyła moją malutką córeczkę. Miała dla niej wiele cierpliwości i szybko dzieciątko doszło do siebie. Poleciła tańsze lekarstwa. Jestem bardzo zadowolona.

NZOZ PRYZMAT-OKULISTYKA
Gliwice ul.Tarnogórska 70/1
44-100 Szobiszowice, Gliwice

Świetny specjalista.Godny polecenia.Darzę Pana Doktora pełnym zaufaniem.leczę się u Pana Doktora kilka lat.
Opinia dodana przez: Małgorzata