Filtruj terminy

Śląskie Okulista

Rynek 8
41-250 Czeladź

Bardzo miła Pani Doktor,wspaniale dobiera okulary i leczy .Poświęciła mi dużo czasu i cierpliwie tłumaczy,wszystko.Polecam wszystkim znajomym.

Opinia dodana przez: Rudzki rudizz

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Naprawde super okulistka więcej takich lekarzy a więdzej osób dobrze widzących.Pełen profesjonalizm.POLECAM

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach
ulica Bytomska 41
41-400 Mysłowice

Polecam !!! Bardzo kompetentny i konkretny lekarz.
Zna się na rzeczy i w każdej sytuacji wyjaśni wszystko prostym językiem.

Polecam !!! Bardzo kompetentny i konkretny lekarz.
Zna się na rzeczy i w każdej sytuacji wyjaśni wszystko prostym językiem.

Opinia dodana przez: Monika

Opinia dodana przez: ag

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Rewelacyjne podejście do pacjenta, bardzo trafne diagnozy. Każda wizyta jest bardzo przyjemna i miła. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Eugeniusz

ul.Brzeźnicka 66
42-215 Częstochowa

Pani doktor Olga Domańska znakomity fachowiec, wspanialy człowiek potrafiący rozmawiać z pacjentem, przeprowadzila bardzo ciężką operacje zaćmy w szpitalu na Parkitce w Czestochowie mojej siostry, zaćmy brunatnej, wiklujacej, podwichniętej, ze zrostami z jaskra i zezem rozbieżnym. Tak to wszystko w jednym oku. Ale teraz siostra ma szansę widzieć na to oko. Operacja trwala godzinę, Pani Doktor i ekipa jej lekarzy po rannych operacjach i na końcu mojej siostry ledwo trzymala się na nogach. Bardzo dziękuje też wszystkim lekarzom z oddzialu okulistyki na Parkitce za ogrom pracy który tam wykonują, siostrze oddziałowej, pielęgniarką i calemu personelowi. To naprawdę jest ciężka praca. Chyba nie
ma gorszego kalectwa niż nic nie widzieć. Ewa Jasinska

Świerczewskiego 5
42-500 Będzin

Spokojne,rzeczowe wyjaśnienia na temat schorzenia. Wyjątkowa uprzejmość wobec pacjenta. Wzór dla innych lekarzy!

Opinia dodana przez: Sylwester

Sienkiewicza 28 lok. 76
41-800 Zabrze

Wspaniała okulistka-profesjonalistka. Zajęła się kompleksowo problemem ze wzrokiem. Jest bardzo empatyczna. Polecam panią doktor Halinę Bajorek. Janusz

ulica Kilińskiego 2/4/14
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry Lekarz! Jedyna wizyta na której wyczerpująco i co najważniejsze MERYTORYCZNIE dowiedziałem się co mi dolega. Nie było pływania i "dyplomatycznych" odpowiedzi, tylko konkretne odpowiedzi. Poza tym bardzo duża kultura osobista, życzliwe podejście do pacjenta i jego problemu. Poświęcił mi sporo czasu nie spiesząc się. Ja i moja rodzina będziemy chodzić do tego Lekarza. Polecam wszystkim tego Doktora!

Szpital Miejski
Jaworzno
Jaworzno

Pani Doktor jest bardzo miłą osobą. Godną polecenia. Leczyła moją malutką córeczkę. Miała dla niej wiele cierpliwości i szybko dzieciątko doszło do siebie. Poleciła tańsze lekarstwa. Jestem bardzo zadowolona.