Okulista Warszawa

Wolny termin: 22 Cze o 13:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 25 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Bardzo dokładna lekarka. Zgłosiłam się z odwarstwiającą się siatkówką, jestem w trakcie leczenia.
Polecam!

Polecam!

Wolny termin: 25 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Wolny termin: 25 Cze o 16:00. Sprawdź inny.

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Wolny termin: 25 Cze o 17:30. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Pan doktor cierpliwie tłumaczy aspekty choroby, odpowiada na pytania. Rzetelny, uprzejmy i dokładny. Poza choroba widzi pacjenta. Polecam.

Opinia dodana przez: Sylwia
Wolny termin: 26 Cze o 08:00. Sprawdź inny.

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8

Niedość,że przystojny to jeszcze, bardzo miły i sympatyczny, prócz tego konsekwentny i godny zaufania. Leczy moją córkę od 13 lat. Z dobrym efektem. Polecam z całego serca.

Wolny termin: 26 Cze o 08:00. Sprawdź inny.

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Milena

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr

Opinia dodana przez: Piotr

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya

Przesympatyczna osoba, doskonały lekarz, bardzo duża wiedza.Idealne podejście do pacjentów, którzy czasem tak ja ja bywają upierdliwi i zadają mnóstwo pytań.
Gorąco polecam i potwierdzam opinie.

Gorąco polecam i potwierdzam opinie.

Opinia dodana przez: Krzysztof56