Okulista Warszawa

Wolny termin: 21 Sie o 08:00. Sprawdź inny.

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8

Niedość,że przystojny to jeszcze, bardzo miły i sympatyczny, prócz tego konsekwentny i godny zaufania. Leczy moją córkę od 13 lat. Z dobrym efektem. Polecam z całego serca.

Wolny termin: 21 Sie o 08:00. Sprawdź inny.

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Wolny termin: 21 Sie o 16:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 22 Sie o 15:00. Sprawdź inny.

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Wolny termin: 22 Sie o 16:00. Sprawdź inny.

Spółka Lekarska
Grzybowska 16/22

Wolny termin: 23 Sie o 09:00. Sprawdź inny.

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Wolny termin: 27 Sie o 17:30. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Pan doktor cierpliwie tłumaczy aspekty choroby, odpowiada na pytania. Rzetelny, uprzejmy i dokładny. Poza choroba widzi pacjenta. Polecam.

Opinia dodana przez: Sylwia

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Milena

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr

Opinia dodana przez: Piotr

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya

Ogromne zaangażowanie aby pomóc pacjentowi.
Bardzo duża wiedza jak również doświadczenie.
Pełna energii, młoda osoba, która swój zawód wybrała z powołania.Idealne podejście do pacjentów.
Wyczerpujące informację na każde zadawane pytanie dotyczące mojego wzroku.Gdyby wszyscy lekarze specjaliści tak podchodzili do pacjentów nie byłaby potrzebna reforma służby zdrowia w naszym kraju.POLECAM

Ogromne zaangażowanie aby pomóc pacjentowi.
Bardzo duża wiedza jak również doświadczenie.

Opinia dodana przez: Maria

Okuliści w mieście Warszawa