Okulista Warszawa 2

Ilskiego Franciszka 12 A/2

Naprawdę warto odwiedzić Pani doktor. Niezwykle podjeście do pacjenta przy tym wielka wiedza i doświadczenie! Ja polecam każdemu

Opinia dodana przez: Monika
Okulista Warszawa dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Centrum Okulistyczne Targowa 2
Targowa 2

Pani doktor jest super fachowcem a przy ty niezwykle ciepłą osobą. Ma wieloletnie doświadczenie i rzeszę zadowolonych pacjentów, do których ja i moje dzieci się zaliczają. Jest bardzo dokładna, poświęca tyle czasu ile trzeba na badanie. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do badań oczu. Jedyna z lekarzy okulistów, u których były moje dzieci postawiła trafną diagnozę. Potrafi w jasny, przystępny sposób poinformować o wyniku badania i przekazać zalecenia. Do miejsca, gdzie pani Basia przyjmuje mam dosyć daleko, ale wiem, że warto tam pojechać. Szczerze polecam! :-)

Opinia dodana przez: Marek

Grzybowska 6/10

Lekarka bardzo kompetentna, nie ma się do czego przyczepić, wszystko było na czas profesjonalnie, jeżeli chodzi o tłumaczenie choroby i leczenia to wszystko przełożone na nasz język nie ten typowo lekarski wię można zrozumiec:) Polecam można śmiało się udac do Pani doktor!

Opinia dodana przez: Piotrek

Grzybowska 6/10

Byłam u doktor na korekcji laserowej kilka miesięcy temu i bardzo sobie chwalę, obecnie nie mam już wady, a Pani doktor ma dobre podejście do pacjenta. Polecam przede wszystkim wszystkim stresującym się :)

Opinia dodana przez: L.G

Grzybowska 6/10

Przyszłam do Pani doktor z okropną wadą wzroku i myślałam, że już nic się nie da zrobić! A jednak - obecnie cieszę się 0 wadą i cieszę się że trafiłam właśnie na tą lekarkę!

Opinia dodana przez: Elwirka

Centrum Medyczne MML
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E

Nikomu nie polecam tego Pana . Leczył mojego syna w Centrum Zdrowia Dziecka . Pierwsze operacje na oba oczka syn miał przeprowadzone gdy miał 9 miesięcy ( zaćma obu oczu ) Gdy syn miał 5 lat dowiedziałam się przez przypadek , że ma na obu oczach zaćmę wtórną ( zażądałam od okulistki na przychodni w CZD zaświadczenia o stanie zdrowia dziecka ) Wtedy wyznaczono synowi termin przyjęcia na oddział - na zabieg . Pierwszą operację wykonała u syna pani doktor ...(usunięcie zaćmy wtórnej + wszczep soczewki)- operacja nie udała się. Po kilku dniach drugą operację u syna przeprowadził profesor ( wszczep soczewki z podszyciem )- jak powiedział : to jest bardzo poważna operacja i sam będzie ją wykonywał . To co się potem działo z synem to był dla mnie jeden KOSZMAR !!! W oczy potrafi kłamać , że jest wszystko dobrze . Moja okulistka w rejonie zaraz po przyjeździe do domu zbadała syna i potwierdziła to co powiedziała mi pani doktor prowadząca - że operacja nie udała się !!! Przy najbliższej wizycie w CZD profesor zbadał syna na oddziale i powiedział, że wszystko jest dobrze. Dałam mu pismo od mojej okulistki - zaczął czytać je i zdenerwował się , a potem powiedział, że nie może rozczytać się pisma mojej okulistki . Muszę podkreślić , że pismo mojej okulistki sama przeczytam , bo pisze wyraźnie . Kazał udać się nam do niej jeszcze raz , i żeby przepisała wszystko wyraźnie i wtedy mu przywieźć i pokazać ten opis - mieszkam prawie 400 km od Warszawy !!! . Powiedziałam profesorowi co tam jest napisane . Wszystkiemu zaprzeczył !! Nie zajął się naszym synem . Wyznaczył tylko kolejny termin wizyty . Byliśmy kilka razy umówieni na wizytę u profesora na oddziale i na przychodni - niestety profesor mimo , że był w pracy to dla nas był nieuchwytny . W Centrum zawsze byliśmy jako pierwsi pacjenci a wychodziliśmy jako ostatni oczekując profesora . Syn był operowany w Centrum Zdrowia dziecka kilka razy . Będąc z synem na oddziale na operację czekaliśmy grubo ponad tydzień , a byli tacy pacjenci co przychodzili jednego dnia a zaraz na drugi - ewentualnie trzeci dzień mieli robione zabiegi !! Poszłam do gabinetu profesora z zapytaniem kiedy w końcu mój syn będzie miał operację ???

To co usłyszałam to było dla mnie szokiem - zaczął mówić mi wprost za ile godzin dziennie ma płacone i jak mało zarabia !!!!!!!

U syna nastąpiło zapalenie błony naczyniowej a potem odwarstwienie siatkówki . Nikt nie chciał w Polsce operować naszego dziecka - tylko nam mówiono, że operację miał mieć zrobioną wczoraj... Obecnie ma bardzo duże niedowidzenie i jak mówią inni okuliści jest dzieckiem jednookim , bo z tego zniszczonego oka nic nie udało się już " wyciągnąć "- za późno wszystko było robione.

Obecnie syn jest po 6 operacjach łącznie na oba oczka.

Nikomu nie polecam jako lekarza . Liczy się dla niego wyłącznie kasa , kasa , kasa ...

Grzybowska 6/10

To dziwne dla Polaka nazwisko pochodzi z tąd ze mama byla Polka a tata Malezyjczyk.
Ja mieszkam w Malezji na wyspie Penang .
Potrzebowalem operacyjnie zreperowac swoje oczy . W Malezji nikt nie potrafi zrobić takiej operacji. Poni Doktor Grabska Liberek zrobila mi ja w Polsce i dzieki niej widze swietnie. Dziekuje za nowe oczy
Pang

Ja mieszkam w Malezji na wyspie Penang .
Pang

Opinia dodana przez: Pang Tong

Alex Dent
Surowieckiego 2

Miła , kompetentna ,poświęcająca dużo czasu pacjentowi.Dokładnie tłumaczy naszą chorobę .Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Zuzanna

Zaorskiego 2 lok. 8

Pan doktor jest wykwalifikowanym i doświadczonym lekarzem,a przy tym wpaniałym człowiekiem.Zawsze z troską i zaangażowaniem zajmuje się pacjentem.Wszystkie przeprowadzone przez niego badania wykonywane są w bradzo profesjonalny sposób i w miłej atmosferze.Wyróżniają go rzeczowe podejście,zaangażowanie i ogromna wiedza - szczerze polecam bo nie znam lepszego specjalisty w tej dziedzinie.

Opinia dodana przez: paulina8227 paulinas

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2

Pani doktor jest obcesowa, nieuprzejma i mojej ocenie niefachowa. Wprowadza podczas badań lotniczych niemiłą atmosferę. Brak jakiejkolwiek empatii. Zdecydowanie odradzam.

Opinia dodana przez: Lukasz