Okulista Warszawa

Okulista Warszawa dr n. med. Nebi Sherkawey

Centrum Medyczne Wellmed Długa
Długa 27

Wspaniały, konkretny i uprzejmy lekarz. Na moje szczęście trafiłam do Pana Doktora po wcześniejszej złej diagnozie u innego lekarza. Pan Doktor dobrał odpowiednie leki, po których od razu nastąpiła poprawa. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo polecam i będę polecać :)

Opinia dodana przez: Ania

Klnika Oko Laser
Boya Żeleńskiego 4a

Wspaniała Pani Doktor! Profesjonalistka jakich mało, kompetentna, cierpliwie i jasno wyjaśniająca wszystkie wątpliwości, sprawny operator, uprzejma, miła, a przede wszystkim słuchająca pacjenta.
Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.

Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Paulina

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15

Leczę sie u Pani Raczyńskiej od wielu lat i na prawdę polecam. Wcześniej okulista dobrał mi źle szkła, zamiast minusów dał mi plusy co pogłębiło moją wadę, na szczęście trafiłam tu. Polecam serdecznie.

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Śródmieście, Warszawa

Bardzo kompetentna Pani doktor :) Poświęca KAŻDEMU pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Nie goni ją czas tak jak niektórych lekarzy w prywatnych gabinetach. W moim odczuciu na każdego pacjenta przeznacza ok 30-40 min gdzie inni okuliści `załatwiają` sprawy w 15 min.
Tłumaczy dokładnie co robi, co się dzieje z moimi oczami, i jak dalej postępować.
Traktuje pacjenta jak równego sobie.
Na pewno Pani doktor jest inteligentnym lekarzem z powołania, ...

Traktuje pacjenta jak równego sobie.
Na pewno Pani doktor jest inteligentnym lekarzem z powołania, swoją postawą oraz kompetencjami pomoże każdemu kto przyjdzie do Niej z chorobami oczu.
Pełen szacunek dla Pani doktor. /zadowolony pacjent przed 30tką :)

Opinia dodana przez: pacjent

Lexmmedica

Swiat bez okularów jest piekny, wreszcie mogę robić to co tak bardzo lubię bez tego czego tak nienawidziłam.
Opieka i kadra w klinice profesjonalna, zabieg bezstresowy i szybki. Spełniłam swoje marzenie a raczej pan mi je spełnił.

Lekarz jakich mało. Zaangażownie, dociekliwość to jego domeny. Od przeszło roku odwiedziłam mnóstwo lekarzy okulistów z powodu bardzo rzadkiej choroby oczu mojego syna. Jego pomoc w znalezieniu przyczyny jest nieoceniona. Odpowiada na każde domysły i przypuszczenia stroskanej matki. Rzeczowo omawia, i wyjaśnia wszystko w sposób zrozumiały. Do tego jest bardzo miłym, uprzejmym i młodym lekarzem, który na pewno kiedyś zajdzie wysoko w dziedzinie okulistyki (no chyba że wyjedzie z tego państwa). Gorąco Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Wioletta

Wiśniowa 37

Pani doktor leczyła mojego syna, jest wspaniałym ciepłym czlowiekiem z niesamowitą wiedzą, polecam ja wszystkim którzy pytają o okulistę dziecięcego, nie ma lepszego w Warszawie.
z wyrazami szacunku wdzięczna mama

z wyrazami szacunku wdzięczna mama

Pani Doktor jest wspaniałą, przemiłą, pozytywnie nastawioną i profesjonalną osobą. Gorąco polecam i sama jeszcze nie raz wrócę :)

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Okulista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Ochota, Warszawa

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, dokładnie rozwiewa wątpliwości. Zawsze szczegółowo przeprowadza wywiad i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Zdecydowanie polecam.

SZPZLO Warszawa Praga-Południe
ulica Ostrołęcka 4

Lekarz ja z serialu. Rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Pani dr jest pałna szacuknu i empatii, poświęca tyle czasu ile trzeba, często zostaje po godzinach, by przyjąć niezapisanych pacjentów. Świetny specjalista!!!

Okuliści w mieście Warszawa