Okulista Warszawa

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Milena

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr
Opinia dodana przez: Piotr

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya

Ogromne zaangażowanie aby pomóc pacjentowi.
Bardzo duża wiedza jak również doświadczenie.
Pełna energii, młoda osoba, która swój zawód wybrała z powołania.Idealne podejście do pacjentów.
Wyczerpujące informację na każde zadawane pytanie dotyczące mojego wzroku.Gdyby wszyscy lekarze specjaliści tak podchodzili do pacjentów nie byłaby potrzebna reforma służby zdrowia w naszym kraju.POLECAM
Opinia dodana przez: Maria

Klnika Oko Laser
Boya Żeleńskiego 4a

Wspaniała Pani Doktor! Profesjonalistka jakich mało, kompetentna, cierpliwie i jasno wyjaśniająca wszystkie wątpliwości, sprawny operator, uprzejma, miła, a przede wszystkim słuchająca pacjenta.
Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Paulina

Lexmmedica

Bardzo dziękuję za profesjonalnie wykonany zabieg laserowej korekcji wzroku. Zabiegowi poddałam się około miesiąc temu. Obecnie widzę dobrze bez okularów/soczewek za co jestem niezmiernie wdzięczna Panu Doktorowi.

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15

Leczę sie u Pani Raczyńskiej od wielu lat i na prawdę polecam. Wcześniej okulista dobrał mi źle szkła, zamiast minusów dał mi plusy co pogłębiło moją wadę, na szczęście trafiłam tu. Polecam serdecznie.

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Śródmieście, Warszawa

Bardzo kompetentna Pani doktor :) Poświęca KAŻDEMU pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Nie goni ją czas tak jak niektórych lekarzy w prywatnych gabinetach. W moim odczuciu na każdego pacjenta przeznacza ok 30-40 min gdzie inni okuliści `załatwiają` sprawy w 15 min.
Tłumaczy dokładnie co robi, co się dzieje z moimi oczami, i jak dalej postępować.
Traktuje pacjenta jak równego sobie.
Na pewno Pani doktor jest inteligentnym lekarzem z powołania, ...
Opinia dodana przez: pacjent

Lekarz jakich mało. Zaangażownie, dociekliwość to jego domeny. Od przeszło roku odwiedziłam mnóstwo lekarzy okulistów z powodu bardzo rzadkiej choroby oczu mojego syna. Jego pomoc w znalezieniu przyczyny jest nieoceniona. Odpowiada na każde domysły i przypuszczenia stroskanej matki. Rzeczowo omawia, i wyjaśnia wszystko w sposób zrozumiały. Do tego jest bardzo miłym, uprzejmym i młodym lekarzem, który na pewno kiedyś zajdzie wysoko w dziedzinie okulistyki (no chyba że wyjedzie z tego ...
Opinia dodana przez: Wioletta

Wiśniowa 37

Pani doktor leczyła mojego syna, jest wspaniałym ciepłym czlowiekiem z niesamowitą wiedzą, polecam ja wszystkim którzy pytają o okulistę dziecięcego, nie ma lepszego w Warszawie.
z wyrazami szacunku wdzięczna mama

Okuliści w Warszawie