Okulista Warszawa

Okulista Warszawa dr n. med. Nebi Sherkawey

Centrum Medyczne Wellmed Długa
Długa 27

Wspaniały, konkretny i uprzejmy lekarz. Na moje szczęście trafiłam do Pana Doktora po wcześniejszej złej diagnozie u innego lekarza. Pan Doktor dobrał odpowiednie leki, po których od razu nastąpiła poprawa. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo polecam i będę polecać :)

Opinia dodana przez: Ania

Klnika Oko Laser
Boya Żeleńskiego 4a

Wspaniała Pani Doktor! Profesjonalistka jakich mało, kompetentna, cierpliwie i jasno wyjaśniająca wszystkie wątpliwości, sprawny operator, uprzejma, miła, a przede wszystkim słuchająca pacjenta.
Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.

Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Paulina

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15

Bardzo kompetentna osoba o dużej wiedzy i umiejętności komunikacji z pacjentem-świetnie tłumaczy sedno choroby i metody leczenia.Polecam z czystym sumieniem

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Śródmieście, Warszawa

Po wizycie, jaką miałam kilka dni temu, jestem zbudowana osobowością pani Doktor Anny Boruckiej. Będąc matką lekarza - nauczyciela lekarzy, mogę z pełnym przekonaniem życzyć naszej służbie zdrowia więcej lekarzy tak kompetentnych i wiernych przysiędze Hipokratesa !
Wdzięczna pacjentka ...

Wdzięczna pacjentka (l. 76)

Opinia dodana przez: Krystyna

Ewidentnie lekarz z powołania. Nie trzeba o nic dopytywać. Wszystkie informacje przekazuje wyczerpująco. Fachowość oraz niesamowite podejście zarówno do pacjenta jak i do rodzica, tworzą Go lekarzem idealnym. W 100% polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

Lexmmedica

Swiat bez okularów jest piekny, wreszcie mogę robić to co tak bardzo lubię bez tego czego tak nienawidziłam.
Opieka i kadra w klinice profesjonalna, zabieg bezstresowy i szybki. Spełniłam swoje marzenie a raczej pan mi je spełnił.

Wiśniowa 37

Lecze sie u Pani Doktor już ponad 30 lat. To mówi wszystko :)

Lecze sie u Pani Doktor już ponad 30 lat. To mówi wszystko :)

Pani Doktor jest wspaniałą, przemiłą, pozytywnie nastawioną i profesjonalną osobą. Gorąco polecam i sama jeszcze nie raz wrócę :)

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Ochota, Warszawa

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, dokładnie rozwiewa wątpliwości. Zawsze szczegółowo przeprowadza wywiad i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Zdecydowanie polecam.

SZPZLO Warszawa Praga-Południe
ulica Ostrołęcka 4

Lekarz ja z serialu. Rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Pani dr jest pałna szacuknu i empatii, poświęca tyle czasu ile trzeba, często zostaje po godzinach, by przyjąć niezapisanych pacjentów. Świetny specjalista!!!