Okulista Warszawa

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Pani dr jest okropnie niemiłą osobą, to jak traktuje swoich pacjentów prosi o jakąś pomstę! Zamiast poświęcać swój czas na leczenie pacjentów, woli telefonować do zakładów pracy i wmawiać im, że ubezpieczenie, które zaznaczam jest aktualne ( 30 lat pracy w jednym zakładzie), że jest nieważne a ludzie pracujący na stanowiskach księgowych się nie znają na swojej pracy!!! Chyba pani dr pomyliła swoje powołanie. takie rozmowy trwają średnio 30 minut, ...

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Zawsze miałam problem z oczami, od dziecka. Lekarze dawali mi różne diagnozy, że to może jaskra, zaćma, ale doktor tak mnie pokierował i zrobił takie badania, że znalazł diagnozę idealną wręcz i przde wszystkim wdrożył higienę oka. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

Hadmedica
Płochocińska 111

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Milena

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr
Opinia dodana przez: Piotr

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya

Ogromne zaangażowanie aby pomóc pacjentowi.
Bardzo duża wiedza jak również doświadczenie.
Pełna energii, młoda osoba, która swój zawód wybrała z powołania.Idealne podejście do pacjentów.
Wyczerpujące informację na każde zadawane pytanie dotyczące mojego wzroku.Gdyby wszyscy lekarze specjaliści tak podchodzili do pacjentów nie byłaby potrzebna reforma służby zdrowia w naszym kraju.POLECAM
Opinia dodana przez: Maria

Klnika Oko Laser
Boya Żeleńskiego 4a

Wspaniała Pani Doktor! Profesjonalistka jakich mało, kompetentna, cierpliwie i jasno wyjaśniająca wszystkie wątpliwości, sprawny operator, uprzejma, miła, a przede wszystkim słuchająca pacjenta.
Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Paulina

Lexmmedica

Bardzo dziękuję za profesjonalnie wykonany zabieg laserowej korekcji wzroku. Zabiegowi poddałam się około miesiąc temu. Obecnie widzę dobrze bez okularów/soczewek za co jestem niezmiernie wdzięczna Panu Doktorowi.

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15

Leczę sie u Pani Raczyńskiej od wielu lat i na prawdę polecam. Wcześniej okulista dobrał mi źle szkła, zamiast minusów dał mi plusy co pogłębiło moją wadę, na szczęście trafiłam tu. Polecam serdecznie.

Okuliści w Warszawie