Okulista Warszawa

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Śródmieście, Warszawa

Bardzo kompetentna Pani doktor :) Poświęca KAŻDEMU pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Nie goni ją czas tak jak niektórych lekarzy w prywatnych gabinetach. W moim odczuciu na każdego pacjenta przeznacza ok 30-40 min gdzie inni okuliści `załatwiają` sprawy w 15 min.
Tłumaczy dokładnie co robi, co się dzieje z moimi oczami, i jak dalej postępować.
Traktuje pacjenta jak równego sobie.
Na pewno Pani doktor jest inteligentnym lekarzem z powołania, ...
Opinia dodana przez: pacjent

Lekarz jakich mało. Zaangażownie, dociekliwość to jego domeny. Od przeszło roku odwiedziłam mnóstwo lekarzy okulistów z powodu bardzo rzadkiej choroby oczu mojego syna. Jego pomoc w znalezieniu przyczyny jest nieoceniona. Odpowiada na każde domysły i przypuszczenia stroskanej matki. Rzeczowo omawia, i wyjaśnia wszystko w sposób zrozumiały. Do tego jest bardzo miłym, uprzejmym i młodym lekarzem, który na pewno kiedyś zajdzie wysoko w dziedzinie okulistyki (no chyba że wyjedzie z tego ...
Opinia dodana przez: Wioletta

Wiśniowa 37

Pani doktor leczyła mojego syna, jest wspaniałym ciepłym czlowiekiem z niesamowitą wiedzą, polecam ja wszystkim którzy pytają o okulistę dziecięcego, nie ma lepszego w Warszawie.
z wyrazami szacunku wdzięczna mama

Pani Doktor jest wspaniałą, przemiłą, pozytywnie nastawioną i profesjonalną osobą. Gorąco polecam i sama jeszcze nie raz wrócę :)

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Okulista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Ochota, Warszawa

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, dokładnie rozwiewa wątpliwości. Zawsze szczegółowo przeprowadza wywiad i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Zdecydowanie polecam.

SZPZLO Warszawa Praga-Południe
ulica Ostrołęcka 4

Lekarz ja z serialu. Rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Pani dr jest pałna szacuknu i empatii, poświęca tyle czasu ile trzeba, często zostaje po godzinach, by przyjąć niezapisanych pacjentów. Świetny specjalista!!!

Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Żwirki i Wigury 61

Jestem zadowolony ze współpracy, ponieważ na wizycie dowiedziałem się wszystkiego o właściwej pracy przed komputerem. Akurat mam spore problemy z suchym okiem, wcześniej bolała mnie często głowa od monitora. Okulista dobrał mi nie tylko farmakologię, ale polecił dobre okulary i nauczył mnie ciekawych ćwiczeń oka. Dzięki temu mam teraz ogromny komfort. Świetnie, że przyjmuje nawet o 19.45 w poniedziałki. Ogromny plus dla osób pracujących.
Opinia dodana przez: Wojtek

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

szkoda,żenie ma takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia

lek. med. Michał Szot

Okulista

wizyta już od 70

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Gimnazjalna 1

Pan doktor jest niesłychanie miłym i sympatycznym człowiekiem. Będąc w gabinecie człowiek nie odczuwa dystansu typu pacjent - lekarz. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę i odpowiada na wszystkie pytania. Poza tym widać, że Pan doktor bardzo sumiennie wykonuje swoją pracę i przejmuje się pacjentem.
Opinia dodana przez: Weronika

Centrum Medyczne MAVIT Ambulatorium nr 1 w Warszawie
Podleśna 61

Znakomity fachowiec i wspaniały człowiek. Lekarka dla której dobro pacjenta jest sprawą nadrzędną. Od wielu lat ja i inni członkowie mojej rodziny uważamy,że mamy wielkie szczęście iż jesteśmy pacjentami dr Horodyńskiej
Opinia dodana przez: Lucja

Okuliści w Warszawie