Okulista Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Żwirki i Wigury 61

Jestem zadowolony ze współpracy, ponieważ na wizycie dowiedziałem się wszystkiego o właściwej pracy przed komputerem. Akurat mam spore problemy z suchym okiem, wcześniej bolała mnie często głowa od monitora. Okulista dobrał mi nie tylko farmakologię, ale polecił dobre okulary i nauczył mnie ciekawych ćwiczeń oka. Dzięki temu mam teraz ogromny komfort. Świetnie, że przyjmuje nawet o 19.45 w poniedziałki. Ogromny plus dla osób pracujących.

Opinia dodana przez: Wojtek

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

szkoda,żenie ma takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia

szkoda,żenie ma takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Gimnazjalna 1

Pan doktor jest niesłychanie miłym i sympatycznym człowiekiem. Będąc w gabinecie człowiek nie odczuwa dystansu typu pacjent - lekarz. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę i odpowiada na wszystkie pytania. Poza tym widać, że Pan doktor bardzo sumiennie wykonuje swoją pracę i przejmuje się pacjentem.

Opinia dodana przez: Weronika

Gabinet Okulistyczny Iwona Partyka
Gagarina 9

Profesjonalizm połączony z empatią i zaangażowaniem. Leczymy się u Pani doktor już prawie rok i nie tylko uratowała oko mojego dziecka ale zawsze ma dla nas czas. Polecam.

Opinia dodana przez: Beata

Centrum Medyczne MAVIT Ambulatorium nr 1 w Warszawie
Podleśna 61

Znakomity fachowiec i wspaniały człowiek. Lekarka dla której dobro pacjenta jest sprawą nadrzędną. Od wielu lat ja i inni członkowie mojej rodziny uważamy,że mamy wielkie szczęście iż jesteśmy pacjentami dr Horodyńskiej

Opinia dodana przez: Lucja

Bruzdowa 112p

Pani Anna to wzorzec metra w medycynie !
Niezwykle kompetentna, miła, traktuje pacjentów jak swoich znajomych.

Pani Anna to wzorzec metra w medycynie !
Niezwykle kompetentna, miła, traktuje pacjentów jak swoich znajomych.

Opinia dodana przez: Marcel

Europejskie Centrum Leczenia Jaskry i Chorób Oczu
ul. Okrąg 1 A

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Byłam u niego z niespełna 2 letnim dzieckiem. To z jaką cierpliwością, sympatią, pomysłowością jak zabawić malucha oraz szczegółowe badanie dziecka spowodowało, że jeśli będę kiedyś potrzebować konsultacji okulisty to na pewno wybierzemy tego lekarza.

Opinia dodana przez: Joanna

SPOŁKA LEKARSKA sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22/ parter/parking

bardzo dobra okulistka, chodziłam do niej z moją córką która ma poważną wadę wzroku , dzięki niej mojej córce wzrok się poprawił , nigdy się nie spieszyła ,przy oczopląsie nie proponowała zaklejania oka folią jak robiła inna okulistka tylko zapuszczałyśmy kropelki które nie były tak uciążliwe jak folia i spowodowały poprawę widzenia w słabszym oku

Al. Gen. A. Chruściela 57/3

Sympatyczny lekarz,wizyta przebiegła bardzo sprawnie ale bez pośpiechu, mam dobrze dobrane okulary do wady i widzę dużo lepiej niż wcześniej.

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Dr Kluś przyklejał mi siatkówkę wraz z witrektomią i wymianą soczewki w marcu 2015 w szpitalu na Szaserów, operacja udała się fantastycznie, dziękuję.

Opinia dodana przez: janusz

Okuliści w mieście Warszawa