Okulista Warszawa

Pani Doktor jest wspaniałą, przemiłą, pozytywnie nastawioną i profesjonalną osobą. Gorąco polecam i sama jeszcze nie raz wrócę :)

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Okulista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Ochota, Warszawa

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, dokładnie rozwiewa wątpliwości. Zawsze szczegółowo przeprowadza wywiad i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Zdecydowanie polecam.

SZPZLO Warszawa Praga-Południe
ulica Ostrołęcka 4

Lekarz ja z serialu. Rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Pani dr jest pałna szacuknu i empatii, poświęca tyle czasu ile trzeba, często zostaje po godzinach, by przyjąć niezapisanych pacjentów. Świetny specjalista!!!

Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Żwirki i Wigury 61

Jestem zadowolony ze współpracy, ponieważ na wizycie dowiedziałem się wszystkiego o właściwej pracy przed komputerem. Akurat mam spore problemy z suchym okiem, wcześniej bolała mnie często głowa od monitora. Okulista dobrał mi nie tylko farmakologię, ale polecił dobre okulary i nauczył mnie ciekawych ćwiczeń oka. Dzięki temu mam teraz ogromny komfort. Świetnie, że przyjmuje nawet o 19.45 w poniedziałki. Ogromny plus dla osób pracujących.
Opinia dodana przez: Wojtek

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

szkoda,żenie ma takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia

lek. med. Michał Szot

Okulista

wizyta już od 70

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Gimnazjalna 1

Pan doktor jest niesłychanie miłym i sympatycznym człowiekiem. Będąc w gabinecie człowiek nie odczuwa dystansu typu pacjent - lekarz. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę i odpowiada na wszystkie pytania. Poza tym widać, że Pan doktor bardzo sumiennie wykonuje swoją pracę i przejmuje się pacjentem.
Opinia dodana przez: Weronika

Centrum Medyczne MAVIT Ambulatorium nr 1 w Warszawie
Podleśna 61

Znakomity fachowiec i wspaniały człowiek. Lekarka dla której dobro pacjenta jest sprawą nadrzędną. Od wielu lat ja i inni członkowie mojej rodziny uważamy,że mamy wielkie szczęście iż jesteśmy pacjentami dr Horodyńskiej
Opinia dodana przez: Lucja

Gabinet Okulistyczny Iwona Partyka
Gagarina 9

Profesjonalizm połączony z empatią i zaangażowaniem. Leczymy się u Pani doktor już prawie rok i nie tylko uratowała oko mojego dziecka ale zawsze ma dla nas czas. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Dr Kluś przyklejał mi siatkówkę wraz z witrektomią i wymianą soczewki w marcu 2015 w szpitalu na Szaserów, operacja udała się fantastycznie, dziękuję.
Opinia dodana przez: janusz

SPOŁKA LEKARSKA sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22/ parter/parking

bardzo dobra okulistka, chodziłam do niej z moją córką która ma poważną wadę wzroku , dzięki niej mojej córce wzrok się poprawił , nigdy się nie spieszyła ,przy oczopląsie nie proponowała zaklejania oka folią jak robiła inna okulistka tylko zapuszczałyśmy kropelki które nie były tak uciążliwe jak folia i spowodowały poprawę widzenia w słabszym oku

Okuliści w Warszawie