Okulista Warszawa

dr Tomasz Dominik

Okulista

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9

Zalezalo mi na szybkim terminie wizyty, i mimo slabych opinii w internecie nt. zachowan prezentowanych przez dr Dominika - lekarza okuliste, zdecydowalam sie na konsultacje. Teraz rozumiem, dlaczego do dr Dominika mozna zapisac sie z dnia na dzien.
Niestety pierwszy raz spotkalam sie z takim na wstepie aroganckim zachowaniem i robieniem z pacjenta polglowka. Zanim zdazylam powiedziec, dlaczego zlecono mi dane badanie, dr Dominik zdazyl sie zirytowac, podwazyc zasadnosc ...
Opinia dodana przez: swiadomy pacjent

lekarz Elżbieta Molicka

Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Lecznictwa Specjalistycznego i Rehabilitacji OPTIMED, Jacek Molicki
Kordeckiego 49/31

Czytam te opinie i jestem szczerze zdziwiony. Byłem w przychodni na Kordeckiego u tej Pani, ze swoim synem pierwszy raz ze 3 lata temu (mieszkam stosunkowo blisko). Od tego czasu byłem jeszcze kilka razy, z synem, z matką, z babcia mojej małżonki. Zawsze u pani Molickiej i zawsze byłem zadowolony. Polecałem tą lekarkę również swoim znajomym i wszyscy poza jednym przypadkiem byli zadowoleni. Tej jeden przypadek to dziewczyna z ciężką ...
Opinia dodana przez: B.L.
Wspaniały lekarz i człowiek! Mega uprzejmy, ciepły i serdeczny a jednocześnie wspaniały fachowiec. Polecam!
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Wojciech Kołodziejczyk

CMO Laser
Warszawa ul.Grzybowska

Kompetentny, z pasją do wykonywanego zawodu, trudne przypadki traktuje jako wyzwania, cieszy się wraz z pacjentem z udanego zabiegu, kwalifikacja (zaćma + dobór soczewki) przeprowadzona osobiście wskazuje na zaawansowaną umiejętność korzystania ze specjalistycznych narzędzi i przyrządów medycznych, sam zabieg przeprowadzony perfekcyjnie (brak powikłań) rana pooperacyjna goi się bez problemów.
Równocześnie pełen empatii do pacjenta i dystansu do siebie co czyni Go przesympatycznym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Mariusz Rowiński

Okulista

Centrum Mikrochirurgii Oka "Laser"

Lekarz bardzo sympatyczny , odpowiada na każde pytanie tłumacząc wszystko spokojnie i dokładnie . Miałam zabieg usunięcia mięska łzowego . Zabieg był przeprowadzony bardzo dobrze , w miłej atmosferze . Naprawdę godny polecenia lekarz , oby było więcej takich znakomitych lekarzy .

dr Marta Kowalska

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya

Ogromne zaangażowanie aby pomóc pacjentowi.
Bardzo duża wiedza jak również doświadczenie.
Pełna energii, młoda osoba, która swój zawód wybrała z powołania.Idealne podejście do pacjentów.
Wyczerpujące informację na każde zadawane pytanie dotyczące mojego wzroku.Gdyby wszyscy lekarze specjaliści tak podchodzili do pacjentów nie byłaby potrzebna reforma służby zdrowia w naszym kraju.POLECAM
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Iwona Węgrzyk

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8

Świetny diagnosta. Profesjonalna i kompetentna, pani doktor Węgrzyk jest zarazem ciepła i życzliwa; nie żałuje czasu dla pacjentów; cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania; dokładnie wyjaśnia rodzaj i cel zlecanych badań. Chciałoby się mieć do czynienia wyłącznie z takimi lekarzami!

lekarz Anna Podwysocka-Lasek

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2

Pani doktor jest obcesowa, nieuprzejma i mojej ocenie niefachowa. Wprowadza podczas badań lotniczych niemiłą atmosferę. Brak jakiejkolwiek empatii. Zdecydowanie odradzam.
Opinia dodana przez: Lukasz

dr n. med. Ewa Oleszczyńska-Prost

Okulista dziecięcy

Hertza 9

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt jakie miałam z Panią doktor. Wszystkie były wnikliwe, dokładne, czas poświęcony wystarczający, wyjaśnienie problemu klarowne. Obecnie już nie mam problemów z oczami dzięki jej interwencji. Miałam zeza rozbieżnego, który został zoperowany przy współpracy z mężem Pani doktor. Bardzo sobie cenie wszystko co dla mnie zrobili, szczególnie za poprawę jakości mojego życia i usunięcie wady, której się wstydziłam ponad 30 lat. Wizyty warte każdych pieniędzy. ...
Opinia dodana przez: Paula

Maria Koprowska

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Witam,
Na początku grudnia byłam na wizycie u Pani doktor Koprowskiej w MultiMed
Od czerwca choruję na nawracające zapalenie błony naczyniowej oka .
Do Pani doktor poszłam z podstawowymi objawami tj. zaczerwienienie oka , ból i nieostre widzenie .
Po " badaniu " następująca diagnoza - oko czyste nic sie nie dzieje - to ze zmęczenia .
Ręce mi opadły ,od razu po wyjściu z gabinetu zadzwoniłam do ...
Opinia dodana przez: Asia

Okuliści w Warszawie