Okulista Warszawa

Al. Gen. A. Chruściela 57/3

Sympatyczny lekarz,wizyta przebiegła bardzo sprawnie ale bez pośpiechu, mam dobrze dobrane okulary do wady i widzę dużo lepiej niż wcześniej.

Europejskie Centrum Leczenia Jaskry i Chorób Oczu
ul. Okrąg 1 A

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Byłam u niego z niespełna 2 letnim dzieckiem. To z jaką cierpliwością, sympatią, pomysłowością jak zabawić malucha oraz szczegółowe badanie dziecka spowodowało, że jeśli będę kiedyś potrzebować konsultacji okulisty to na pewno wybierzemy tego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna

Bruzdowa 112p

Pani Anna to wzorzec metra w medycynie !
Niezwykle kompetentna, miła, traktuje pacjentów jak swoich znajomych.
Opinia dodana przez: Marcel

Gabinet Okulistyczny Iwona Partyka
Gagarina 9

Doktor Partyka jest jednym z najbardziej kompetentnych lekarzy z którymi miałem styczność w ciągu całego życia - na każdym kroku udowadnia, że zależy jej na jak najlepszym zdiagnozowaniu problemu i zaadresowaniu go najskuteczniejszymi dostępnymi środkami. Jestem stałym pacjentem Pani Doktor już ponad dwa lata i za każdym razem jestem zbudowany tym, jak dobrze pamięta moje schorzenia, jak zawsze dobiera najlepszy dla mnie sposób leczenia, a jeśli dzieje się coś niestandardowego, ...
Opinia dodana przez: kamczan

gen. Abrahama 4 lok. 32

Jest nie tylko świetnym praktykiem o wielkim doświadczeniu i wiedzy, ale w kontaktach z pacjentami jest przede wszystkim Człowiekiem, wrażliwym i czułym na ludzkie nieszczęście. Otacza pacjentów ciepłem i podtrzymuje na duchu - a to w leczeniu jest równie ważne. Jest po prostu SUPER.

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8

Wspaniały lekarz!!!! Świetny specjalista, bardzo dokładny i zangażowany!!! Bardzo miły, uprzejmy i ze wspaniałym podejściem do pacjenta!!!
Opinia dodana przez: edyta

LUX MED

Moja Pani Doktor od chyba 10 lat.
Teraz Jej poszukuję bo zniknęła z Przychodni na Romera.
Byłam u innego lekarza ale więcej tam nie pójdę tylko
znajdę moją Panią Doktór.

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Cieszkowskiego 1/3 lok 79/80

Pani Doktor bardzo sympatyczna, kompleksowo bada oczy, tłumaczy gdzie jest problem, poświęca czas pacjentowi w 100%,
świetnie bada ostrość oczu i dobierze szkła.
Byłem na wizycie w CM Damiana, obym spotykał tylko takich lekarzy z powołania.
Dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Fenomenalny lekarz. Minęło już kilka lat od operacji mojego dziecka. Gdziekolwiek pójdę do okulisty z dzieckiem i wyjaśniam wadę, każdy z podziwem mówi, że rewelacyjnie zrehabilitowane oko. A było zagrożenie utraty wzroku. Dziś dziecko jedynie do czytania i do komputera używa okularów. Szczerze polecam.

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2

Bardzo przyjazne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm - trafne diagnozy i duże poświecenie w sprawie pacjenta. Bardzo polecam.

Okuliści w Warszawie