Okulista Warszawa

Centrum Medyczne MAVIT Ambulatorium nr 1 w Warszawie
Podleśna 61

Znakomity fachowiec i wspaniały człowiek. Lekarka dla której dobro pacjenta jest sprawą nadrzędną. Od wielu lat ja i inni członkowie mojej rodziny uważamy,że mamy wielkie szczęście iż jesteśmy pacjentami dr Horodyńskiej
Opinia dodana przez: Lucja

Gabinet Okulistyczny Iwona Partyka
Gagarina 9

Profesjonalizm połączony z empatią i zaangażowaniem. Leczymy się u Pani doktor już prawie rok i nie tylko uratowała oko mojego dziecka ale zawsze ma dla nas czas. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

SPOŁKA LEKARSKA sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22/ parter/parking

bardzo dobra okulistka, chodziłam do niej z moją córką która ma poważną wadę wzroku , dzięki niej mojej córce wzrok się poprawił , nigdy się nie spieszyła ,przy oczopląsie nie proponowała zaklejania oka folią jak robiła inna okulistka tylko zapuszczałyśmy kropelki które nie były tak uciążliwe jak folia i spowodowały poprawę widzenia w słabszym oku

Al. Gen. A. Chruściela 57/3

Sympatyczny lekarz,wizyta przebiegła bardzo sprawnie ale bez pośpiechu, mam dobrze dobrane okulary do wady i widzę dużo lepiej niż wcześniej.

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Dr Kluś przyklejał mi siatkówkę wraz z witrektomią i wymianą soczewki w marcu 2015 w szpitalu na Szaserów, operacja udała się fantastycznie, dziękuję.
Opinia dodana przez: janusz

Bruzdowa 112p

Pani Anna to wzorzec metra w medycynie !
Niezwykle kompetentna, miła, traktuje pacjentów jak swoich znajomych.
Opinia dodana przez: Marcel

Europejskie Centrum Leczenia Jaskry i Chorób Oczu
ul. Okrąg 1 A

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Byłam u niego z niespełna 2 letnim dzieckiem. To z jaką cierpliwością, sympatią, pomysłowością jak zabawić malucha oraz szczegółowe badanie dziecka spowodowało, że jeśli będę kiedyś potrzebować konsultacji okulisty to na pewno wybierzemy tego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna

Gabinet Okulistyczny Iwona Partyka
Gagarina 9

Doktor Partyka jest jednym z najbardziej kompetentnych lekarzy z którymi miałem styczność w ciągu całego życia - na każdym kroku udowadnia, że zależy jej na jak najlepszym zdiagnozowaniu problemu i zaadresowaniu go najskuteczniejszymi dostępnymi środkami. Jestem stałym pacjentem Pani Doktor już ponad dwa lata i za każdym razem jestem zbudowany tym, jak dobrze pamięta moje schorzenia, jak zawsze dobiera najlepszy dla mnie sposób leczenia, a jeśli dzieje się coś niestandardowego, ...
Opinia dodana przez: kamczan

LUX MED

Moja Pani Doktor od chyba 10 lat.
Teraz Jej poszukuję bo zniknęła z Przychodni na Romera.
Byłam u innego lekarza ale więcej tam nie pójdę tylko
znajdę moją Panią Doktór.

gen. Abrahama 4 lok. 32

Jest nie tylko świetnym praktykiem o wielkim doświadczeniu i wiedzy, ale w kontaktach z pacjentami jest przede wszystkim Człowiekiem, wrażliwym i czułym na ludzkie nieszczęście. Otacza pacjentów ciepłem i podtrzymuje na duchu - a to w leczeniu jest równie ważne. Jest po prostu SUPER.

Okuliści w Warszawie