Filtruj terminy

Okulista Wrocław

Wojewódzkie Centrum Medyczne "Dobrzyńska"
Dobrzyńska 21/23
50-403 Wrocław

Wspaniały lekarz polecam wszystkim leczę się już kilka lat uważam że najlepszy lekarz zna swój fach najlepszy w Świdnicy
Opinia dodana przez: Kamil

marsz. Piłsudskiego 43 lok. 9
50-046 Wrocław

Pani doktor jest aptekarsko dokładna i to bardzo wzbudza zaufanie do niej.

PCZ Polski Instytut Medyczny Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Legnicka 61
54-203 Wrocław

W lutym 2016 roku niespodziewanie straciłem wzrok w lewym oku. Pani dr Patrycja Gawrońska z Ośrodka Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej (OKOM) bezbłędnie rozpoznała u mnie zakrzep żyły skroniowej dolnej siatkówki i wdrożyła właściwe leczenie. To dzięki jej fachowej opiece i wysokim kompetencjom zawodowym mój stan uległ znaczącej poprawie.
Pani dr Patrycja Gawrońska jest nie tylko godnym polecenia specjalistą, niosącym skuteczną pomoc, ale przede wszystkim lekarzem o wielkim sercu, życzliwym i ...
Jestem pacjentką doktor Jarzębińskiej-Vecerowej od kilkunastu lat. Poczekalnia zawsze jest pełna, a ja nigdy nie czułam się potraktowana "na chybcika"... Nawet, kiedy przyszłam do gabinetu bez wcześniejszego zapisu (nagły wypadek), zostałam przyjęta, zbadana i uspokojona. W dodatku badanie było gratisowe... Pani doktor ma wszystko, co potrzebne, by być doskonałym lekarzem... Wielką kulturę osobistą, ogromną wiedzę zawodową i serdeczne podejście do pacjenta. Od znajomych wiem też, że ma doskonałe podejście do ...
Opinia dodana przez: Iwona

Dzierżoniowska 32 / 8
Wrocław

wspaniały człowiek o wielkim sercu, oddany pacjentom, lekarz z powołania . Oby takich ludzi w medycynie było więcej.

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Lekarz którego zawsze polecam znajomym bo zawsze wczuwa się w problem pacjenta i diagnozę opiera na bardzo skrupulatnych badaniach.
Opinia dodana przez: Adam

M-Med
ulica Gliniana 40
51-525 Wrocław

Pierwszy raz byłam na wizycie u Pani Doktor. Byłam mile zaskoczona dokładnymi badaniami i wytłumaczeniu moich dolegliwości. Super. Bardzo miła, dokładna. Żeby wszyscy lekarze byli tacy. Dziękuję Pani Doktor. Elżbieta Konewecka
Opinia dodana przez: ELŻBIETA

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Profesjonalne podejście do sprawy i pacjenta. Spokojne wytłumaczenie pacjentowi w czym tkwi problem. Jasne zalecienia . Przede wszystkim poświęcenie dużo czasu. Pozdrawiam

Maria Turska

Okulista dziecięcy, Okulista

Spektrum
Olszewskiego 58
51-646 Wrocław

Bardzo mila, kompetentna, jesli nie jest czegos pewna, konsultuje z innymi lekarzami, wspaniale podejscie do dziecka, wykazuje niesamowita cierpkiwosc. Trafilismy do pani doktor, jak nasz synek mial niecale 3 latka, nigdzie wczesniej, nie chcial wspolpracowac ( nie jest latwym pacjentem), pani Turska podeszla do niego z niesamowita cierpliwoscia i udalo sie zdiagnozowac moje dziecko. Barzo polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Aleksandra

VISIOMED
Kazimierza Wilekiego 34 (wejście od Gepperta 13)
50-072 Wrocław

Bylem wieloletnim pacjentem p. dr najpierw w przychodnina pl. Katedralnym, a następnie przy ul.Gepperta

Okuliści w Wrocławiu