Filtruj terminy

Okulista Wrocław

lekarz Halina Winiarska

Pilczycka 198b
54-142 Wrocław

Nie często można spotkać takiego lekarza, z tak pozytywnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam.

dr n. med. Radosław Kaczmarek

Gabinet lekarski

50-456 Wrocław

Mam 66 lat. Jako emerytowany oficer wielokrotnie wielokrotnie bywałem u różnych lekarzy specjalistów, w tym okulistów. Na ogół wychodziłem z mieszanymi uczuciami. Jakiś dobry los i wyjątkowe szczęście mnie spotkało, że w momencie, kiedy widziałem już tylko przez mgłę, zupełnie przypadkowo trafiłem na wizytę do Pana doktora Kaczmarka. Poczułem się jak bym był w zupełnie odległym, nieznanym kraju. Osobowość, uprzejmość, kontakt z pacjentem, skromność, rzeczowość i widoczny gołym okiem nieprzeciętny ...
Opinia dodana przez: Aleksander

Maria Turska

Okulista dziecięcy, Okulista

Spektrum
Olszewskiego 58
51-646 Wrocław

Bardzo mila, kompetentna, jesli nie jest czegos pewna, konsultuje z innymi lekarzami, wspaniale podejscie do dziecka, wykazuje niesamowita cierpkiwosc. Trafilismy do pani doktor, jak nasz synek mial niecale 3 latka, nigdzie wczesniej, nie chcial wspolpracowac ( nie jest latwym pacjentem), pani Turska podeszla do niego z niesamowita cierpliwoscia i udalo sie zdiagnozowac moje dziecko. Barzo polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Iwona Banach

Piłsudskiego 43 pok.121
50-032 Wrocław

Bardzo rzetelna, dokładna, rzeczowa pani doktor. Wykonuje badania niezwykle skrupulatnie, poświęca dużo czasu pacjentowi. Jedynie trochę zbyt oszczędnie tłumaczy chorobę/zalecenia, trzeba samemu się dopytywać, ale to standard u lekarzy, że niewiele mówią. Nie mniej jednak jestem zadowolona z wizyty u dr Banach.
Opinia dodana przez: pacjentka

dr n. med. Aneta Hill-Bator

Okulista dziecięcy, Okulista

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

wspaniały fachowiec,wspaniała kobieta godna zaufania,bardzo polecam jako wspaniałego lekarza w tym co robi.
Opinia dodana przez: irena

lekarz Beata Granowicz

ulica I. Krasińskiego 29
50-450 Wrocław

Zdecydowałam się odwiedzić drugiego okulistę, ponieważ pierwszy nie wzbudził mojego zaufania, miałam wątpliwości co do postawionej opinii. Podczas wizyty u Pani Granowicz, doktor cierpliwie i z uśmiechem odpowiadała na moje pytania i wyjaśniała to o co pytałam, a dodam, że ostatnio kilkukrotnie spotkałam się z nieuprzejmym zachowaniem w podobnych sytuacjach ze strony innych lekarzy. Wyszłam z gabinetu zadowolona i ze świadomością, że mam dobrze dobrane szkła [o znacznie innej wartości ...

lekarz Dorota Szumny

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Bardzo uprzejma, świetnie dobrała leki i okulary, w przeciwieństwie do poprzedników mojemu tacie (osoba po 70-tce). Niestety długie terminy oczekiwania na fundusz w przychodni.

Aleksandra Nuckowska

Hłaski 44b
54-608 Wrocław

Profesjonalna Pani doktor, szczegółowa, układająca dobro badanego pacjenta - ponad własny zysk i interesy! Polecam

lekarz Małgorzata Kurpińska

Zaolziańska 3/8
53-334 Wrocław

Super lekarz. Nigdy nie bylam u lepszego.
Naprawde polecam wizytę. Pełny profesjonalizm, uprzejmość i wyrozumiałość. Wspaniałe podejście do pacjenta. Jestem zachwycona i bardzo mile zaskoczona, bo nie spodziewałam się że okulista może być tak miły.

prof. dr hab. Marta Misiuk-Hojło

Optimum Profesorskie centrum medyczne