Filtruj terminy

Okulista Wrocław

Piłsudskiego 43 pok.121
50-032 Wrocław

Bardzo rzetelna, dokładna, rzeczowa pani doktor. Wykonuje badania niezwykle skrupulatnie, poświęca dużo czasu pacjentowi. Jedynie trochę zbyt oszczędnie tłumaczy chorobę/zalecenia, trzeba samemu się dopytywać, ale to standard u lekarzy, że niewiele mówią. Nie mniej jednak jestem zadowolona z wizyty u dr Banach.
Opinia dodana przez: pacjentka

oko
Olszewskiego Karola 58
Wrocław

Bardzo dobry lekarz-wnikliwa,dokładna,z poświęceniem i empatią. Bardzo dziękuję Pani Doktor za wszystko;-) Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Świdwinianka

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Bardzo dobra specjalistka, bardzo dobre podejście do pacjenta, zaangażowana w procesie leczenia. Polecam !
Opinia dodana przez: Stanisław Kotełko

oko
Olszewskiego Karola 58
Wrocław

Świetny lekarz! Miły, kompetentny, odpowiada na każde pytanie, rozwiewa wątpliwości. Przeprowadził zabieg LASIK, którego bali się podjąć inni lekarze. Polecam bez obaw, lekarza jak i samą klinikę Spektrum :)
Opinia dodana przez: Ewelina

ulica I. Krasińskiego 29
50-450 Wrocław

Zdecydowałam się odwiedzić drugiego okulistę, ponieważ pierwszy nie wzbudził mojego zaufania, miałam wątpliwości co do postawionej opinii. Podczas wizyty u Pani Granowicz, doktor cierpliwie i z uśmiechem odpowiadała na moje pytania i wyjaśniała to o co pytałam, a dodam, że ostatnio kilkukrotnie spotkałam się z nieuprzejmym zachowaniem w podobnych sytuacjach ze strony innych lekarzy. Wyszłam z gabinetu zadowolona i ze świadomością, że mam dobrze dobrane szkła [o znacznie innej wartości ...

Anestezjologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wargocki i Partnerzy
ulica Mińska 38
54-610 Wrocław

Bardzo dobra Pani doktor, miła i fachowa. Polecam!

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Bardzo uprzejma, świetnie dobrała leki i okulary, w przeciwieństwie do poprzedników mojemu tacie (osoba po 70-tce). Niestety długie terminy oczekiwania na fundusz w przychodni.

dr n. med. Aneta Hill-Bator

Okulista dziecięcy, Okulista

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Bardzo miła pani doktor,kompetentna,polecam !

Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Potockiego 2
51-153 Wrocław

Ta przesympatyczna pani, kilka lat temu uratowała mi oko. Postawiła słuszną diagnozę , sprzeczną z diagnozą szpitalną. Leczenie zastosowane natychmiast przyniosło efekt. Polecam !

Żeromskiego 62 lok. 59
50-312 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona. Leczy mojego synka od ponad 7-lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła, kompetentna i szczera. Posiada dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli.

Okuliści w Wrocławiu