Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Okulista Wrocław

- 162 lekarzy

"OMNI-DENT" Prywatna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Powstańców Śląskich 94/3
53-333 Wrocław

Średnia ocen: 2,1/5
Kolejna wizyta z moją mamą z zaawansowaną jaskrą w poradni jaskry na Grabiszyńskiej. ten lekarz nie powinien mieć kontaktu z pacjentami - bardzo obcesowy, niecierpliwy, nie odpowiada na pytania pacjentki - podejście do pacjenta skandaliczne! Wszelkie informacje trzeba od niego wyciągać. Duet tworzy z równie niesympatyczną pielęgniarką, która nie ma cierpliwości zrobić wszystkich badań, nie odpowiada na pytania. Omijać z daleka.
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Medyczne LIM
ulica Szewska 3a
50-053 Wrocław

Średnia ocen: 1,7/5
Zdecydowanie nie polecam. Pani poświęciła mi bardzo mało czasu. Na każde moje pytanie odpowiadała wymijająco oraz odpowiadała w taki sposób, jakby każda odpowiedź była oczywista. Szkła oczywiście okazały się źle dobrane.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 1,3/5
Pani Lekarz ma zdecydowanie nieodpowiednie podejście do pacjenta. Nie poświęca wystarczająco dużo czasu (10 min, a wizyta kosztowała 90 PLN)! Jest bardzo nie uprzejma i arogancko zwraca się do pacjenta. Szczególnie źle zachowuje się w stosunku do osób starszych, wyraźnie daje się odczuć, że osoba po 80 roku życia nie ma prawa już normalnie wg. tej Pani funkcjonować i żyć. Poza tym Pani lekarz wydaje się być totalnie nieznająca się ...
Opinia dodana przez: Anonim

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Średnia ocen: 1,3/5
Dr Maria P. usuwała mojemu 1,5 rocznemu dziecku gradówkę, która cały czas się odnawia - nie została usunięta (dziecko ma już 6 lat). Powieka jest do rekonstrukcji plastycznej. Oko jest wiecznie czerwone, rzęsy wywijają się drażniąc oko. Już sama nie wiem co mam robić.
Opinia dodana przez: Joanna
+1 więcej

Gabinet
Canaletta-Bellotta 29
51-650 Wrocław

Średnia ocen: 1,3/5
Zdecydowanie nie polecam Pani Elżbiety Gwiazdy-Gryboś. Nie podchodzi w zadnym stopniu profesjonalnie do klienta. Umawia się na wizyty na które nie przychodzi...ogólnie nie finalizuje rozpoczętego leczenia.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
W. Brossa 12/10
53-134 Wrocław

Średnia ocen: 1,0/5
Obudziłem się rano z wielkim bólem oka, niestety przez brak możliwości zorganizowania wizyty lekarskiej w trybie natychmiastowym, postanowiłem skorzystać z usług firmy LUX MED. Do doktor Grażyny Maciaszek pokierowała mnie Pani z recepcji. Dzwoniłem aby poinformować, że mogę się spóźnić, jednak konsultantka poinformowała mnie, że jest możliwość spóźnienia do 10 minut bez jakichkolwiek konsekwencji. Na miejscu od razu musiałem zapłacić 150 złotych, jeszcze przed konsultacją z lekarzem. Gdy wszedłem do ...
Opinia dodana przez: Patryk
+1 więcej

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Średnia ocen: 1,0/5
Szanowni Państwo, dostanie terminu do Dr Misty to szczyt wszystkiego, pół roku temu powiedziano mi,że mogę dzieciaka zapisać na wolny termin w grudniu - dziś jest 1-12-2011 i okazuje się że terminów nie ma!!! TO NIE JEST ŚMIESZNE !!! Opamiętajcie się!
Życzę Państwu UPRZEJMYCH pacjentów(powstrzymuję się od przykrych komentarzy...) - daję NEGATYWA.
ZAWIEDZIONY
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Janina Jawny

Okulista

liczba opinii: 1

wizyta już od 150
+10 więcej

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

Średnia ocen: 1,0/5
Gorąco nie polecam tej pani doktor. Okazała mi zero szacunku, obeszła się jak z plebsem który powinien przepraszać że żyje. Jeśli macie wybór - wybierzcie innego lekarza.
Opinia dodana przez: Nie plebs
+5 więcej

Gabinet
Baciarellego 7/4
51-649 Wrocław

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Gabinet
Pułaskiego 42E
50-443 Wrocław

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Okuliści w WrocławiuCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat