Filtruj terminy

lekarz Anna Pacan

Anestezjologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wargocki i Partnerzy
ulica Mińska 38
54-610 Wrocław

Bardzo dobra Pani doktor, miła i fachowa. Polecam!

dr Renata Tuszewska

DOLNOŚLĄSKIE CENTURM OKULSITYCZNE
PLAC HIRSZWELDA
Wrocław

pani Doktor postawiła mi złą diagnozę i omal nie straciłam oka okulary które przepisała nie nadają się do noszenia bada przestarzałym sprzętem naraziła mnie na straty finansowe

lekarz Joanna Płotkowiak-Krupska

Centrum Medyczne LIM
ulica Szewska 3a
50-053 Wrocław

Zdecydowanie nie polecam. Pani poświęciła mi bardzo mało czasu. Na każde moje pytanie odpowiadała wymijająco oraz odpowiadała w taki sposób, jakby każda odpowiedź była oczywista. Szkła oczywiście okazały się źle dobrane.

lekarz Elżbieta Gwiazda-Gryboś

Canaletta-Bellotta 29
51-650 Wrocław

Zdecydowanie nie polecam Pani Elżbiety Gwiazdy-Gryboś. Nie podchodzi w zadnym stopniu profesjonalnie do klienta. Umawia się na wizyty na które nie przychodzi...ogólnie nie finalizuje rozpoczętego leczenia.

lekarz Grażyna Maciaszek

W. Brossa 12/10
53-134 Wrocław

Obudziłem się rano z wielkim bólem oka, niestety przez brak możliwości zorganizowania wizyty lekarskiej w trybie natychmiastowym, postanowiłem skorzystać z usług firmy LUX MED. Do doktor Grażyny Maciaszek pokierowała mnie Pani z recepcji. Dzwoniłem aby poinformować, że mogę się spóźnić, jednak konsultantka poinformowała mnie, że jest możliwość spóźnienia do 10 minut bez jakichkolwiek konsekwencji. Na miejscu od razu musiałem zapłacić 150 złotych, jeszcze przed konsultacją z lekarzem. Gdy wszedłem do ...
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Barbara Mista

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Szanowni Państwo, dostanie terminu do Dr Misty to szczyt wszystkiego, pół roku temu powiedziano mi,że mogę dzieciaka zapisać na wolny termin w grudniu - dziś jest 1-12-2011 i okazuje się że terminów nie ma!!! TO NIE JEST ŚMIESZNE !!! Opamiętajcie się!
Życzę Państwu UPRZEJMYCH pacjentów(powstrzymuję się od przykrych komentarzy...) - daję NEGATYWA.
ZAWIEDZIONY

lekarz Janina Jawny

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

wizyta już od 150
Gorąco nie polecam tej pani doktor. Okazała mi zero szacunku, obeszła się jak z plebsem który powinien przepraszać że żyje. Jeśli macie wybór - wybierzcie innego lekarza.
Opinia dodana przez: Nie plebs

lekarz Anna Rutz