lekarz Oleg Liwiński

Homeopata

Ogromnie się cieszę że do Niego trafiłam od dłuższego czasu miałam boleści pod lewym żebrem , wcześniej lekarze diagnozowali różne dolegliwości a ból nie mijał :(. Po wizycie u Pana Liwińskiego okazało się że mam problem z nerkami co było 100% trafną diagnozą. Miałam też hemoroidy od lekarzy dowiedziałam się, że muszę się nauczyć z tym żyć , lecz w Tychach otrzymałam pomoc dziś po 10 latach jestem wolna od tego problemu :). Pan Doktor patrzy na człowieka kompleksowo nie skupia się jedynie na jednym organie.Ma ogromną wiedzę. Jest najlepszym lekarz jakiego spotkałam w diagnozowaniu i z pewnością jednym z najlepszych w leczeniu. POLECAM BARDZO

Profesjonalistą i lekarz, który usuwa przyczyny chorób. Jest rzeczowy i logiczny. Wrarto skorzystać z jego zdolności lekarskich. Godny polecenia. Potrafi wyleczyć.

Dr Liwiński w krótkim czasie pozwolił mi pozbyć się kamieni z nerek, spadło mi ciśnienie, pozbyłam się pasożytów i jestem znowu normalnie funkcjonującym człowiekiem. Polecam każdemu, wobec którego lekarze są bezradni.

dziwne zawsze miałem ciśnienie idealne po wizycie ciśnienie zaczęło się pogarszać na wątrobę nigdy nie narzekałem teraz mam jakieś problemy jednak nie jestem okazem zdrowia

Cudowny człowiek i bardzo dobry lekarz. Po dwóch latach wędrowania od lekarza do lekarza, było ich z 10-ciu, pobycie dziecka w 4 szpitalach, błędnych diagnozach, kupowaniu za duże pieniądze lekarstw , okazywało się niepotrzebnych, zastrzyków, kroplówek itd. DOKTOR OLEG LIWIŃSKI POSTAWIŁ PRAWIDŁOWĄ DIAGNOZĘ I PO TYGODNIU LECZENIA NASTĄPIŁA POPRAWA. LECZENIE POTRWA KILKA MIESIĘCY. DZIĘKUJE BARDZO. POLECAM WSZYSTKIM .

wygrzebał moją córkę z cieżkiej nieuleczalnej dla medycyny konwencjonalnej choroby,trudno w to uwierzyć ale te kropelki czynią cuda, pomógł całej mojej rodzinie , dziekuję i pozdrawiam

dziekuję i pozdrawiam

Kiedy wszyscy twierdzili że mój syn ma autyzm on powiedział- LAMBLIE. Popatrzyłam nieufnie ale stosowałam się do zaleceń i piliśmy krople przez 4 miesięcy. Rozwój syna poszedł ostro do przodu. Teraz już nikt nie wspomina że to autyzm :)

co bedzie jak go zabraknie? lekarze leczcie sie od niego. polecam go wszystkim

co bedzie jak go zabraknie? lekarze leczcie sie od niego. polecam go wszystkim

polecam diagnoza z pulsu pacjenta leczenie pomogło

polecam
diagnoza z pulsu pacjenta
leczenie pomogło

dokładna analiza choroby pacjenta, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi i patrzy całościowo na każdy przypadek