lekarz Oleg Warszalewski

Kompetentny, inteligentny lekarz odróżniający poważną infekcje od zwykłego kataru. Nie nadużywa antybiotykow i silnych leków, gdy nie ma potrzeby ich stosowania. Lubi dzieciaki i to widać. Nie odmawia pomocy. A gdy ma wątpliwości - konsultuje się z innymi lekarzami - cenna cecha :-) Polecamy

Pan Oleg Warszalewski zajrzał mi pod biustonosz w czasie badania. Przyszłam do niego z wysypka na brzuchu i szyi, na biuście nic nie było. Przed badaniem zapytał się czy na piersiach jest wysypka i mimo iż odpowiedziałam ze nie ma podczas badania odsłonił najpierw prawa pierś i powiedział ups przepraszam a potem lewa i znowu przeprosił. Cham i prostak trzymam się zdaleka od tego lekarza.

Pierwszy raz opisuje coś w internecie ale to wymaga komentarza.Poziom chamstwa wyjątkowo wysoki. Zamiast zbadać dziecko awanturował się ze mną na boku jakim prawem ja robię wyniki dziecku jak to on o wszystkim decyduje a ja nie mam żadnych podstaw. Twierdził że najważniejsze to dobrze zebrany wywiad przy czym nie miałam możliwości powiedzieć połowy istotnych rzeczy bo pan doktor nie raczył niczego słuchać. Nie obejrzał dziecka ani gardła ani skóry na której były zmiany alergiczne. Osłuchał na ręku i to wszystko, dalej prowadził mowę moralizatorską. Nigdy nie spotkałam się z ...

Nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją. Wg doktora w razie problemu należy zadzwonić i zapytać. Otóż panie doktorze - BEZ BADANIA PACJENTA informacji telefonicznej się nie udziela zwłaszcza jeżeli chodzi o dziecko. Radzę poszukać pediatry który nie siedzi na stołku za karę - tytuł o jeszcze za mało. Po wizycie u tego ignoranta dziecko męczyło się tydzień czasu. Udałam się do innego lekarza gdzie nagle wyniki okazały się istotne i tam otrzymałam pomoc.

Profesjonalny lekarz POLECAM kilkka razy pomogl nam wyleczyc grype zawsze wie co zapisac zna sie na swojej robocie!

Dr Oleg nie raz "uratował" mnie przed stosowaniem antybiotyku. Najpierw stara się pacjenta wyleczyć lekami znacznie mniej inwazyjnymi i mi osobiście to zawsze wystarcza. Kiedy inny lekarz (dyżur nocny) stwierdził anginę i przepisał silny antybiotyk, więc udałam się rano jeszcze do doktora Olega i po trzech dniach płukania gardła jakimś innym lekiem nie było śladu infekcji. Ehhh, życzyłabym sobie więcej tak myślących i do tego miłych lekarzy. Polecam gorąco!

Niestety ten lekarz to smutne potwierdzenie polskiej rzeczywistości lekarskiej z lekką nutką wschodu. Kompletny brak empatii dla 4-letniego dziecka i jego rodziców. A poza tym nieznajomość podstawowych leków i zasad ich stosowania. Mówi się o takich na studiach: zakuj i zapomnij.

Pan Oleg Warszalewski to jeden z niewielu - niestety - lekarzy, którzy naprawdę interesują się pacjentem, chcą pomóc. I- pomagają. Zdecydowanie polecam