Oleg Wełyczko

Internista

3,7
3,7

Mimo młodego wieku bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Po raz pierwszy byłam u takiego lekarza który naprawdę interesował się pacjentem, dokładnie zbadał, przeprowadził wywiad. Jestem mile zaskoczona. Polecam go wszystkim:)

po zastrzyku zile się poczułam ciśnienie 180/100 szum w uszach,obecnie jestem pod obserwacją astma aspirynowa,lekarz,natychmiast mi pomógł,jest bardzo dobrym lekarzem,

Byłem u niego pierwszy raz i jestem mile zaskoczony. Konkretne porada, uprzejmy, w dodatku nie było nawet kolejek (zakładam, że to jakiś nowy lekarz). Generalnie przepisane leki pomogły. Jestem zadowolony z tej wizyty.