Oleg Wełyczko

Mimo młodego wieku bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Po raz pierwszy byłam u takiego lekarza który naprawdę interesował się pacjentem, dokładnie zbadał, przeprowadził wywiad. Jestem mile zaskoczona. Polecam go wszystkim:)

po zastrzyku zile się poczułam ciśnienie 180/100 szum w uszach,obecnie jestem pod obserwacją astma aspirynowa,lekarz,natychmiast mi pomógł,jest bardzo dobrym lekarzem,

Pan Doktor Wełyczko był moim drugim lekarzem,ponieważ pierwszy lekarz kompletnie nie spełnił moich oczekiwań a nie jestem wybrednym pacjentem.Pan Oleg przeprowadził rzetelny wywiad ze mną po czym gruntownie mnie zbadał i skierował na dodatkowe badania.Zostałam zbadana "od stóp do głów" i dzięki temu dokładnie wiem co mi dolega,jak mam się leczyć i jak żyć z pewnymi dolegliwościami.Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi i przede wszystkim rozmawia i tłumaczy w sposób zrozumiały dla normalnego człowieka. Polecam tego lekarza i sama będę korzystała z jego usług. Jest profesjonalistą i nie bagatelizuje problemu, nawet tego najmniejszego. Malwina :)

Profesjonalne podejście do choroby i pacjenta. Zrozumiałe wytłumaczenie przyczyn i objawów choroby, oraz sposobów leczenia (nie tylko lekami, ale także odpowiednią dietą, ćwiczeniami itd.). Prawidłowa diagnoza. Nie bagatelizuje sprawy, kieruje na dalsze badania do specjalisty. Naprawdę polecam. Ps.Wiadomo, że choroba chorobie i problem problemowi nierówny, ale ja jestem usatysfakcjonowana.

Byłem u niego pierwszy raz i jestem mile zaskoczony. Konkretne porada, uprzejmy, w dodatku nie było nawet kolejek (zakładam, że to jakiś nowy lekarz). Generalnie przepisane leki pomogły. Jestem zadowolony z tej wizyty.