Kapitalny lekarz , moja córka ma 19 lat i od 8 roku zycia dzięki niemu nie jest faszerowana antybiotykami , szczerze polecam .

Ja ze swoją córką chodzę do dr.od 2 lat dziecko nie wie co to antybiotyk. Naprawdę polecam leczenie u dr Moszczewa

Zaczęłam chodzić do niego ze swoją córcią -alergiczka- zimą zeszłego roku po tym jak regularnie co miesiąc łapała jakieś przeziębienie(chodziła wtedy do żłobka)a wizyty w przychodni kończyły się wypisywaniem sterty syropów i innych leków albo po prostu antybiotykiem -tak "w razie czego"(jak to tłumaczyła Pani doktor)Teraz leczymy się tam obie i czujemy się świetnie! Zawsze wysłucha i szczegółowo wytłumaczy pacjentowi wszelkie niejasności. Można do niego zadzwonić i wszystko skonsultować - nawet w sobotę wieczorem czy niedzielę rano:) moja córcia uwielbia chodzić na wizyty do Pana doktora! szczerze polecam!!!

Jest lekarzem, który podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta,spogląda na niego jako integralną całość(duszy,psychiki i ciała),szukając w sposób kompleksowy przyczyn choroby. Lecze się u doktora od wielu lat i osobiście znam kilka przypadków spektakularnego wyleczenia z chorób i dolegliwości, które inni lekarze określali jako "nieuleczalne". Poza tym-w każdej chwili można się skontaktować z dr. telefonicznie po radę:) Zdecydowanie polecam wszystkim!

Poza tym-w każdej chwili można się skontaktować z dr. telefonicznie po radę:)
Zdecydowanie polecam wszystkim!

lecze się sama oraz cała moja rodzina od 1994r.Jest bardzo dobrym fachowcem oraz przesympatyczą osobą, która zawsze ma czas żeby porozmawiać z pacjentem i wszystko mu wyjaśnić ,a co naważniejsze słucha tego co pacjent mówi. POLECAM!!!

jak wyżej :) lecze się u doktora od kilkunastu lat.zaczela chodzic jako nastolatka ,a teraz przeprowadzam swoje dzieci.mimo uplywu lat,nadal okazuje wielki szacunek do pacjentów,a o jego kompetencji świadczą wyniki leczenia.polecam z całego serca....

Bardzo polecam tego lekarza,kompetenty,przesympatyczny nie to co w przychodniach wymalowane damy ktore na nic nie maja czasu...

Z całego serca polecam wszystkim tego lekarza !

Z całego serca polecam wszystkim tego lekarza !

Wciąż poszukujesz "Homeopata Płock"?

Baczyńskiego
Płock