lekarz Oleh Moschev

Homeopata

Kapitalny lekarz , moja córka ma 19 lat i od 8 roku zycia dzięki niemu nie jest faszerowana antybiotykami , szczerze polecam .

Ja ze swoją córką chodzę do dr.od 2 lat dziecko nie wie co to antybiotyk. Naprawdę polecam leczenie u dr Moszczewa

Z całego serca polecam wszystkim tego lekarza !

Z całego serca polecam wszystkim tego lekarza !

Zaczęłam chodzić do niego ze swoją córcią -alergiczka- zimą zeszłego roku po tym jak regularnie co miesiąc łapała jakieś przeziębienie(chodziła wtedy do żłobka)a wizyty w przychodni kończyły się wypisywaniem sterty syropów i innych leków albo po prostu antybiotykiem -tak "w razie czego"(jak to tłumaczyła Pani doktor)Teraz leczymy się tam obie i czujemy się świetnie! Zawsze wysłucha i szczegółowo wytłumaczy pacjentowi wszelkie niejasności. Można do niego zadzwonić i wszystko skonsultować - nawet w sobotę wieczorem czy niedzielę rano:) moja córcia uwielbia chodzić na wizyty do Pana doktora! szczerze polecam!!!

Bardzo polecam tego lekarza,kompetenty,przesympatyczny nie to co w przychodniach wymalowane damy ktore na nic nie maja czasu...

Wciąż poszukujesz "Homeopata Płock"?

Baczyńskiego
Płock