lek. dent. Oleksandra Dzordzo

Bardzo się cieszę, że miałem przyjemność trafić do Pani Doktor. Lekarz który na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Pani stomatolog jest bardzo delikatna, nowoczesny gabinet oraz bardzo miła atmosfera pozwalają zapomnieć o stresie czy dyskomforcie związanym z wizytą u stomatologa. BARDZO POLECAM.

Bardzo polecam Panią stomatolog. Wizyty w gabinecie są zawsze profesjonalne, na wysokim poziomie. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i czas wizyty zależny jest od problemu z jakim pacjent przychodzi. W niektórych gabinetach, każdy ma przeznaczone np 0,5 godziny i po tym czasie kolejne zabiegi wykonywane są na następnej wizycie. Tu, również każdy pacjent ma swój termin, natomiast jest on zdecydowanie dostosowany tak, że podczas jednej wizyty można załatwić większość swoich problemów . Pani doktor, miła, atmosfera taka, że pacjent nie czuje że jest w gabinecie stomatologicznym, co dla niektórych jest ...

Bardzo polecam Panią stomatolog.
Pani doktor, miła, atmosfera taka, że pacjent nie czuje że jest w gabinecie stomatologicznym, co dla niektórych jest ważnym aspektem.
Oprócz zabiegów stomatologii zachowawczej, pani doktor wykonuje również zabiegi stomatologii estetyczno-protetycznej, co bardzo polecam.Mam kilka koron ceramicznych i wyglądają naprawdę naturalnie. Ceny bardzo przystępne.Podejście pani doktor do pacjenta - bardzo fachowe, zawsze wszystko pasuje idealnie. Oprócz tego oferuje wybielanie zębów nie tylko w gabinecie ale takie, że pacjent sam w domu może tego dokonać.
Pani stomatolog jest najbardziej dokładnym stomatologiem u którego byłam; takiego skalingu, jak w tym gabinecie, nie miałam nigdy w życiu.Regularne wizyty i stosowanie się do zaleceń, zdecydowanie pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu uzębienia i dziąseł.
Bardzo polecam!!!