dr hab. n. med. Olga Adamczyk-Gruszka

Polecam Panią Doktor Gruszkę pod każdym względem. Cudowny lekarz z mega profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam / Karolina Jarosińska

PANI DOKTOR TO NIESAMOWITA OSOBA POSIADAJĄCA OGROMNĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE, MIŁA MOŻNA Z NIĄ O WSZYSTKIM POROZMAWIAĆ PO ZA TYM PRZY PORODZIE NIE ZASTĄPIONA WSZYSTKIM MAMĄ SZUKAJĄCYM WSPARCIA W CIĄŻY TEJ PRZEBIEGAJĄCEJ BEZ ZASTRZEŻEŃ I TEJ Z KOMPIKACJAMI PRZE CAŁY JEJ OKRES ( JAK MOJA CIĄŻA)POLECAM PANIĄ DOKTOR BARDZO LUBIANA W ŚRÓD PACJENTÓW I PERSONELU MEDYCZNEGO W SZPITALU TAKI LEKARZ TO SKARB!!!

Pełny profesjonalizm, bardzo opiekuńcza ,kompetentna ,troskliwa i z poczuciem humoru pani doktor duuuuuuuuuuuuuuuuuuży plus M&K

Najlepszy ginekolog w kielcach. Pani dr prowadzila trzy moje ciąże bylam zadowolona.