dr hab. n. med. Olga Adamczyk-Gruszka

Lekarka dla której liczą się tylko pieniedze, bardzo krótkie wizyty na których nigdy nie bada piersi, mimo kosmicznych 300 zl, które bierze za wizyte w czasie ciąży nie wykonuje usg na każdej wizycie, wizyty opoznione o godzine minimum, zamiast czekac az porod sie zacznie sam na siłe go wywołuje przed 40 tyg. W ciazy niezagrozonej, w szpitalu nie zainteresowana nawet prywatnymi pacjentkami, to co dopiero "państwowymi" zleca b. Mało badań, czasem stosuje chamskie odzywki wobec pacjentów, bardzo brakuje jej empatii, liczy sie tylko pieniadz, podpisuje sie pod wszystkimi negatywnymi opiniami i szczerze odradzam wizyte u tej Pani, która nie raczy poinformować pacjentek,że wizyta sie nie odbedzie tylko panie przyjezdzaja do niej z miejscowosci sporo oddalonych od kielc po czym całują klamke, na szcescie ja mialam tylko 10 minut drogi pieszo co nie zmienia faktu, że takie zachowanie nie przystoi prywatnemu lekarzowi

Polecam Panią Doktor Gruszkę pod każdym względem. Cudowny lekarz z mega profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam / Karolina Jarosińska

Najlepszy ginekolog w kielcach. Pani dr prowadzila trzy moje ciąże bylam zadowolona.

Pełny profesjonalizm, bardzo opiekuńcza ,kompetentna ,troskliwa i z poczuciem humoru pani doktor duuuuuuuuuuuuuuuuuuży plus M&K

PANI DOKTOR TO NIESAMOWITA OSOBA POSIADAJĄCA OGROMNĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE, MIŁA MOŻNA Z NIĄ O WSZYSTKIM POROZMAWIAĆ PO ZA TYM PRZY PORODZIE NIE ZASTĄPIONA WSZYSTKIM MAMĄ SZUKAJĄCYM WSPARCIA W CIĄŻY TEJ PRZEBIEGAJĄCEJ BEZ ZASTRZEŻEŃ I TEJ Z KOMPIKACJAMI PRZE CAŁY JEJ OKRES ( JAK MOJA CIĄŻA)POLECAM PANIĄ DOKTOR BARDZO LUBIANA W ŚRÓD PACJENTÓW I PERSONELU MEDYCZNEGO W SZPITALU TAKI LEKARZ TO SKARB!!!