dr n. med. Olga Domańska

Okulista

Pani doktor Olga Domańska znakomity fachowiec, wspanialy człowiek potrafiący rozmawiać z pacjentem, przeprowadzila bardzo ciężką operacje zaćmy w szpitalu na Parkitce w Czestochowie mojej siostry, zaćmy brunatnej, wiklujacej, podwichniętej, ze zrostami z jaskra i zezem rozbieżnym. Tak to wszystko w jednym oku. Ale teraz siostra ma szansę widzieć na to oko. Operacja trwala godzinę, Pani Doktor i ekipa jej lekarzy po rannych operacjach i na końcu mojej siostry ledwo trzymala się na nogach. Bardzo dziękuje też wszystkim lekarzom z oddzialu okulistyki na Parkitce za ogrom pracy który tam wykonują, siostrze oddziałowej, pielęgniarką i calemu personelowi. To naprawdę jest ciężka praca. Chyba nie
ma gorszego kalectwa niż nic nie widzieć. Ewa Jasinska

Trafiłam do Pani doktor z polecenia mojej przyjaciółki mam bardzo dużą wadę wzroku i od paru lat również zaćmę... Kolejki do Pani doktor niemiłosierne ale naprawdę warto było troszkę dłużej poczekać bo to świetny specjalista !!! Znacznie wyróżniający się na tle innych okulistów w Częstochowie z którymi miałam doczynienia... Świetne podejście do pacjenta, gabinet tak wyposażony, że zaczyna brakować powoli miejsca... Pani doktor perfekcyjnie zoperowała mi zaćmę... Po operacji komfort mojego życia znacznie się polepszył i będę za to Pani doktor dozgonnie wdzięczna. W skrócie...Najlepszy profesjonalista w Częstochowie !!!