Lecze sie u Pani doktor okolo 10 lat, najpierw to byla nieplodnosc idiopatyczna, potem prowadzenie 2 ciąż, w tym jedna z lozyskiem centralnie przodujacym. Pani doktor ma pozytywne nastawienie i dzieki temu nie dodaje niepotrzebnego stresu nawet w trudnych sytuacjach. Jest profesjonalna , ma duza wiedzę. Polecam

Jest profesjonalna , ma duza wiedzę.
Polecam

Pani dr n. med. Olga Kacalska-Janssen prowadziła w zastępstwie za Dr hab. n. med. Tomasza Milewicza teleporadę. Na moje pytanie z kim rozmawiam Pani doktor się nie przedstawiła tylko odpowiedziała, że jest “na zastępstwie”. Mam stwierdzone gruczolaki przysadki mózgowej i podczas tej wizyty miałam dostać skierowanie na rezonans. Jednak Pani doktor stwierdziła, że po 2.5 roku od ostatniego rezonansu (które zawierało zalecenie powtórzenia badania), że nie ma potrzeby wykonywania tego badania, bo jej zdaniem nie trzeba kontrolować gruczolaków znajdujących sie na przysadce mózgowej. Nie interesowało ją, że planuję zajść w ciążę a jednak wahania wartości prolaktyny oraz gruczolaki są dużym utrudnieniem. Dodatkowo nie zapisała mi odpowiedniej ilości leków (zapisała tylko 2 opakowania, które wystarczą mi na 7 miesięcy) a kolejną wizytę u doktora Milewicza mam za 9miesięcy. Zachowała się również bardzo nieprofesjonalnie, gdyż powiedziała, że powinnam znaleźć innego lekarza, bo cytując "Zwykły ginekolog może Pani wypisywać leki". Nie rozumiem, dlaczego miałabym znajdować innego lekarza, skoro doktor Milewicz zdiagnozował moją chorobę i leczył mnie przez ostatnie 5 lat.

Doktor nie udziela pomocy pacjentom, jest niemiła i wulgarna. Oskarża o kłamstwa, z lenistwa nie zajrzala do dokumentacji i wypuściła pacjenta z poważnym problemem do domu...

Bardzo miła, sympatyczna godna polecenia pani doktor zna się na rzeczy. Nie zamieniła bym jej na innego lekarza za skarby świata.

Wizyta (usg) u pani dr to niesamowite przeżycie. Jest komfortowo, nowocześnie, profesjonalnie, miło i fachowo

Gorąco polecam panią dr. Jest profesjonalna, podchodzi z zaangażowaniem do pacjentki. Odpowiada na każde pytanie, szczegółowo omawia chorobę. Przy tym jest bardzo miła i sympatyczna, tworzy przyjazną, niestresującą atmosferę w gabinecie.