lekarz Olga Litwinowicz-Fulczyk

Lekarz fachowiec, cóż tu więcej powiedzieć. Po dwóch wizytach przekonuję się, że lepiej nie mogłem trafić ze swoją akurat dolegliwością kolana. W górach się jej nabawiłem i o górach Pani Doktor może doradzać, a wie co mówi, bo z bogatego doświadczenia. Nie tylko lekarz, ale życiowy doradca w kwestii dobrych praktyk chodzenia po wyaokich górach - jeżeli ktoś lubi góry jak ja, z pewnością znajdzie przy okazji wspólny język z Panią Doktor. Serdecznie polecam.

Bardzo dobra Naprawdę polecam. Rzeczową zna się na swoim fachu polecam naprawdę jestem zadowolona . Pani Doktor obrazu wiedziała co się dzieje zleciła badania

Profesjonalista, bezpośrednia, doskonała. Wizyta godna polecenia. Ortopeda dla mieszkańców Katowic!