lekarz Olga Michalska-Sałata

Polecam P. Dr.Olgę z całego serca.bardzo zajmuje się pacjentami i nie ma wybrańców do każdego podchodzi profesjonalne z empatią. Wszystko wytłumaczy na spokojnie udzili każdej porady, zasugeruje co jest dobre dla pacjenta (pacjentów) oby więcej takich lekarzy doświadczonych i z powołaniem.

Polecam Panią Doktor z całego serca. Lekarz empatyczny, fachowy. Leczy kompleksowo. Wizyta przebiegła spokojnie, bez pośpiechu, wszystko wytłumaczone fachowo. Oby więcej takich lekarzy.

Pani doktor chyba zapomina że jest dla pacjenta a nie pacjent dla niej. Bardzo niesympatyczna, arogancka w zachowaniu. Opryskliwa w rozmowie. Traktująca pacjenta z góry i nieuprzejmie. Pacjent traktuje się podmiotowo a nie przedmiotowo. Brak udzielenia konkretnych informacji o stanie zdrowia.

Nie polecam. Bardzo niemiła. Zero empatii. Wyniosła. Lepiej udać się do kogoś innego, kto wysłucha i kulturalnie porozmawia. Oraz pomoże.

Kontakt z pacjentem i rodziną niczym żandarmeria na odprawie. Opryskliwa, wręcz bezczelna. Zero empatii. Badania ograniczone do minimum. A recepty do wystawienia przez rodzinnego. Raczej do pracy z ludźmi się nie nadaje.

Mogę śmiało polecić tego lekarza. Wszystko wyjaśnione fachowo i spokojnie. Dodatkowym plusem jest uprzejmość i miłe podejście do pacjenta.

UWAGA!!!!!!!!!!!! NEGATYWNE OPINIE O TEJ pani doktor SĄ USUWANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały fachowiec!!! Podchodzi do pacjenta globalnie, a nie skupia się na jednym problemie. Zdecydowanie polecam