lekarz Olga Pasławska

Psychiatra

Witam, pani dr Olga Pasławska jest naprawdę świetnym specjalistą z dużym doświadczeniem a przede wszystkim pracuję na codzień z pacjentami o różnych zaburzeniach w szpitalu psychiatrycznym co pozwoliło jej zdobyć niezbędne doświadczenie w tym fachu. Do pani Olgi trafiłem z.ciężka deprsją, nie widziałem już sensu życia, miałem myśli samobójcze. Początkowo byłem leczony farmakologiczne, za nim jednak leki zaczęły działać mój stan się pogarszał :-( Pani Olga poświecała mi dużo czasu a wizyty były częste co dwa tygodnie a jak była taka potrzeba to i co tydzień. Niestety leki które można było mi podać poza szpitalem nie działały od razu więc pani dr stwierdziła że najlepszym rozwiązaniem będzie skierowanie mnie do szpitala psychiatrycznego. Diagnoza była dla mnie szokiem, bardzo się bałem takiego miejsca. Dziś wiem że nie było się czego bać i że była to bardzo dobra decyzja ze strony pani dr. W szpitalu dobrano mi odpowiednie dawki leków a było tego sporo. W szpitalu spędziłem trzy miesiące mój stan się poprawiał z dnia na dzień. Parę razy widziałem się z panią dr na oddziale ( pani Olga nie leczyla na moim oddziale) i znała przebieg mojego leczenia. Po wijsciu że szpitala dalej leczenia się u pani dr i systematycznie wychodzę z antydepresantów( niestety tą chorobę bardzo długo się leczy). Na pewno wszystkim polecam panią dr Olgę Pasławską, osobiście jestem jej wdzięczny za uratowanie mi życia!! Gdyby nie pani dr i jej decyzje prawdopodobnie wszystko skończyło by się źle, bardzo źle. Przy okazji chciałbym podziękować pani dr raz jeszcze za wszystko co dla mnie zrobiła. Pozdrowienia i uściski pani Olgo :-) Adam

Panią doktor Olhę Paslavską poznałam w momencie gdy przed rokiem trafiłam do szpitala. Pełniła wówczas dyżur. Dzisiaj dziękuję Panu Bogu, że to właśnie ją postawił na mojej drodze. W szpitalu przebywałam przez miesiąc czasu i bardzo dobrze wspominam kontakt z Panią doktor. Wyróżnia się przede wszystkim tym, że nie żałuje czasu poświęconego dla pacjenta, potrafi wysłuchać do końca, zadaje trafne pytania, jest bardzo ciepła i cierpliwa, a swoją pogodą ducha wprowadza w człowieku chęć do podjęcia walki z chorobą. Jest także bardzo dokładna w tym co robi, w swojej ocenie bierze pod uwagę wszelkie możliwe przyczyny i stara się je wykluczyć. Jej cierpliwość i opanowanie sprawiają, że bardzo lubię z nią rozmawiać, ponieważ czuję się przez nią rozumiana. Dla swoich pacjentów zawsze znajduje czas, choć jest naprawdę bardzo zajętą osobą. O takich lekarzach mówi się, że mają powołanie – i tak można powiedzieć o Pani doktor. Szczerze polecam Panią doktor Olhę Paslavską wszystkim tym, którzy stoją przed wyborem lekarza.

Polecam leczenie pod opieką Pani Doktor. Cierpliwa, konkretna i profesjonalna osoba. Na podstawie swoich obserwacji wnioskuję, że Doktor traktuje swoich pacjentów indywidualnie, poświęcając każdemu sporo czasu, nie diagnozując po 3 min. jak na taśmociągu. Podczas każdej wizyty odczuwałam dużą swobodę rozmowy i otwartość Pani Doktor, dla której jestem nie jestem anonimem wpadającym co dwa miesiące po receptę. Doktor doskonale pamięta swoich pacjentów, notuje spostrzeżenia i przebieg leczenia. Jestem wdzięczna za szybką pomoc i gorąco polecam!

Jako lekarz prowadząca wykazywała zerowe zainteresowanie pacjentem. Podczas dwumiesięcznego pobytu w szpitalu, trzy rozmowy z pacjentem to stanowczo za mało , żeby wystawić jakąkolwiek diagnozę. Drugi miesiąc pobytu nastąpił tylko dlatego, że Pani Olga Paslavska nie była obecna w szpitalu (zwolnienie bądź urlop), co zablokowało jakiekolwiek możwiwość wyjścia z tego więzienia, w którym personel niehumanitarnie traktuje pacjenta. A wówczas gdy pacjent szuka pomocy zostaje przez personel medyczny naszpicowany gigantyczną dawką leków psychotropowych, których nie potrzebuje w takiej ilości. To zjawisko ma swoją nazwę nie dawno przezemnie odkrytą: tzw. lekowanie.

Po każdej wizycie u Pani Doktor jestem jej wdzięczna za cierpliwość i życzliwe zrozumienie mojej sytuacji. Jest lekarzem, który dzięki swojej empatii, opanowaniu i dużej wiedzy medycznej skutecznie pomaga pacjentom z "chorymi duszami". Myślę, że jest psychiatrą z powołania. Kompetentna i profesjonalna jako lekarz, miła, ciepła z poczuciem humoru jako człowiek. Sprawia, że łatwiej przechodzi się przez tę ciężką chorobę. Renata

Renata

Fachowa wiedza i doświadczenie a przy tym zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Poza tym cierpliwość, umiejętność słuchania i trafne uwagi czynią z Pani doktor osobę o kompetencjach zdecydowanie ponadprzeciętnych. Polecam każdemu, kto szuka lekarza z pasją.

lekarz który rozumie chorego.zawsze do dyspozycji.dokładnie potrafi wytłumaczyć co się dzieje z chorym.Jest kompetentna i bardzo uprzejma .Podczas następnych wizyt nie zbywa chorego tylko kompleksowo kontynuuje leczenie . Dlatego bardzo polecam panią doktór .

Pani doktor to wybitna osoba,ciepła kompetentna i obdarzona olbrzymią empatią. Posiada rzadki dar ,który sprawia że rozmawia się z nią jak bliskim przyjacielem. Bardzo polecam Panią doktor.

Bardzo polecam Panią doktor.

Choć sam nie jestem pacjentem, to miałem okazję kilkakrotnie towarzyszyć osobie leczącej się, podczas wizyty u Pani Doktor. Pewnie nic nowego nie dodam, pisząc, że to miła, wnikliwa, wspaniałomyślna, nie żałująca czasu i zaangażowania osoba. Ma cechy charakteru, które często spotyka się u osób z tzw "kresów". M.in. we Wrocławiu można takich ludzi dość łatwo spotkać. Polecam.

Polecam.

Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy stoją przed wyborem lekarza. A szczególnie wszystkim którzy boją się pójść, Pani Olga rozwiewa wszelkie wątpliwości i strachy, po wizycie nie ma się wątpliwości, że dobrze się wybrało. Jest bardzo miła i fachowo podchodzi do sprawy. Ja jestem bardzo zadowolona, poszłam z niemałymi oporami, jednak prędko zostały rozwiane, Pani Olga wzbudza zaufanie, dobrze dobrała mi leki. Całokształt jej pracy oceniam na świetny.Polecam wszystkim gorąco.