lekarz Olga Pasławska

Psychiatra

Jestem pacjentką Pani doktor od 10 lat i przez ten czas zawsze mogę liczyć na pomoc, również w kryzysowych sytuacjach mogę zadzwonić, polecałam znajomym i rodzinie i wszyscy byli zadowoleni. Pani doktor jest miła, ciepła i pomocna, kompetentna i rzeczowa. Bardzo polecam !

Pani doktor jest miła, ciepła i pomocna, kompetentna i rzeczowa.
Bardzo polecam !

Jestem pacjentką pani doktor od 12 lat i przez ten czas niezmiennie mogę liczyć na pomoc, wysłuchanie, poczucie że nie jestem dla niej anonimowa - zawsze pamięta co się u mnie działo ostatnio. Jest kompetentnym lekarzem i dobrym człowiekiem. Na wizytach zawsze czuję się odpowiednio zaopiekowana. Z całego serca polecam!

Z całego serca polecam!

Pani Olga jest nadzwyczaj kompetentną lekarką. Wsłuchuje się w problemy pacjenta i stawia trafną diagnozę. Ma bardzo dobrą pamięć i wiąże sytuację rozłożone w czasie w związki, które mają istotne znaczenie dla przyczyny choroby.Trafilam do Pani Olgi w złym stanie psychicznym, pomogła mi sukcesywnie wyjść ze swoich lęków. Otrzymałam leki , które postawiły mnie na nogi. Zobaczylam rzeczywistość w innym świetle.Jestem stałą pacjentka od ponad 10 lat. Wspaniały lekarz ,polecam każdemu kto potrzebuje pomocy specjalisty.

Fachowa wiedza i doświadczenie a przy tym zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Poza tym cierpliwość, umiejętność słuchania i trafne uwagi czynią z Pani doktor osobę o kompetencjach zdecydowanie ponadprzeciętnych. Polecam każdemu, kto szuka lekarza z pasją.

lekarz który rozumie chorego.zawsze do dyspozycji.dokładnie potrafi wytłumaczyć co się dzieje z chorym.Jest kompetentna i bardzo uprzejma .Podczas następnych wizyt nie zbywa chorego tylko kompleksowo kontynuuje leczenie . Dlatego bardzo polecam panią doktór .

Witam, pani dr Olga Pasławska jest naprawdę świetnym specjalistą z dużym doświadczeniem a przede wszystkim pracuję na codzień z pacjentami o różnych zaburzeniach w szpitalu psychiatrycznym co pozwoliło jej zdobyć niezbędne doświadczenie w tym fachu. Do pani Olgi trafiłem z.ciężka deprsją, nie widziałem już sensu życia, miałem myśli samobójcze. Początkowo byłem leczony farmakologiczne, za nim jednak leki zaczęły działać mój stan się pogarszał :-( Pani Olga poświecała mi dużo czasu a wizyty były częste co dwa tygodnie a jak była taka potrzeba to i co tydzień. Niestety leki które można było mi podać poza szpitalem nie działały od razu więc pani dr stwierdziła że najlepszym rozwiązaniem będzie skierowanie mnie do szpitala psychiatrycznego. Diagnoza była dla mnie szokiem, bardzo się bałem takiego miejsca. Dziś wiem że nie było się czego bać i że była to bardzo dobra decyzja ze strony pani dr. W szpitalu dobrano mi odpowiednie dawki leków a było tego sporo. W szpitalu spędziłem trzy miesiące mój stan się poprawiał z dnia na dzień. Parę razy widziałem się z panią dr na oddziale ( pani Olga nie leczyla na moim oddziale) i znała przebieg mojego leczenia. Po wijsciu że szpitala dalej leczenia się u pani dr i systematycznie wychodzę z antydepresantów( niestety tą chorobę bardzo długo się leczy). Na pewno wszystkim polecam panią dr Olgę Pasławską, osobiście jestem jej wdzięczny za uratowanie mi życia!! Gdyby nie pani dr i jej decyzje prawdopodobnie wszystko skończyło by się źle, bardzo źle. Przy okazji chciałbym podziękować pani dr raz jeszcze za wszystko co dla mnie zrobiła. Pozdrowienia i uściski pani Olgo :-) Adam

Polecam leczenie pod opieką Pani Doktor. Cierpliwa, konkretna i profesjonalna osoba. Na podstawie swoich obserwacji wnioskuję, że Doktor traktuje swoich pacjentów indywidualnie, poświęcając każdemu sporo czasu, nie diagnozując po 3 min. jak na taśmociągu. Podczas każdej wizyty odczuwałam dużą swobodę rozmowy i otwartość Pani Doktor, dla której jestem nie jestem anonimem wpadającym co dwa miesiące po receptę. Doktor doskonale pamięta swoich pacjentów, notuje spostrzeżenia i przebieg leczenia. Jestem wdzięczna za szybką pomoc i gorąco polecam!

Po każdej wizycie u Pani Doktor jestem jej wdzięczna za cierpliwość i życzliwe zrozumienie mojej sytuacji. Jest lekarzem, który dzięki swojej empatii, opanowaniu i dużej wiedzy medycznej skutecznie pomaga pacjentom z "chorymi duszami". Myślę, że jest psychiatrą z powołania. Kompetentna i profesjonalna jako lekarz, miła, ciepła z poczuciem humoru jako człowiek. Sprawia, że łatwiej przechodzi się przez tę ciężką chorobę. Renata

Renata

Pani doktor to wybitna osoba,ciepła kompetentna i obdarzona olbrzymią empatią. Posiada rzadki dar ,który sprawia że rozmawia się z nią jak bliskim przyjacielem. Bardzo polecam Panią doktor.

Bardzo polecam Panią doktor.

Ta Pani jest bardzo kompetenta, myślę że ma umiejętnoś ć wczuwania się w problemy pacjenta! Poza tym dyskrecja (wiem) ...Pozdrawiam...Józek Łucki

Ta Pani jest bardzo kompetenta, myślę że ma umiejętnoś