lekarz Olga Sczaniecka

1,5
1,4
1,4
1,3

Niemiła pani doktor, brak kompetencji oraz zainteresowania tematem, chwaliła się, że jest waznym lekarzem i wie najlepiej, teleporada została wykonana 2h po czasie, na który była zaplanowana. Nie dopuściła do głosu, sama mówiła co wiedziała (w kółko to samo), podczas rozmowy cały czas było słychać, że ktoś jej przeszkadzał i wchodził do gabinetu.

Ciężko napisać coś pozytywnego jak Pani doktor nie zadzwoniła na teleporadzie. Szanujmy czas pacjentów.

Szczerze jak czytam te opinie to śmiem twierdzić, że są o innej osobie. Wizyta rozpoczęła się punktualnie. Pani Doktor jest bardzo cierpliwą oraz miłą osobą . Skrupulatnie wysłuchuje Pacjenta oraz dobiera sposób leczenia. Zachęca również aby wykonać dodatkowe badania profilaktycznie. Poczułem się bezpiecznie i odpowiednio nakierowany w celu odzyskania pełni zdrowia. Cała wizyta przebiegła z pozytywnym nastawieniem. Wizyta miała miejsce w placówce LUXMED na ul. Modlińskiej

Teleporada umówiona dziś na 11:30 - mija 1h od umówionego terminu i nikt nie zadzwonił i już zapewne nie zadzwoni... nie polecam!!

Potwierdzam słusznosc powyzszych opini. Szkoda czasu i energii na przekrzykiwania czy prosby o podstawowe, profilaktyczne badania krwi w związku z planowana ciążą. W zamian otrzymujemy ustny egzamin z pytaniami na ktore oczywiscie! nie znamy odpowiedzi :D bo Pani "doktor" jest kariologiem to wie i nie widzi wskazan do takich badan. Cytujac: skoro Pani nie wie po co te badania to po co one Pani ?! Pewnie w internecie Pani wyczytała, albo kolezanka Pani kazała! Prosze isc do innego lekarza i niech Pani wypisuje skierowania :D:D:D Juz po pierwszym słowotoku chce ...

Potwierdzam słusznosc powyzszych opini.
Szkoda czasu i energii na przekrzykiwania czy prosby o podstawowe, profilaktyczne badania krwi w związku z planowana ciążą. W zamian otrzymujemy ustny egzamin z pytaniami na ktore oczywiscie! nie znamy odpowiedzi :D bo Pani "doktor" jest kariologiem to wie i nie widzi wskazan do takich badan. Cytujac: skoro Pani nie wie po co te badania to po co one Pani ?! Pewnie w internecie Pani wyczytała, albo kolezanka Pani kazała! Prosze isc do innego lekarza i niech Pani wypisuje skierowania :D:D:D Juz po pierwszym słowotoku chce sie wyjść i zamurowac drzwi do pokoju, żeby nikt nie miał z takim "dr" watpliwej przyjemości obcowania ;/
Przykry człowiek. Nie polecam absolutnie nikomu !

Lekarz tragedia, umówiona konsultacja i zero kontaktu bez żadnego ostrzeżenia. Absolutnie odradzam i zgłaszam luxmedowi

Podczas teleporady pani Olga była bardzo niemiła, nieuprzejma, niegrzeczna, opryskliwa i kłótliwa. Czułem, że nie jest w ogóle zainteresowana moim problemem, za to nastwiona jest na jakąś przemocową przepychankę i wykazanie jaka to jest mądra, a jaki ja jestem nie mądry (to chyba jest najważniejsze dla tego „lekarza”). Bardzo odradzam wszystkim korzystanie z usług tej kobiety.

Nieuprzejma, niekulturalna lekarz. Zakrzykuje, nie słucha, niecierpliwi się. Zadzwoniłam po skierowanie na konkretne badania krwi (które wykonuję regularnie, wiec wiem, czego potrzebuję i dlaczego je wykonuję). Doktor nie wystawiła mi tych skierowań. Usłyszałam za to wielokrotnie, ze to nie ja jestem od zdrowia, to nie ja się znam, tylko ona. Strata czasu, szkoda nerwów!

Odradzam konsultacji z tym lekarzem,kobieta arogancka,przekrzykuje. Odsyła do konsulatantów w sprawach których sama może udzielić informacji i pomóc. Szkoda czasu na tą panią !!!!!!

Odradzam konsultacji z tym lekarzem,kobieta arogancka,przekrzykuje.
Szkoda czasu na tą panią !!!!!!

Zdecydowanie odradzam, lekarz uważa, że wie lepiej, nie dopuszcza do głosu, nie potrafi udzielić informacji, nie słucha. Chwali się, że pracuje w jakiejś dobrej klinice. Poucza i twierdzi, że nie możliwe są takie objawy przy lekach jakie zgłaszałam. Nieuprzejma, wymarzająca się osoba.