lek. med. Olga Urbanowska-Domańska

Onkolog

1,4
1,6

Pomimo ogromnej liczby pacjentów pani doktor zawsze znajduje czas na rozmowę i podniesienie na duchu.Leczę się na raka piersi od 2 lat i leczenie przynosi efekty, choroba się zatrzymała .Jestem bardzo szczęśliwa,że trafiłam do tego lekarza .

Niestety trafienie na tego lekarza to klęska - leczenie paliatywne, więc nie można wymagać. Jednak podejście do pacjenta to zgroza. Lekarka zleca badanie - po naleganiu pacjenta - później nie kontroluje wyniku (zapomina o nim). Lekceważy chorego - osoba starsza, przestraszona swoim stanem, posiłkująca się pomocą osoby towarzyszącej - rozmawia tylko z opiekunem. Na pytanie chorego: co to guz "nasiąkliwy" odpowiada, że nie zna tego pojęcia. Zgoda, ale nie może się domyślić, że choremu chodzi o guz "naciekający"? Uczestniczyłem w wizytach u tej pani, wrażenie fatalne, zupełna nieumiejętność podejścia do pacjenta. Co do umiejętności lekarskich - nie pomogła w żadnej z dolegliwości współtowarzyszących rakowi płuc (zaparcia, brak łaknienia itp.). Chory zmarł po pół roku. R.I.P

Potwierdzam wcześniejsze negatywne opinie o tej pani. Opryskliwa, niemiła, podczas wizyty żuła gumę. Pomimo zgłaszanych dolegliwości nawet taty nie zbadała!!! Byle szybciej, następny proszę. Stan zdrowia taty w ogóle jej nie interesował. ZZero empatii. Zastosowane leczenie nie przyniosło żadnego efektu, dopiero kiedy zmieniliśmy lekarza na pana doktora z sąsiedniego gabinetu, to z tatą jest lepiej. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KONTAKTU Z TĄ PANIĄ.

O Pani Doktor nie mogę napisać nic pozytywnego. Nie wzbudza zaufania, podczas leczenia popełniła wiele błędów. Jej kontakt z pacjentem to tak naprawdę wzrok wbity w komputer i bezmyślne wypisywanie kolejnych leków bez znaczenia na to, jak pacjent znosi leczenie. Na pytania odpowiada zdawkowo,szybko traci cierpliwość. Ostatnie czym się interesuje podczas wizyty to stan zdrowia pacjenta.

Pani doktor powinna byc dermatologiem a nie onkologiem klinicznym ! nie polecam, w mojej opinii mało kompetentna, popełnia błędy, proponuje zmienić lekarza

Nie polecam, na pytania które jej zadawalam odsyłała mnie do czytania informacji w Internecie, a przy tym robila głupie miny i widać było że jak najszybciej chce się pozbyć pacjenta. Lekarz porażka!!!

Lekarz porażka!!!

Nie dziwię się ,że nikt jeszcze nie wystawił opinii Pani doktor , bo na pozytywną niestety nie zasługuje . Podczas wizyty w Centrum Onkologii w Bydgoszczy pani doktor zamiast zająć się chorym człowiekiem ( mam na myśli chorego na raka tatę ) pani doktor rozmawiała przez telefon na prywatne tematy ; pierwszy dzień dziecka w przedszkolu , wymiana oleju w samochodzie . Poza tym ostentacyjne rzucie gumy , udowodniło bardzo powierzchowną kulturę tej pani . Pod żadnym względem nie moge powiedzieć nawet jednego dobrego słowa na temat tej pani .