lekarz Olga Zineczko

Lekarz rodzinny

3,5
3,3

Szczerze nie polecam! niemiła, niesympatyczna, zero empatii, liczą się tylko prawidłowo wypełnione papierki i rubryczki w komputerze. Byłam na wizycie już w zaawansowanej ciąży i zostałam wyproszona z gabinetu, ponieważ moja karta nie była wyjęta z samego rana tylko tuż przed wizytą. Kazała mi czekać przed gabinetem i przyjęła innego pacjenta, który przyszedł po mnie. Godziny przyjęć do 19 godz. Do Pani Doktor przyszłam przed 18 godziną, ponieważ jeszcze w tym okresie chodziłam do pracy (ostatnie dni przed pójściem na urlop i nie mogłam przyjść wcześniej) i oczywiście musiałam się nasłuchać jak ona to ciężko pracuje i że przez takie osoby jak ja musi siedzieć na nadgodzinach. Nie wiem gdzie tu nadgodziny skoro godziny przyjęć ma do 19 godziny.... . Pani Doktor zamiast skupić się na wizycie ciągle marudziła i robiła jakieś głupie dogaduszki. Ostatecznie wypisała mi receptę. Niestety po konsultacji z moim lekarzem ginekologiem okazało się, że w żadnym wypadku kobieta w ciąży nie może ich przyjmować! Na szczęście leków nie zdążyłam wykupić. Masakra- nie polecam!!!!!

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor, która potrafi wysłuchać pacjenta i postawić odpowiednią diagnozę. Ma dużą wiedzę medyczną oraz jest osobą punktualną i obowiązkową. Polecam.

Wspaniała lekarka.Prawidłowo określa rozpoznanie.Podczas każdej wizyty dużo czasu przeznacza dla pacjenta.Jest szalenie sympatyczna.