Olgierd Bartecki

Korzystałem z usług pracującego w Przychodni Pana Dr Makochonia. Polceciła mi go moja żona. Leczenie kanałowe zęba - 3 kanały (podczas jednej pótoragodzinnej wizyty), w sumie były 2 wizyty, 2 zdjęcia. Jestem bardzo, bardzo, bardzo zadowolony. Wszystkie powyższe pytania na 5 punktów i to wierzcie mi szanowni internauci - z czystym sumieniem. Jak mizkacie w rozzsądnej odległości od Oświęcimia to walcie do doktora jak jak w dym. Bedziecie zadowoleni jak ja. Zapewniam. Co do samej przychodni to szefostwo (Barteccy) zorganizowało personel tak, że cała przychodnia chodzi jak szwajcarski zegareczek. Takie ...

Co do samej przychodni to szefostwo (Barteccy) zorganizowało personel tak, że cała przychodnia chodzi jak szwajcarski zegareczek. Takie wrażenie odniosłem, a mogę to oceni ponieważ sam zarządzam ludźmi.

Bardzo profesjonale podejście do pacjenta. Uzupełnienie protetyczne, które wykonał mi Pan doktor to rewelacja jest kosmetyczne i funkcjonalne. Dziękuję i pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza