dr n. med. Olgierd Pilecki

Pediatra, Endokrynolog

Dr. Olgierd to wspaniały człowiek. Stwierdzono u mnie PCOS - zespół policystycznych jajników. Wdrożył leczenie, które pomaga. Nie mogłam znaleźć lepszego i odpowiedniejszego lekarza.

Byłem u niego zarówno prywatnie jak i na oddziale i naprawdę pan doktor Pilecki jest godny polecenia. Nie dość, że ma niesamowitą wiedzę medyczną i nie bagatelizuje żadnego, nawet drobnego problemu, to jeszcze interesuje się cały czas pacjentami na swoim oddziale. Można go o wszystko zapytać i udzieli wyczerpujących odpowiedzi. Wspaniały specjalista, ciężko wyobrazić sobie lepszego lekarza.

PAN OLGIERD TO SSUPER LEKARZ.WIZYTA WYGLĄDA TAK IDĘ NA IZBĘPRZYJEC POTEM DO GÓRY MUSZESIĘCAŁA ROZEBRAC .MIERZT CISNENIE, SPRAWDZA WZROK GSRDŁO, POTEM NASTEPUJE KREPUJACA SPRAWAW BADANIE PIERSI( OBCISKIWANIE MIERZENIE )POTEM PATRZY W MAJTKI KARZE ROZEBRAĆUBIERA REKAWICZKI I WKŁADA RÓZNE PRZEDMIOTY.OSTATNIO BOLAŁO.STWIERDZIŁ SŁABĄ WIDOCZNOŚCPOLA SKIEROWAŁ DO GINEKOLOGA O JA NA ODZIELE BYŁAM PRZEWOŻONA Z NIM ON BYŁ PRZY BADANIU PATRZYŁ SIĘ .BYŁAM SKRĘPOWANA. LEKARZ SUUUUUUUUUUPER.POLECAM

pomógł mi w sprawach konsultcyjnych hormonamii nawet załatwił mi ginekologa

pomógł mi w sprawach konsultcyjnych hormonamii nawet załatwił mi ginekologa

Polecam, przyjmuje w szpitalu dziecięcym na Jastrzębiej i prywatnie na ul. Leśnej w Bydgoszczy. Leczyłam się u tego lekarza od dziecka, choroba: Hashimoto i żałuję, że już muszę szukać lekarza dla dorosłych. Kompetentny i uprzejmy.

Jak najbardziej godny polecenia.Bardzo miły ze wspaniałym podejściem do dzieci niepełnosprawnych.

bardzo miły i uprzejmy lekarz rozpartuje chorobe i tłumaczy jakie są jej objawy i skutki,przyczyny...super doktorek

Lekarz pełen oddania swoim pacjentom , konkretny, w pełni wykorzystujacy swoją wiedze i umiejetności dla dobra pacjenta. Kamila Dziewanowska

Kamila Dziewanowska