lekarz Olgierd Stefański

Neurolog

2,1
1,9
2,4

Ze względu na pandemię kontakt z lekarzem był początkowo zdalny, ale nie ma to wpływu na brak kompetencji jaką wykazał się lekarz... Pomimo dostępu do pełnej dokumentacji medycznej i historii choroby, lekarz przekazał mi informację, iż wieloletnia lekoterapia wymaga zmian i zalecił mi inną z informacją, iż lek szkodzi TYLKO kobietom w ciąży, tak więc nie mnie... Z początku z powodu miłego głosu i tonu wykazałem zaufanie do lekarza - wykupiłem leki z recepty, na których pomimo padaczki brakowało magicznego "R", więc zapłaciłem za nie majątek, ale po tygodniu przyjmowania ...

Z początku z powodu miłego głosu i tonu wykazałem zaufanie do lekarza - wykupiłem leki z recepty, na których pomimo padaczki brakowało magicznego "R", więc zapłaciłem za nie majątek, ale po tygodniu przyjmowania nowych leków czułem jakby mnie rozrywało od środka.
Okazało się, że Pan "lekarz" nie potrafił zapoznać się z przeciwskazaniami dla leku, ponieważ osoby z zaburzeniami hormonalnymi (w tym np. kobiety w ciąży) pod żadnym pozorom nie powinny tych leków przyjmować!

Skutki źle dobranych leków odczuwałem jeszcze przez 2 tygodnie po ich odstawieniu...
W dodatku mam ich całą masę, bo lekarz przepisał mi największe z możliwych opakowań, a po wizycie (tym razem bezpośredniej) i opisaniu całej sytuacji usłyszałem w odpowiedzi, że "nie zauważył"... Nie zauważył wrodzonej wady genetycznej, która przewija się w dokumentacji na dosłownie każdej stronie.
Wykazał brak jakiejkolwiek skruchy, czy odpowiedzialności za własne czyny - tacy lekarze nie powinni posiadać uprawnień.

Czasu poswieca pacjentowi tyle ile trzeba, nie czulem presji. Natomiast wszystko trzeba z niego "wyciagac". Sam z siebie nic nie powie, co jest wkurzajace. Diagnozy stawia trafione. Malo jednak tlumaczy co i jak, dlaczego... Zapisuje jednak zabiegi czy leki, ktore sa trafione. Od lat chodze do niego i zawsze na kazda dolegliwosc ostatecznie znalazl sposob. A to per saldo jest najwazniejsze.

BEZNADZIEJNY LEKARZ. TRAKTUJE CZLOWIEKA JAK DEBILA. nigdy nie pisałam opinii na temat lekarzy, ale... Wg "Stefańskiego" bo nie powiem ze to lekarz ratownicy medyczni nie maja wiedzy i to ze oni sugerują rezonans Glowy to nie jest wcale konieczne. Dla mnie lekarz to taki który szuka przyczyny bólu albo przynajmniej stara sie znalezc a nie taki który zapyta o co chodź i powie ok to takie tabletki proszę wziac gdyby sie powtorzylo... Takim lekarzem to tez być potrafię. Co to za lekarz który tylko daje tabletki przeciwbólowe? Czy tacy powinni być lekarze? Wydaje mi sie ze skoro juz chyba ma tytuł to powinien szukac przyczyny i sam skierowac mnie na badania a nie ze musze praktycznie błagać by mi te zakichane skierowanie dal. Ocenę dalabym ZERO!!! Ale niestety minimum to jeden. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Ja chodzę do doktora Stefańskiego i nie wiem. Szczerze mówiąc nie mam zdania. Faktem jest to, że kiedy pan doktor zobaczył wynik rezonansu magnetycznego głowy, to stwierdził że mam tętniaka mózgu, nie patrząc na płytkę, która była do wyniku załączona. Stwierdził, że tętniak ma ponad 1 cm wielkości i ponad 1cm wysokości, co w rzeczywistości było nieprawdą, bo neurochirurg do któego trafilam stwierdził zgodnie z prawdą, że nie ma żadnego tętniaka. Miałam też robione eeg głowy, które wyszło fatalnie, bo badanie było przerywane. Lekarz po prostu machnął na to ręką.

Problem traktuje powierzchownie i nie przejawia chęci dobrego zdiagnozowania przyczyn dolegliwości.Zdecydowanie ODRADZAM!

Dzięki Panu dr nareszcie przestała mnie boleć głowa. Wcześniej byłam u dwóch neurologów i każdy z nich wmawiał mi migrenę. Natomiast dr Stefański podszedł do problemu z zupełnie innej strony i dzięki, lekom, które mi przepisał już nie cierpię. Jestem niesamowicie szczęśliwa z tego powodu. Polecam!

Pan doktor powiedział mi, że moje zaburzenia równowagi uniemożliwiające podniesienie się do SIADU (że już nie wspomnę o wstawaniu) są efektem odbytego 8 miesięcy wcześniej porodu! Kiedy zasugerowałam, że może wynikają one z problemów z przepływami w tętnicach szyjnych (mój tato ma taką właśnie dolegliwość) Pan doktor uśmiechnął się pobłażliwie i stwierdził że "zdecydowanie nie". Po dwóch miesiącach wykonałam badanie przepływów i okazało się, że jednak "zdecydowanie tak", ale już nie chciało mi się wracać do Pana doktora udowadniać swoich racji. NIE POLECAM.

Zapisuje leki bez diagnozy. Zajmuje się jednym problemem a z drugim ma się przyjść na następną wizytę.