lekarz Olha Kemona

Ja niestety nie polecam Pani doktor. Nie poświęciła zbyt wiele uwagi, nie wytłumaczyła który lek na co (skutkiem było to że przyjęłam lek którego nie powinnam - mój organizm bardzo nie lubi tej substancji i zle na nią reaguje). Badania tez biednie wystawione. Baaardzo mało. Później od innego lekarza się dowiedziałam, że powinnam zrobić jeszcze „takie takie takie”. Nie poinformowała mnie również o tym, ze jedno z badań które mi wystawiła jest płatne.

Bardzo lubię panią doktor i jeśli mogę, idę tylko do niej. Nic złego na jej temat nie mogę powiedzieć, same superlatywy i jeśli ktoś by mnie zapytał o zdanie to polecam!!! Oprócz własnego gabinetu przyjmuje jeszcze w grodziskiej przychodni na Kościuszki.