mgr Olimpia Przyjemskamgr Olimpia Przyjemska - zdjęcie profilowe

mgr Olimpia Przyjemska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Dietetyk sportowy. Autorka licznych artykułów z zakresu zdrowego odżywiania oraz zasad wspomagania suplementacyjnego, publikowanych na łamach ogólnopolskich pism sportowych. Ekspert ds. odżywiania w zakresie nadwagi, otyłości i zaburzeń żywienia związanych z dysfunkcjami metabolicznymi. Ponadto specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych planów żywieniowo-suplementacyjnych w sporcie wyczynowym i amatorskim zarówno na etapie przygotowań jak również startów w zawodach.

Pani Olimpia niestety nie dotrzymuje terminów, być może ma zbyt wielu pacjentów. O dietę musialam się w zasadzie prosić. Rozczarowało mnie również samo podejście do sprawy, dieta to nie tylko jedzenie. Nie polecam.

Nie odpisuje na meile, obiecuje A nie dotrzymuje terminów. Nie polecam ... szkoda pieniędzy. Trzeba się upominać A powinno to leżeć w kompetencji tej Pani. Pieniądze nie bierze małych

Wiele osób poleca Panią Olimpię. Niestety ja zrobić tego nie mogę.... Zapłaciłem 200 zł za wizytę po czym nie dotrzymano terminu wysyłki diety. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Musialem sam interweniowac. Po miesiącu miałem otrzymać mailowo kolejną dietę. Ponownie bez kontaktu. Uważam, iż Pani ta ma za nic pacjentów i wychodzi z założenia że inni i tak przyjdą. Niestety ja jestem pierwszy, może Pani tak postąpila równiez z innymi. Dieta jest ok niestety stosunek do pacjentow jest tragiczny. Większość opinii jest przed wysyłką diety... Niestety trzeba zobaczyć co się dzieje dalej. PANI OLIMPIO proszę zacząć szanować pacjentów ... 200 zł ogarnięte przy 1 wizycie i to na tyle. Nie polecam.

Polecam. Wizyta trwała 40 min, w sumie nie wiem czego powinnam się spodziewać, jadło spis otrzymałam szybko, dopasowany do mnie, waga spada więc myślę że zdecydowanie mogę polecić

Polecam Panią Olimpię!! Pełen profesjonalizm wielkie, zaangażowanie i poświęcenie w wykonywaniu swojej pracy.Potrafi porozmawiać ,i zmotywować w chwilach słabości :)

Pani Olimpia to bardzo dobry specjalista. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na Jej temat. Coś tutaj pachnie czarnym pijarem..... Ja polecam ją wszystkim bo bardzo pomogła mnie i wielu innym osobom. To jak poświęca swój czas doradzając ludziom na wielu forach znaczy, że jest życzliwa i pomocna. Nie wierzę aby nie odpisywała na maile... To kompetentna i rzetelna osoba. Polecam!!!!!!

waga idzie w dół z czego jestem zadowolona ale niestety mam zgagi czego nigdy wcześniej nie miałam...

waga idzie w dół z czego jestem zadowolona ale niestety mam zgagi czego
nigdy wcześniej nie miałam...

Polecam. Zdecydowanie o to mi chodziło szukając dietetyka. Otrzymałem fachową poradę, jadłospis dopasowany do mnie i wszelkie wskazówki. Czekam teraz na efekty. Motywacji nie brakuje. Polecam. Świetny fachowiec z odpowiednim podejściem!