lekarz Oliwia Gawlik

Psychiatra

Byłam pod opieką pani doktor na oddziale dziennym zaburzeń Afektywnych przez sympatyczna pani doktor zawsze znalazła czas na rozmowe rozmawialiśmy co dziennie,potrafiąca słuchać dopytywać jak dziś sie czuje świetnie dobrane leki czuje sie jak kiedyś przed lękami natrętnymi myślami.Z całego serca polecam pania doktor Oliwie

Podczas hospitalizacji pani doktor podchodziła bardzo aktywnie i bardzo profesjonalnie do procesu leczenia, wliczając zorganizowanie konsultacji z panią profesor, panią ordynator jak i resztą grona lekarskiego. Zdecydowanie polecam!