lekarz Omelian Kwarcianyj

2,2

Byłam na wizycie u doktora Kwarcianyja, żeby zrobić cytologie i skonsultować się w sprawie silnego pms. Nie zrobił wywiadu ze mną. Po zakończonym badaniu rozmawialiśmy o opcjach jakie mogę podjąć w związku z nasilonym pms. Lekarz zasugerował, że hormony mogą pomóc, ale że nie powinnam ich brać, ponieważ mam 29 lat i nie zajdę w ciąże a to taki wiek, że dziecko może mieć wady genetyczne. Nie wspomniałam mu nic o chęci posiadania dzieci. Lekarz zaczął wywód o tym, że posiadanie dzieci jest super i że nie musi nawet ze ...

Nie wspomniałam mu nic o chęci posiadania dzieci. Lekarz zaczął wywód o tym, że posiadanie dzieci jest super i że nie musi nawet ze mną zostać "facet" i mogę sama dziecko wychować a moja rodzina na pewno mi pomoże.
Później wspomniał, że jak chłopak będzie porządny to zostanie ze mną jeśli zajdę w ciąże??! Powiedziałam mu o przewlekłej depresji, z którą się zmagam od dzieciństwa i lekach, które biorę w związku z nią, a on wytłumaczył, że jak zajdę w ciążę to powoli będę mogła zejść z leków antydepresyjnych. Nie rozumiem dlaczego lekarz zaczął dawać mi rady i tłumaczyć, że mam ZAJŚĆ W CIĄŻE!!!. Wspomniał również o pacjentce, która porzuciła studia magisterskie aby wychować dzieci i jest teraz szczęśliwą mamą?!!?
Pozostałam spokojna, ale wyszłam czując się kompletnie zignorowana i pozbawiona podmiotowości. Nie polecam i ostrzegam przed doktorem Omelianem Kwarcianyjem. Był dość uprzejmy, ale nieprofesjonalny i bagatelizujący problem.

Pan lekarz uprzejmy. Bardzo delikatny. Naprawde badanie było zupełnie bezbolesne. Byłam na rutynowej corocznej wizycie. Dał skierowania na wszystkie potrzebne badania, i wytłumaczył jak można sobie pomóc podczas miesiączki przy tyłozgięciu macicy. Myślę że może się wydawać kobietom gburowaty, bo kiepsko mówi po polsku, a komunikacja jest niestety ważna.

Lekarz kompletnie nie rozumiał co się do niego mówi. Nie znał leków jako GINEKOLOG POWIEDZIAŁ że on w ciąży nie wie jakie ja mam leki przyjmować ?! Nie zajrzał do recepty którą otrzymałam od lekarza i powtarzał ale o co Pani chodzi co Pani chce. Widzę że jest to nie jedna sytuacja, trzeba zgłosić to do rzecznika praw pacjenta ponieważ to nie jedyna taka opinia w stronę tego „lekarza” . Chodzi tu o zdrowie pacjentów.

Сьогодні мала візит у Omelian Kwarcianyj. Дуже чуйний і компетентний лікар, оглянув, дав відповіді на всі мої питання, заспокоїв.

totalnie nie polecam. doktor nic nie rozumiał co do niego mówię, a gdy podałam mu rozpoznanie choroby to nie wiedziała co to jest. totalnie nie polecam

Nie polecam tego lekarza. Poszłam do niego z bólem podbrzusza, nie zostałam dokładnie zbadana. Na wszystkie moje pytania lekarz odpowiadał z wielką pretensją że w ogóle pytam i chyba nie powinnam, wyglądał jakby siedział tam za kare. Nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza.
Nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza.

Dzis moja mama miala wizyte u tego lekarza i to bylo bardzo niemile doswiadczenie. Pomimo bardzo naglego powodu dla wizyty lekarz nie zapytal ja, co je sprowadzilo, dopiero po przebadaniu, ona mogla cokolwiek powiedziec, na co komentarz lekarza byl, ze diagnoza, ktora mama dostala od innych lekarzy 7 lat temu jest nieprawidlowa, poniewaz 'Pani jest stara na ta chorobe' (moja mama jest w wieku 50 lat).. Mimo dosc powaznego i groznego powodu jej wizyty, ona nie dostala skierowania na mammografie. Pan lekarz uwaza, ze on jedyny ma racje, a pacjentki same wymyslaja sobie problemy, bo chodza do niekompetentnych lekarzy. Jezeli i sa niekompetentne lakarzy to pan doktor jest jednym z nich! I bardzo mi szkoda, ze przez takich 'madrych' lekarzy wiele Polskich kobiet dowiaduje sie o swoich chorobach, kiedy jest juz zapoznio.

Terrible doctor! I came with hormone issues was talking about symptoms and previous sicknesses that I had and how they were handled. He even didn't ask anything and said that it's just in my head and doctors created a story for me. During checking was extremely rude and after my comment that I feel pain - responded that he did nothing for me to moan. As a recommendation he wrote to me to take pills for pregnant and that I'm pregnant and need to visit doctors according to the schedule!!! and if I feel that my baby is not so active - I need to go to clinics. Me?! with hormones issues pregnant?!?!??!?! never again go to him

Lekarz uważnie mnie wysłuchał, był uprzejmy i chciał mi pomoc. Doskonale zbadał. Wyjaśnił klarownie jak mam postępować dalej(mam ból jajników). Zlecił USG ginekologiczne oraz sutka. Jestem bardzo zadowolona profesjonalizmem lekarza.

Byłam u niego na wizycie juz dawno, okazało się że wtedy poroniłam, ale on zbagatelizował sprawę. To była najgorsza wizyta w moim życiu. Lekarz bez wiedzy i empatii. Chciałam wystawić opinie juz wcześniej, ale nie byłam w stanie psychicznie. Nikomu nie polecam wizyt u tego Pana.