Onkolog

Torakochirurg, Onkolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.
Kraków Ginekolog onkolog lekarz Andrzej Miaśkiewicz

lekarz Andrzej Miaśkiewicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Siemiradzkiego 16/5

wizyta już od 60
Do doktora Miaśkiewicza chodzę juz od 20 lat. Lekarz ma ogromne doświadczenie. Wspaniały człowiek i bardzo dobry doktor !! Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Janina

dr Krzysztof Dereń

Gabinet Vision Express
pl. Dominikański 3
50-159 Wrocław

Lekarz kompetentny, sympatyczny z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Uzyskałam wyczerpująca informacje na temat stanu zdrowia.

Opinia dodana przez: anonim
Poznań Chirurg onkolog dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Wszystko przebiegło b.szybko,teściowej podarował 4 lata życia i wierzymy że przed nią wiele lat, operacja oszczędzająca .Dziękujemy
Opinia dodana przez: S.

dr Jacek Gałczyński

Onkolog, Chirurg onkolog

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Dr. Jacek Gałczyński to profesjonalista w pełnym znaczeniu tego słowa.Jestem po operacji
tarczycy (rak brodawkowaty tarczycy) - przytarczyce zostały i działają. Bezpośrednio po
operacji nie miałem problemu z mówieniem oraz przełykaniem. Do obecnej chwili bez
żadnych problemów mam kontakt telefoniczny z Panem doktorem, co świadczy o jego
pełnym zaangażowaniu w moje leczenie.Po prostu bardzo dziękuję że trafiłem na Pana
Panie doktorze. Dla mnie jest Pan najlepszy.
Ps.Bardzo dziękuję za cierpliwość ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Kubasiewicz

prof. dr hab. n. med. Mariusz Wysocki

Pediatra, Onkolog

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Nie oceniam kompetencji Pana Wysockiego, myślę że profesura i specjalność z pediatrii, onkologii i hematologii świadczą o wysokich umiejętnościach. Ocenię za to mało profesjonalne podejście do pacjentów, a raczej klientów. Pierwsza wizyta w Centrum Wysoccy to 45 min. spóźnienia - słów "przepraszam za spóźnienie" brak. II wizyta - pacjenci już czekają w gabinecie, po 20 min. Pan Wysocki odprowadza znajomego do wyjścia i wraca. Już jest godzina nasze wizyty, lecz ...
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Andrzej Dmitruk

Onkolog, Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 20/1
15-308 Białystok

Super podejsie do pacjenta. Bardzo kompetentny i bezposredni. Byłam jego pacjentka i jako jedyny rozmawiał ze mną jak z człowiekiem. Wszystko mi wyjaśnił dokładnie, odpowiedzial na moje pytania konkretnie. Nie pozbawiony poczucia humoru przez co czlowiek nie czuje tak bardzo strachu.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Monika Nagadowska

Centrum Onkologii

Jestem pacjentką PANI DOKTOR,dziękuje bogu za to że postawił Ją na mojej drodze nie wszystkie raki są uleczalne nie wiem co będzie ze mną jestem po 16 chemiach,20 naświetlaniach,radykalna mastektomia wraz z węzłami teraz tamoxifen i kończę herceptynę 17 dawek czego mogę więcej żądać od lekarza uważam że to ANIOŁ .
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maciej Świerblewski

Gdański Uniwersytet Medyczny

Gdańsk

W 2006 mialam raka zoladka i pan doktor mi uratowal zycie..usunal mi zoladek i zylam spokijnie 11 lat..teraz mialam wylew i po wylewie atak padaczki i po badaniu tk glowy wyszlo ze mam zmiany meta w kosciach czaszki..dostalam kolejne badania tk i wyszlo ze liczne zmiany meta w kosciach..przerzuty raka zoladka do kosci..obecnie mam chemioterapie i nie wiem co dalej...czy to napewno rak zoladka?
Opinia dodana przez: Malgorzata

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Pan dr n.med. Marek Stempień to lekarz WYBITNY - nie tylko jako znakomity diagnosta i chirurg - operator, ale także jako niezwykle oddany pacjentom w każdej sytuacji - w tej trudnej (gdzie inni nie potrafią) także. Mam wielkie szczęście znać tego wspaniałego lekarza i na własnej skórze - w przenośni i dosłownie - poznać jego przysłowiowe "złote ręce chirurga" i "złote serce". Wedle mojej oceny (a mam tzw. życiowe doświadczenie ...
Opinia dodana przez: Seweryn Suflida