Onkolog Gliwice

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta

44-401 Gliwice

Uważam, że doskonały doktor. Po raz pierwszy miałam okazję spotkać doktora Andrzeja Wojcieszka oraz jego brata doktora Krzysztofa Wojcieszka 30 lat temu na oddziale ginekologii w Klinice w Zabrzu.,gdzie byłam kilkakrotnie hospitalizowana na chroniczne obustronne zapalenie przydatków.Wtedy byłam pacjentką ordynatora adiunkta Z. Wojdały, Nie przypuszczałam ,że po latach znajdę się w Instytucie Onkologii z diagnozą raka trzonu macicy i ku mojemu miłemu zdziwieniu trafię właśnie do doktora Andrzeja Wojcieszka . ...
Opinia dodana przez: Joanna Kasia

dr n. med. Rafał Ulczok

Gliwice

Wspaniały człowiek i lekarz. Dziękuję za profesjonalizm, wsparcie, pomoc, i zaangażowanie w ciężkiej chorobie męża.
Opinia dodana przez: Genowefa
Gliwice Onkolog lek. med. Łukasz Kleszyk

lek. med. Łukasz Kleszyk

ul. Armii Ludowej 1/15
44-121 Gliwice

Kompetentny lekarz godny polecenia. W profesjonalny sposób prowadził u mnie leczenie radykalne. Szczęściem jest spotkać dobrego człowieka na swojej drodze. Jacek
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Dariusz Waniczek

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Ortodontyczny
Sowińskiego 3
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania! Poświęci pacjentowi tyle czasu ile on wymaga. Niezwykła kompetencja i ogromna wiedza medyczna.
Jestem pacjentką chirurgiczną Pana Doktora. Jeśli chcesz trafić do najlepszego lekarza - polecam leczenie przez doktora !
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Maciej Wideł

44-401 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

lekarz Anna Polakiewicz-Gilowska

44-401 Gliwice

Pod każdym z powyższych ocen dr Polakiewicz Gilowska godna polecenia.Dr o wielkich kompetencjach i fachowości,uprzejmy i poświęcający każdemu pacjentowi wiele czasu i uwagi.
Opinia dodana przez: jozefa

lekarz Dominik Bałuka

Żabińskiego
Stare Gliwice, Gliwice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

Wojciech Turyk

Gliwice

Świetny lekarz i miły, bardzo kulturalny człowiek, zarówno podczas wizyt prywatnych, jak i w Centrum Onkologii. Konkretny, dokładny, z poczuciem humoru.

dr n. med. Rafał Suwiński

Radioterapeuta, Onkolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Leczyłam się u lekarza Suwińskiego w Gliwicach (szpital onkologiczny)w 1995 r. i do tej pory jestem mu wdzięczna za pomoc. U pacjentów z którymi leżałam miał taką samą opinie, potrafił sobie zdobyć zaufanie i pacjent miał w nim podporę psychiczną,która jest tak ważna w tej chorobie. Polecam go w 100% każdemu pacjentowi.Pozdrawiam Maria Nowak-Katowice
Opinia dodana przez: Nowak Maria

lekarz Liwia Colins

Chirurg onkolog, Onkolog

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Polecam !!! mimo młodego wieku bardzo duża wiedza!! i fachowośc moge powiedzieć że chyba najlepszy lekarz na tym oddziale!!

Onkolodzy w Gliwicach