Onkolog Kraków

dr hab. n. med. Piotr Richter

Chirurg onkolog

narutowicza

Kraków

Świetny chirurg, wybitny fachowiec.
Byłem operowany przez Pana profesora i mogą wypowiadać się tylko dobrze z ogromnym uznaniem. Gdybym posłuchał i wcześniej zdecydował się na operację, uniknął bym pewnych komplikacji związanych z moją chorobą. Będąc na chirurgii byłem zaskoczony jak wiele przeprowadzają ciężkich operacji w ciągu dnia, operacja po operacji.
Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Marcin

lek. med. Dominika Paradowska

Karłowicza 10/2

Pani Doktor jest profesjonalnym, zaufanym lekarzem. Poświęca tyle czasu dla pacjentów, ile tego potrzebują. Jest godna polecenia i bardzo uprzejma.
Opinia dodana przez: Ela

dr Wiktor Szatkowski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Centrum Onkologii
Kraków, Ul. Norymberska 10c/101

Witam,czytajac obecne opinie o dr.nie zmienily się jest dr,godnym polecenia,ja poznałam dr.8lat temu i niemiałam zadnych wątpliwości ,ze będę jezdzic do tej przychodni pomimo ,ze nie znajdowala się w pobliżu mojego osiedla,dr.prowadzil mojom ciaze ,która ze tak powiem sama z siebie rozwiazala się dużo przed terminem,nieumowiona z dr.zglisilam się do szpitala,dr,usmiechniety przyjol mnie i podjol się cesarskiego ciecia,i dziś mam wspaniałego syna, i mysle ,ze dziś zwiekszajac swom specjalizacje jest ...
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Ewa Miś olszewska

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ul.Batorego 3
Kraków

Brak skierowan na badania w ciąży, jak pojawił się problem to zwyczajnie mnie olala mówiąc, że nie ma już czasu. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Monika

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg onkolog, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25

Za pośrednictwem tej strony chcielibyśmy podziękować Panu Doktorowi doc. Adamowi Byśkowi za opiekę nad naszym synkiem ( usunięcie guza - neuroblastoma ), za poświęcony czas oraz za bardzo cenne uwagi których Pan Doktor udzielił nam podczas naszego krótkiego pobytu w Krakowie. Za to wszystko jesteśmy Panu Doktorowi bardzo wdzięczni i jeszcze raz dziękujemy - takich lekarzy ze świeczką szukać. Życzymy również dalszych sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym

dr n. med. Tomasz Walasek

KLINIKA KRAKOWSKA
UL. ZACHODNIA 5/12 A

Jestem byla pacjentka ,ktora jest bardzo dumna i szczesliwa ,ze moglam trafic w cudowne rece lekarza i tak madra jego glowe bardzo bardzo dziekuje nowotwor zlosliwy to jak niechciany gosc trzeba zamknac dzwi goraco polecam i serdecznie dziekuje Danuta Rysula Koscielisko kolo Zakopanego tel 502 825 810
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Ida Cedrych

Trimed

Wzór do naśladowania.W z góry straconej walce z glejakiem mózgu potrafiła dać nadzieję i pomogła przedłużyć życie 34 letniemu mężczyznie. Na zawsze wdzięczna matka.

dr n. med. Marcin Hetnał

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

wspaniały lekarz bardzo miły poświeca dużo czasu pacjentowi,ma bardzo dużą wiedze medyczną którą umie przekazać pacjentowi

dr n. med. Wojciech Wysocki

Onkolog, Chirurg onkolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

Doktor Wysocki uratował mi życie. Nie ma lepszej rekomendacji. Dziękuję, że miałam możliwość leczenia u tak znakomitego lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maciej Boroń

Onkolog, Chirurg onkolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

około 4 lata temu wykryto u mnie dwa gruczolaki mleczaki.byłam bardzo młoda ,skończyłam liceum zawodowe ,zaczęlam pierwszą prace i poszłam na badana profilaktyczne i tu nagle obuchem w łeb - gruczolaki aż dwa.i tu chwała dla przypadkowej lekarki -profilatyka ,która zbadała moje piersi i skierowała mnie onkologa.Ja wiedziałam ,ze z tą jedną piersią jest coś nie tak ale balam się i nic nie zrobiłam.Lekarka doradziła moi aby poszła do szpitala ...

Onkolodzy w Krakowie