Onkolog Kraków

Urolog, Onkolog

Szpital Onkologiczny UJ
Gancarska 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz . Rzeczowy oddany pacjentom nie zbywa medycznymi terminami( nie wszystkim zrozumiałe.) ze spokojem polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Byłam operowana w styczniu 2002 roku, dwanaście lat temu. Nie tylko operował, ale doradził i przekazał mnie pod opiekę wspaniałym lekarzom prowadzącym chemioterapię.
Profesorowi wystawiam najwyższą ocenę we wszystkich kategoriach.
Opinia dodana przez: Barbara

Grażyna Nowakowska

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

LuxMed

Kraków

po długich poszukiwaniach lekarza- ginekologa który zainteresowałby się moimi dolegliwościami i coś na nie zaradził trafiłam do pani Nowakowskiej. Miła, uprzejma i od razu biorąca się do pracy.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Szybiński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ulica Rezedowa 2/19

Lekarz do którego mam duże zaufanie,bardzo dokładnie bada, zawsze wszystkie moje wątpliwości dogłębnie wytłumaczy bardzo dba o swoich pacjętów .Poświęca dużo czasu pacjentom jest bardzo uprzejmy.Jako pacjent z chorobą nowotworową czuję się bezpiecznie jest kompetentny
Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jacek Tabor

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ulica Garncarska 1

Bardzo miłe i rzetelne podejście do pacjenta. Profesjonalnie wykonana operacja. Lekarz który potrafi wytłumaczyć wszystko cierpliwie. Opieka lekarza od operacji az po leczenie zapewniona. Polecam
Opinia dodana przez: KateC

lekarz Jan Bahyrycz

Onkolog, Internista

Małopolskie Centrum Hipertermii
Garncarska 8/1

urszulaszczesniak
Pana Doktora Jana Bahyrycza cechuje przede wszystkim profesjonalizm zawodowy.Szybki i skuteczny w podejmowaniu decyzji. Wyczerpująco i konkretnie informuje o stanie zdrowia i szczegółowo objaśnia wyniki badań. Osobowość wysokiej klasy, a przy tym skromny i niezwykle empatyczny.
Polecam !!!
wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Marek Ziobro

Radioterapeuta, Onkolog

ulica Garncarska 1

Niesamowity człowiek, mądry i wykształcony specjalista, z uwagą i troską podchodzący do pacjenta, walczący o każdy kolejny dzień. Nie spotkałem dotąd tak kompleksowego podejścia. Dziękuję i polecam. Mateusz

lekarz Joanna Rudowska

Radioterapeuta, Onkolog

ulica Zachodnia 5/7a

jestem pacjentem P. dr JOANNY RUDOWSKIEJ OD 2012 POSWIECA MI BARDZO WIELE CZASU TŁUMACZY MI TO CO DLA MNIE JEST NIE JASNE
Opinia dodana przez: zbigniew

Tomasz Muszalski

Onkolog

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Krakowie Klinika Nowotworów Układowych i Uogólnionych

Z całego serca POLECAM Pana doktora!!! Trafiłam do niego "przez przypadek" a teraz rozumiem, że sam Bóg mnie do niego skierował. Dr Muszalski jest lekarzem z powołania: konkretne, profesjonalne, a za razem bardzo ludzkie podejście. Trafiłam do niego po kilku wizytach u innych lekarzy, gdzie byłam skierowana na badanie TK, po czym pan doktor stwierdził, że w moim przypadku bardziej skutecznym będzie PET. Zaskoczył mnie tym, że osobiście poszedł do ...
Opinia dodana przez: Olha

prof. dr hab. Sofimed Sofimed

Ginekolog onkolog, USG ginekologiczne

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

Onkolodzy w Krakowie