Świętokrzyskie Onkolog

Końskie

PRAWDZIWY Profesjonalista! Lekarz, który na 200% angażuje się w swoje zadania! Pan Doktor Marcin zajął się moją mamą bardzo kompetentnie! Od początku działał szybko, ale dokładnie, sprawnie przeprowadził operację usunięcia guza. Wzbudził zaufanie nie tylko zatroskanej córki, ale też Pacjentki i jej rodziny. Nigdy nie miałam szansy poznać takiego Lekarza. Jest dla mnie wzorem Człowieka z pasją, któremu bez obaw można powierzyć swój problem zdrowotny.
Nasza wdzięczność jest ogromna:)

Nasza wdzięczność jest ogromna:)

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Bogusław Lewandowski

Przychodnia "PODKARCZÓWKA"
Kryształowa 2
25-751 Kielce

NIESAMOWITY FACHOWIEC ! Bardzo, bardzo dobry człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczył mi przed operacją i to co działo się ze mną podczas . Oby cała służba zdrowia tak praktykowała jak pan doktor. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Kasia

Witam, na wizycie u w/w lekarza byłam w ŚCO, stwierdzono u mnie chorobę nowotworową,wyjaśnił mi co to za choroba, jak będzie przebiegało leczenie i postrał się bym szybko trafiła na oddział chemioterapii, potraktowałmnie bardzo bo ludzku, nie nastraszył a raczej zmobilizował do walki. I to wszystko bez dawania żadnych peniędzy - naprawdę polecam :D

dr n. med. Artur Pabis

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna dr n. med. Artur Pabis
Górna 19 A
Kielce

Najwspanialszy lekarz na świecie sympatyczny miły uprzejmy dokładnie wszystko tłumaczy lekarz z powolania

lekarz Sławomir Trepka

Piramowicza Grzegorza 25
25-617 Kielce

Takiego lekarza jak Pan Slawomir Trepka nigdy jeszcze nie spotkalam. Pacjent jest dla niego zawsze na PIERWSZYM miejscu. Potrafi rozmawiac z chorym merytorycznie dajac poczucie bezpieczenstwa. Mam wielkie szczescie ze w mojej chorobie spotkalam Pana doktora- czlowieka o pieknym wnetrzu. To dla mnie zaszczyt. Dziekuje Panie doktorze.

lek. med. Wojciech Korejba

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. J.N. Jeziorańskiego 75
Kielce

Spotkanie Pana doktora Korejby przywraca wiarę w zawód lekarza i wiarę w człowieka w ogóle.Kultura osobista, profesjonalizm, goszczący na twarzy uśmiech sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie i ma pewność, że "trafił" w najlepsze ręce. Nie ma znaczenia fakt, czy wizyta jest odpłatna, czy na NFZ. Podejście Pana doktora jest jednakowo serdeczne i profesjonalne. Wspaniale jest "mieć " takiego lekarza w Kielcach.
Panie Wojciechu -, dziękuję, że Pan jest i ...

Panie Wojciechu -, dziękuję, że Pan jest i wszystkiego najlepszego życzę;)

Opinia dodana przez: Jola

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Genialny lekarz. Zna się na rzeczy, pomoże w 100%. Osoba miła, pracowita, działa z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: gość

dr n. med. Marian Milewczyk

Topolowa 69
26-110 Skarżysko-Kamienna

Bardzo miły, życzliwy i przede wszystkim kompetentny lekarz. Błyskawicznie wyznaczone wizyty, przeprowadzone badania, konsultacje itd. Co w przypadku ludzi chorych jest bardzo ważne tak samo jak dobra rada i słowo której pan dr udziela.

Opinia dodana przez: Urszula

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Nie polecam tego lekarza . Ma pacjentów za nic . Nagminnie podczas przyjmowania pacjentów przerywa przyjmowanie i znika na godzinę dwie. Dzisiaj przyszedł na 10 przyjął 6 osób do godziny 13 i zniknął . O 15 zrezygnowałam z wizyty z tatą , który ma 89 lat i jest ciężko chory jak wszyscy pacjenci chemioterapii dziennej . Nie wiadomo gdzie znikł i kiedy zacznie od nowa przyjmować . Na poczekalni zostało jeszcze 16 osób z osobami towarzyszącymi czekającymi na łaskawość pana doktora. Niektórzy z nich wstali przed 6 ,żeby z miejscowości oddalonych o 100 km dotrzeć na 10 na wizytę . Wymęczeni obolali czekali dalej na łaskawe przyjęcie ,nie wiadomo o której godzinie ,może do 17-18 bo podobno takie zdarzenia też miały miejsce.Później czeka ich dalszy ciąg męczarni - powrót do domu kolejne 100 km. Wszyscy inni lekarze z dziennej chemioterapii o godzinie 13 zakończyli przyjmowanie ludzi . Jedynie dr. Bakalarz chyba dopieszcza sobie ego wiedząc ,że garstka chorych umęczonych cierpiących ludzi czeka grzecznie i potulnie cały dzień na krzesełku poczekalni na łaskawe przyjęcie przez pana doktora.
Jeśli ktoś ma tyle zdrowia żeby przez cały dzień czekać na łaskawe przyjęcie na szpitalnym krzesełku to polecam. Innym chorym ludziom odradzam . Zero empatii i odpowiedzialności za wykonywaną pracę. Ja wracam do lekarza , który rozpoczął leczenie taty - do dr Materny. Poczekam z wizytą do połowy kwietnia i nigdy więcej nie pozwolę się zarejestrować do lekarza Bakalarza.