Onkolog Wrocław

lekarz Rafał Szulc

Chirurg onkolog

Wrocław

Trafiłam do Pana doktora nie mając wielkiej nadziei na cokolwiek. Mój pierwszy lekarz się poddał po jednej nieudanej probie. Doktor Szulc nie poddał się pomimo, że pierwsza operacja niestety nie pomogla, dalej starał się mi pomóc, chociaż ja już nie wierzyłam, że moje życie może się zmienić. Doktor zoperował mnie po raz drugi i pomimo tego, że mogłam zostać okaleczona, Pan doktor zrobił co w jego mocy żeby uratować moją ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Bogumił Bednorz

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM" Sp. z o.o.
ulica Żelazna 34
53-428 Wrocław

Do doktora Bednorza trafiłam z polecenia. Wizyta miała miejsce w Klinice Ars Estetica. Doktor bardzo wyważony, spokojny, cierpliwy z dużą troską i zrozumieniem w kierunku pacjenta. Leczyłam u doktora hemoroidy i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jak i całej opieki. Musze przyznać, że Panie z recepcji niezwykle uprzejme i pomocne. Polecam.
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Mariusz Krawczyk

Onkolog, Chirurg onkolog

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

Byłam na badaniu znamion metodą wideodermatoskopii. Każda zmiana została obejrzana i wykonano zdjęcie. Badanie trwało 20 minut, na każde pytanie uzyskałam odpowiedź. Lekarza mi polecono, uważam że zdecydowanie zasługuje na najwyższe noty.
Opinia dodana przez: Iwona

dr hab. n. med. Marek Bębenek

ONKOMED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Marek Bębenek
ulica Ślężna 169
53-110 Wrocław

jest wstretnym , pazernym czlowiekiem , ktory ocenia chorego na podstawie wygladu a nie wynikow badan. nie wacha sie brac pieniedzy w prywatnym gabinecie i kierowac na dalsze leczenia do kliniki panstwowej , ktorej jet oprdynatoren , przyjmujac przy tym duze , bardzo duze tzw. wyrazy wdziecznosci. nie wachal się skazac chorego na nieuchronna śmierc , twierdzac w swym oswiadczeniu dla innego szpitala ze chory napewno nie ma choriby nowotworowei ...

lekarz Roman Czarnecki

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Słowiańska 35a
53-008 Wrocław

polecam każdemu.W moim przypadku rak tarczycy- konsultował się z wrocławska sławą od tarczycy z włsnej inicjatywy.W dniu operacji 2003 pielęgniarki ogłosiły strajk-ponad godzię walczył z dyrekcją o pozwolenie operacji mnie i p.Ani.Chciałam się odwdzięczyc czekoladkami ale był zajęty kolejnym pacjentem-więc sama zjadłam.Teraz na Kamieńskiego pilnuje czerniaka mojej córki.

lekarz Barbara Stępińska-Czarnecka

Ginekolog onkolog, Ginekolog

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Wrocław
Grabiszyńska 208
53-235 Wrocław

Moja ocena wynika z wielu czynników. Pani doktor przede wszystkim podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, poświęca mu czas, tłumaczy, jest przy tym bardzo delikatna. Prywatnie koszt wizyty nie był tak wielki jak w przypadku innych ginekologów. Jest to ginekolog z powołania, któremu zależy przede wszystkim na komforcie pacjenta. Nie mam zupełnie zastrzeżeń do Pani doktor.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Dorota Garncarek-Lange

Onkolog, Internista

ulica Kamieńskiego 227/u1
51-126 Wrocław

bardzo komepetentny lekarz, a przy tym bardzo mila i serdeczna

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Urolog dziecięcy, Chirurg onkolog

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

dr hab. n. med. Rafał Matkowski

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Jednym słowem przecudowny lekarz. U doktora Matkowskiego leczę się od kilku lat i naprawdę z czystym sumieniem polecam go każdemu.Jest to osoba kompetentna, troskliwa, profesjonalna w swoim fachu.I najważniejsze że w 1000% szanuje swojego pacjenta.
Opinia dodana przez: kasiek

dr n. med. Marcin Ekiert

Onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZAWIDAWIE" Sp. z o.o.
ulica Zatorska 55a
51-215 Wrocław

wspaniały, bezinteresowny i bardzo krzepiący

Onkolodzy w Wrocławiu