Filtruj terminy

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!
Opinia dodana przez: Łukasz
Medycyna estetyczna Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

W styczniu przeszłam operacje powiększenia piersi przez dr. Charazińskiego.. jestem bardzo zadowolona z efektu.. piersi są piękne, kształtne. Wyglada to rewelacyjnie. Operacja przebiegła bez komplikacji, opieka w klinice na 5. Sama klinika bardzo przyjemna, kameralna.. a mój cudowny Pan doktor.. ahh nic dodać, nic ująć. Dla mnie jest w 100% profesjonalistą z cudownym podejściem do pacjenta.
Gorąco polecam dr Charazińskiego i bardzo się ciesze, ze trafiłam akurat do niego 😊
Opinia dodana przez: Kasia
Chirurg plastyczny Warszawa dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4

O zmniejszeniu piersi myślałam już od wielu lat, ale decyzję podjęłam teraz. Jednocześnie pojawiły się wskazania zdrowotne, moje 70J dawało mi nieźle w kość.Objawy, które się nasiliły spowodowały, że uznałam iż jest to odpowiedni czas. Do Pana Doktora Janusza Greese trafiłam po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy i po pierwszym z NIm spotkaniu wiedziałam, że to jest Lekarz, którego szukałam. Ponieważ do zabiegu przygotowałam się i podjęłam decyzję mając ...
USG Warszawa lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

USG, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna