Optometrysta Salon Kodano Optyk przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Optometrysta

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Przed świętami zdecydowałam się na okulary) oprawki i szkła) w KODANO w Galerii Łódzkiej, które odebrałam tuż po nowym roku. Niestety coś się nie powiodło, gdyż kręciło mi się w głowie i nie byłam w stanie chodzić w moich nowych okularach, które zostały wyrobione na podstawie aktualnego badania wzroku z Wision Express. I wtedy, w toku mojej reklamacji pojawił się wspaniały Pan Adam Jakubczyk - oprometrysta z salonu w Galerii Łódzkiej. Zaprosił mnie na weryfikujące badanie wzroku, wszystko skrupulatnie sprawdził, przedyskutował ze mną wszystkie możliwe opcje, spośród których zdecydowaliśmy się ...

Przed świętami zdecydowałam się na okulary) oprawki i szkła) w KODANO w Galerii Łódzkiej, które odebrałam tuż po nowym roku. Niestety coś się nie powiodło, gdyż kręciło mi się w głowie i nie byłam w stanie chodzić w moich nowych okularach, które zostały wyrobione na podstawie aktualnego badania wzroku z Wision Express. I wtedy, w toku mojej reklamacji pojawił się wspaniały Pan Adam Jakubczyk - oprometrysta z salonu w Galerii Łódzkiej. Zaprosił mnie na weryfikujące badanie wzroku, wszystko skrupulatnie sprawdził, przedyskutował ze mną wszystkie możliwe opcje, spośród których zdecydowaliśmy się na rozwiązanie, które było bardzo trafione i rozwiązało mój problem, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Pan Adam to świetny specjalista i bardzo profesjonalny fachowiec, słuchający i rozumiejący oczekiwania klienta i potrafiący dobrać najlepsze z możliwych rozwiązań.
Szczerze polecam Pana Adama, gdyż ufam mu w kwestii okularów w 100%.
Ostatnio zaprowadziłam do niego na badanie wzroku męża i powiedział on, że nikt nigdy nie badał mu wzroku, tak dokładnie i precyzyjnie, jak Pan Adam.
Dlatego też, serdecznie polecam salon KODANO w Galerii Łódzkiej.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat