Ortodonta

Sanocki Clinic
Warszawska 28
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!

Opinia dodana przez: Patrycja

NORDENT Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
Norwida 10
60-867 Poznań

Wyjątkowy specjalista o szerokiej wiedzy. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na Panią Doktor. Polecam serdecznie.

lek. dent. Szymon Krysta

Stomatolog, Protetyk

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz
Ortodonta Kraków lek. stom. Weronika Rabczak

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48
30-653 Kurdwanów, Kraków

Świetny specjalista! Długo takiego szukałam, niestety do tej pory trafiałam albo na wygórowane ceny albo beznadziejną jakość usług. U pani doktor leczę się już naprawdę długo i nie zamierzam tego zmieniać. Ma wszystko czego potrzebuje u dobrego dentysty. Polecam z całego serca

Opinia dodana przez: Katarzyna
Ortodonta Kraków lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz

Ortodoncja i Stomatologia Całe i Białe
Daliowa 3

Gorąco polecam doktor Osikowicz. Świetna specjalistka.

Gorąco polecam doktor Osikowicz. Świetna specjalistka.
Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na panią doktor. Podczas wizyty konsultacyjnej zostałem zapoznany z planem leczenia i kosztami. Po założeniu aparatu pouczono mnie na temat diety i higieny oraz jakie ewentualnie dolegliwości mogą się pojawić. Podczas wizyt doktor lub asystentka informuje co zostało zrobione, a co jeszcze należy wykonać.Gdy wystąpiła jakaś awaria aparatu wystarczyło ,że zadzwoniłem i umawiano mnie na dodatkową wizytę.Dzięki gabinetowi Całe i Białe mam piękny uśmiech.

Opinia dodana przez: Tomasz
Ortodonta Warszawa dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

Orto-Royal
Sarmacka 6

Bardzo fajna z podejścia Pani doktor, konkretnie wytłumaczony plan leczenia i prawdopodobne powody wady. Gabinet nowoczesny i czysty, obsługa miła i dobry kontakt. Leczenie się jeszcze nie zakończyło ale wycenę mam przedstawioną, osobiście kontynuuję leczenie i też polecam Panią stomatolog.

Opinia dodana przez: Łukasz

Drozd Anna, lek. stomatolog. Spec. ortodoncji. Gabinet ortodontyczny
Kaliska 104
87-800 Włocławek

Bardzo polecam Panią Doktor, jest bardzo miła, kompetentna i ogólnie bardzo w porządku, z resztą tak samo jak i jej asystentki, atmosfera w gabinecie jest bardzo luźna aż chce się nam wejśc. Nigdy nie miałam problemu z przełożeniem wizyty, w wakacje jak musiałam wyjechać za granice to również nie robiła problemów kazała tylko uważać na aparat. Aparat założony bardzo solidnie, nosiłam go przez ponad dwa lata, bardzo go lubiłam i w niczym nie przeszkadzał, jadłam co chciałam, twarde, ciągnące... NIGDY NIC MI SIĘ NIE ODKLEIŁO! aż bałam się dnia w którym mi go ściągnie bo myślałam że to będzie masakra bo tak mocno przymocowany... Ale Pani Doktor rozprawiła się z nim w kilka chwil i nic nie bolało, dziwne tylko wrażenie przy odrywaniu zamków ;) Wszystko ładnie pięknie, zęby idealnie wyprostowane, powiedziałabym że są nawet za proste ;) Trochę mi nawet brakuje tego aparatu... ;/ Tak że polecam wszystkim ten gabinet i Panią Doktor bo proste zęby są warte każdych pieniędzy a jak prostować to tylko w solidnym gabinecie! Czyli u Pani Dr. Drozd ;)

Opinia dodana przez: Agnieszka

ulica 4-go Marca 23G
75-710 Koszalin

w 100% polecam, wada która gdzie indziej była nie do wyleczenia została wyleczona

Oracka 20d
32-700 Bochnia

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej kobiety. Leczyłam u niej zgryz 8 lat temu, jako nastolatka. Nosiłam przez 2 lata stały aparat, kosztowało to bardzo dużo, a teraz jako dorosła osoba znowu mam problemy z zębami, gdy wróciłam do pani Smołki na reklamacje, dowiedziałam się ze to moja wina bo nie przyszłam do niej jak rosły mi ósemki. Ta kobieta to kpina a nie lekarz. Dwóch innych ortodonotów złapało się za głowę jak zobaczyli moje zeby i usłyszeli ze nosiłam już aparat stały. Co więcej pani Smołka jest bardzo bardzo nieuprzejmą osobą, zawsze robi wszystko w pośpiechu, czesto zrani mi usta albo policzek jak używa narzędzi, marudzi coś pod nosem, naprawdę nie polecam!!!!! Szkoda ze nie da się dać wszędzie po 1 gwiazdce w tej opinii!

Opinia dodana przez: Karolina