Filtruj terminy

Ortodonta Kraków

Gabinet Ortodontyczny Agnieszka Golarz-Nosek
ul. Kordylewskiego 1/3

Rozpoczęłam leczenie w klinice dwa lata temu. Na początku myślałam, że z moim uśmiechem nie da się wiele zrobić. Nie wiedziałam, że można wyprostować moje uzębienie. Dzisiaj jestem posiadaczką zdrowego i ładnego uzębienia. Cieszę się pięknym białym uśmiechem. Wiem, że dobrze się stało że trafiłam do pani Agnieszki.

Opinia dodana przez: Ewa

Specjalistyczny Gabinet Ortodoncji
ul. Strzelców 7/25
Kraków

Doktor Ciszek zna się na rzeczy, leczę córkę już od ponad roku, ceny są ok, terminy nieprzesadnie odległe, natomiast najważniejsze jest to, że doktor ma dyplom specjalizacji z ortodoncji (sprawdziłem), a wielu jest w Krakowie "ortodontów" z Bożej łaski, którzy robią krzywdę pacjentom. Ogólnie polecam, córa też:)

Opinia dodana przez: Wojtek

Maciej Stupka

Stomatolog, Protetyk

Kilinskiego 5A

Miałem do wyrwania zęba, górną ósemke. Powiem szczerze zawsze jak idę do dentysty to umieram z nerwów a tym razem okazało się to totalnie niepotrzebne. Znieczulenie wykonane bezboleśnie a sama ekstrakcja zęba bardzo szybko, sprawnie i również bezboleśnie. Personel bardzo miły, przyjazny i profesjonalny. Bardzo serdecznie polecam wszystkim. Koniec hororów u dentysty =)

Kluczborska 31/56
Kraków

Śmiało polecam Panią Doktor Joannę Szyper - Szczurowską. Leczyłem się w Klinice prawie 4 lata (2010-2013) i przez cały okres leczenia nie było żadnych problemów. W trakcie leczenia ortodontycznego miałem zabieg na progenie i jestem mega zadowolony zarówno z efektów leczenia, jak również z profesjonalnego podejścia Pani Doktor i współpracowników do mojego problemu. Polecam również samą Klinikę UJ i jej pracowników, jak również sympatyczne podejście lekarzy w Szpitalu Rydygiera (tam miałem zabieg). Jedyny minus całego mojego leczenia ortodontycznego jaki znalazłem, żeby nie było tak lukrowo, to koszty - związane z dojazdem do Krk oraz wizyt, bo niestety NFZ nie refunduje kosztów leczenia ortodontycznego. Sam zabieg jest refundowany tak że do osób z podobnym problemem, jak Wam to bardzo przeszkadza, to nie zastanawiajcie się bo na prawdę warto. Lepiej pomęczyć się 4 lata niż 60. Pozdrawiam Panią Doktor.

Opinia dodana przez: Adam

ulica Kraszewskiego 32/2

Miałem problem z dziąsłami. Pan Stós go zbagatelizował. Potem trafiłem do innej lekarza, okazało się że to choroba dziąseł. Pan Stós nie dość że źle mnie zdiagnozował, do tego widać było że jest mało zaangażowany. Chciał puścić mnie do domu po samym ściągnięciu kamienia, gdy poprosiłem by jeszcze zerknął czy coś jest nie tak znalazł dziurę po tym gdy prosiłem by jeszcze raz zerknął znalazł drugą dziurę mówiąc że jest jak dzwon. To daje wiele do myślenia. Swoje lekceważące podejście do pacjenta uwydatniło się również gdy przyszła do niego żona i powiedział przy mnie szkoda że mam pacjenta. To jednak drobiazg przy całej reszcie, a to nie koniec. Drugi lekarz powiedział że mam dziurę przy zębie którego plombował pan Stós! Nie wierzę że to dobry stomatolog, a te same dobre opinie to nic nie znaczy, gdyż z doświadczenia wiem że często ci którzy mają najlepsze opinie to najgorsi specjaliści a nie rzadko nieuczciwi ludzie. Cena za 35 min- 480 zł. Paranoja, ten pan ma chyba za dobrze i mu się poprzewracało. Jeszcze jakby był dobry, a gdybym nie trafił do innego dentysty miałbym poważny problem. Jak tak można?

Opinia dodana przez: Wojtek

Gabrieli Zapolskiej 42

Świetna ortodontka, świetny lekarz. Podchodzi do sprawy zdecydowanie profesjonalnie. Wyprowadziła moje zęby z dużej i skomplikowanej wady, kiedy były jakiekolwiek wątpliwości jeździła ze mną na konsultacje. Rzadko kiedy zdarza się takie podejście do pacjenta z tego co rozmawiałem z innymi moimi znajomymi.

OrtoVia
al. Daszyńskiego 8
Kraków

NIEZGADZAM SIĘ z opinia mojego poprzednika która jest wielce krzywdząca dla Pani doktor.
Pani dr. Motyl jest bardzo kompetentną lekarką- oby więcej takich.
Leczę u Pani dr. Motyl dwójkę dzieci . Na pierwszej wizycie Pani doktor wytłumaczył mi wszystko w zrozumiały sposób , co bardzo cenię, przedstawiła plan leczenia , i po 10 miesiącach WIDAĆ EFEKTY i to jakie wspaniałe !!!!.
Najpierw dzieci miały założony aparat Hasa (o ...

Pani dr. Motyl jest bardzo kompetentną lekarką- oby więcej takich.
Najpierw dzieci miały założony aparat Hasa (o którym poprzednia ortodontka nawet nie wspomniała tylko zaleciła usunięcie zębów i chciała zakładać aparaty stałe).Po zdjęciu Hasa dzieci były dopiero odpowiednio przygotowane na założenie aparatu stałego ,miały poszerzone podniebienia i łuki tak, iż nie było konieczne ,kolejne usuwanie zębów stałych co zaleciła poprzedniczka . Więc uważam że już ten fakt dowodzi iż Pani doktor wie co robi i jest to działanie przemyślane . To, co mi się podoba, to brak rutyny i weryfikacja przebiegu leczenia przy każdej kontroli. Widać, ze Pani doktor myśli i analizuje postępy. Teraz jesteśmy już na kolejnym etapie leczenia a mianowicie na wyciąganiu zębów z podniebienia i układaniu ich w piękny, pełny łuk na , którego dzieci słyszą tyle pochwał , a wiadomo ,to ,że inni zauważają jak zmienił im się zgryz i jaki jest ładny a co za tym idzie rysy , jest już dla 14 latki i 17 latka jest rzeczą ważną. A ja cieszę się iż trafiliśmy do Pani doktor , a efekty leczenia pozwalają mi sądzić, że moje dzieci trafił w dobre ręce i decyzja o leczeniu u Pani doktor była decyzją jak najbardziej słuszną , której nie żałuję .
Nie spotkałam się również z sytuacją aby pani doktor nie udzieliła mi odpowiedzi na zadane pytanie lub aby była niemiła . Jest spokojna, dokładna, ani przez chwilę nie miałam wrażenia ,że coś mi narzuca lub, że nie wie co robi .
To iż do Pani doktor jest tylu pacjentów ,uważam iż świadczy tylko o jej KOMPETENCJI, WIEDZY, FACHOWOŚCI i PROFESJONALIŹMIE .
A to iż czasem zdarzają się opóźnienia nie wynika z złej woli i ‘’widzi mi się ‘’Pani doktor lecz z jej odpowiedzialności i dbałości o pacjentów. Jestem w poradni z racji leczenia dwójki dzieci często i nie raz widziałam iż Pani doktor przyjmuje nie tylko pacjentów umówionych lecz także tych w nagłych przypadkach nie odsyłając ich z kwitkiem bo wcześniej nie byli umówieni z czego zapewne wynikają opóźnienia .
Dziwi mnie fakt że osoba nie zadowolona z efektów leczenia nie zmienia lekarza, tylko dalej się tak męczy . Zastanawia mnie również skąd wiedza iż leczenie ’’idzie w złym kierunku’’ czyżby specjalizacja z dziedziny ortodoncji ?,a może pacjent jest z natury malkontentem ,i swoje frustracje wyładowuje na niewinnych osobach. A to iż Pani doktor zmieni plan leczenia uważam akurat za plus, bo widać, że myśli i reaguje na to co się dzieje. W końcu każdy organizm ma prawo reagować nieco odmiennie na te same metody leczenia.

Bardzo Dziękuję Pani doktor i całemu personelowi OrtoVeny życzę samych sukcesów i szczerze Polecam

ulica Masarska 9/37

Nie polecam tego gabinetu, wiele lat wizyt, mnóstwo pieniędzy wydanych na leczenie. Po kilku latach niekończącego się leczenia, po zasięgnięciu opinii u 3 niezależnych specjalistów skończyło się na zmianie ortodontki i konieczne było założenie nowego aparatu. Kilka lat męczących wizyt i góra pieniędzy wyrzuconych w błoto. Jest bardzo wielu specjalistów w tej dziedzinie więc radzę się dobrze zastanowić i udać się do kogoś polecanego a nie tutaj

Opinia dodana przez: A

Bogdan Sawicki

Stomatolog, Protetyk

"PRO VITA" Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Kraków-Śródmieście Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Basztowa 5

Bardzo dobry stomatolog. Bardzo uprzejmy i miły. Polecam!!!!

Bardzo dobry stomatolog. Bardzo uprzejmy i miły. Polecam!!!!

II Pułku Lotniczego 22
Kraków

Dokładnie omawia proces leczenia, uprzejma i kompetentna ortodentka.
Polecam z czystym sumieniem

Dokładnie omawia proces leczenia, uprzejma i kompetentna ortodentka.
Polecam z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: gość