Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Ortodonta Kraków

- 63 lekarzy

Gabinet Ortodontyczny Agnieszka Golarz-Nosek
ul. Kordylewskiego 1/3
31-542 Kraków

Średnia ocen: 4,6/5
Rozpoczęłam leczenie w klinice dwa lata temu. Na początku myślałam, że z moim uśmiechem nie da się wiele zrobić. Nie wiedziałam, że można wyprostować moje uzębienie. Dzisiaj jestem posiadaczką zdrowego i ładnego uzębienia. Cieszę się pięknym białym uśmiechem. Wiem, że dobrze się stało że trafiłam do pani Agnieszki.
Opinia dodana przez: Ewa
+1 więcej

Specjalistyczny Gabinet Ortodoncji
ul. Strzelców 7/25
Kraków

Średnia ocen: 4,5/5
Doktor Ciszek zna się na rzeczy, leczę córkę już od ponad roku, ceny są ok, terminy nieprzesadnie odległe, natomiast najważniejsze jest to, że doktor ma dyplom specjalizacji z ortodoncji (sprawdziłem), a wielu jest w Krakowie "ortodontów" z Bożej łaski, którzy robią krzywdę pacjentom. Ogólnie polecam, córa też:)
Opinia dodana przez: Wojtek

Maciej Stupka

Stomatolog, Protetyk

  (+2 więcej)
liczba opinii: 9

Gabinet
Kilinskiego 5A
30-308 Kraków

Średnia ocen: 4,4/5
Wszystko OK jedynym bardzo dużym minusen jest pani usuwająca Kamień która chyba pratykowała u rzeżnika nie posiada cienia delikatności uszkadza wargi oraz powoduje nadwrażliwożsć zębów na zimne i gorące płyny.Osoba która pracowała wcześniej też kobieta robiła to bardzo subtelnie i delikatnie bez efektów ubocznych.
Pzdrawiam
SORRY
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Kluczborska 31/56
Kraków

Średnia ocen: 4,2/5
Śmiało polecam Panią Doktor Joannę Szyper - Szczurowską. Leczyłem się w Klinice prawie 4 lata (2010-2013) i przez cały okres leczenia nie było żadnych problemów. W trakcie leczenia ortodontycznego miałem zabieg na progenie i jestem mega zadowolony zarówno z efektów leczenia, jak również z profesjonalnego podejścia Pani Doktor i współpracowników do mojego problemu. Polecam również samą Klinikę UJ i jej pracowników, jak również sympatyczne podejście lekarzy w Szpitalu Rydygiera (tam ...
Opinia dodana przez: Adam

Gabinet
ulica Kraszewskiego 32/2
30-110 Kraków

Średnia ocen: 4,0/5
Miałem problem z dziąsłami. Pan Stós go zbagatelizował. Potem trafiłem do innej lekarza, okazało się że to choroba dziąseł. Pan Stós nie dość że źle mnie zdiagnozował, do tego widać było że jest mało zaangażowany. Chciał puścić mnie do domu po samym ściągnięciu kamienia, gdy poprosiłem by jeszcze zerknął czy coś jest nie tak znalazł dziurę po tym gdy prosiłem by jeszcze raz zerknął znalazł drugą dziurę mówiąc że jest ...
Opinia dodana przez: Wojtek

Gabinet
Gabrieli Zapolskiej 42
30-126 Kraków

Średnia ocen: 3,7/5
Świetna ortodontka, świetny lekarz. Podchodzi do sprawy zdecydowanie profesjonalnie. Wyprowadziła moje zęby z dużej i skomplikowanej wady, kiedy były jakiekolwiek wątpliwości jeździła ze mną na konsultacje. Rzadko kiedy zdarza się takie podejście do pacjenta z tego co rozmawiałem z innymi moimi znajomymi.
Opinia dodana przez: Anonim

OrtoVia
al. Daszyńskiego 8
Kraków

Średnia ocen: 3,7/5
NIEZGADZAM SIĘ z opinia mojego poprzednika która jest wielce krzywdząca dla Pani doktor.
Pani dr. Motyl jest bardzo kompetentną lekarką- oby więcej takich.
Leczę u Pani dr. Motyl dwójkę dzieci . Na pierwszej wizycie Pani doktor wytłumaczył mi wszystko w zrozumiały sposób , co bardzo cenię, przedstawiła plan leczenia , i po 10 miesiącach WIDAĆ EFEKTY i to jakie wspaniałe !!!!.
Najpierw dzieci miały założony aparat Hasa (o ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ulica Masarska 9/37
31-534 Kraków

Średnia ocen: 3,5/5
Nie polecam tego gabinetu, wiele lat wizyt, mnóstwo pieniędzy wydanych na leczenie. Po kilku latach niekończącego się leczenia, po zasięgnięciu opinii u 3 niezależnych specjalistów skończyło się na zmianie ortodontki i konieczne było założenie nowego aparatu. Kilka lat męczących wizyt i góra pieniędzy wyrzuconych w błoto. Jest bardzo wielu specjalistów w tej dziedzinie więc radzę się dobrze zastanowić i udać się do kogoś polecanego a nie tutaj
Opinia dodana przez: A

Bogdan Sawicki

Stomatolog, Protetyk

  (+2 więcej)
liczba opinii: 2

"PRO VITA" Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Kraków-Śródmieście Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Basztowa 5
31-134 Kraków

Średnia ocen: 3,0/5
Bardzo dobry stomatolog. Bardzo uprzejmy i miły. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Anonim
+3 więcej

Gabinet
II Pułku Lotniczego 22
Kraków

Średnia ocen: 3,0/5
Dokładnie omawia proces leczenia, uprzejma i kompetentna ortodentka.
Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: gość

Ortodonci w KrakowieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat