Łódź Ortodonta

NZOZ
DOSTOJEWSKIEGO 5a
90-054 Łódź

Dzień Dobry! Moja sytuacja jest dość dziwna , bo zanim trafiłam do doktor Kaniorskiej miałam aparaty i leczylam się ortodontycznie prawie 1 rok. Nie będę podawać nazwiska pani doktor która prowadziła leczenie bo była to całkowita klęska i porażka. Jak wszyscy orto z problemami poszłam do paru ortodontów którzy na 10- 15 min konsultacji nie szczędzili krytyki mojego wcześniejszego leczenia, stawiali różne diagnozy i plany leczenia - ale powtarzała się ...
Opinia dodana przez: jassowa

al. 1 Maja 49 lok. 4
90-740 Łódź

Pani doktor wyprostowała moje zęby bez usuwania zębów trzonowych, jak proponowali mi inni specjaliści. Do każdej wizyty była przygotowana w 100%, zawsze wyjaśniła mi co będzie robione oraz czego się spodziewać po każdej aktywacji aparatów. Oceniam ją bardzo pozytywnie, efekt leczenia u niej był powyżej moich oczekiwań i utrzymuje się do dziś (niedawno minęło 5 lat od zdjęcia aparatów).
Opinia dodana przez: Oola

lek. dent. Marek Pryliński

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

przychodnia
Jana Długosza 21/23
91-083 Łódź

Mam bardzo duże zaufanie do Pana doktora. Mogę każdemu polecić wizytę u Pana Marka, ponieważ już od 5 lat nie zmieniłam stomatologa. Zanim trafiłam do Pana doktora cały czas miałam problemy i cały czas były jakieś "poprawki" i ubytki. Teraz pojawiam się tylko na wizytach kontrolnych, które bardzo lubię ze względu na kompetentną i miłą obsługę. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

Laboratorium Analiz Lekarskich
Piotrkowska 17
90-406 Łódź

Serdeczenie polecam panią Magdalenę Dudkiewicz. Wizyta przebiegła sprawnie, a sam zabieg bezboleśnie. Przed zabiegiem zostałem szczegółowo poinformowany o jego przebiegu, oraz przyczynach powstania problemu.
Opinia dodana przez: Kowalewsky

przychodnia
Wschodnia 44/2
90-271 Łódź

Bardzo miły lekarz.Kultura osobista jak i podejście do pacjenta jest na wysokim poziomie.Wyczerpujące odpowiedzi na pytania pacjenta,tłumaczenie zagadnien medycznych w sposób jak najbardziej przejrzysty.Dlatego z całą odpowiedzialnośca mogę polecić pana doktora oraz jego centrum medyczne.Ps: co do cen usług medycznych są po przystępnych cenach.

SGS "Braket"
ul. S.Sterlinga 17/2
90-212 Łódź

Super, pełen profesjonalizmy, wreszcie trafiłam do gabinetu gdzie lekarz mówił zrozumiałym językiem. Jestem w trakcie leczenia widzę już efekty. W dodatku obyło się bez ekstrakcji!!! POLECAM

KARDENT
Czerwona 2
95-005 Łódź

super obsługa, szybko, wizyty zawsze na czas, bez kolejek, delikatna, uśmiechnięta i bardzo miła pani doktor
Opinia dodana przez: pacjentka

Pro Orto Praktyka Ortodontyczna
Żurawinowa 11
94-413 Łódź

Cudowna kobieta, anioł. Delikatna, cierpliwa, uprzejma kompetentna. Nawet gdy pojawił problem, przyjęła mnie późnym wieczorem.

Ortorad
Tansmana 6/1
92-548 Łódź

Bardzo dobry ortodonta....ale ja straciłam swoją szansę . Na razie! Jestem zapewne jedną z niewielu która tu pisze a nie byłam pacjentka dr Radlińskiego. Niestety. Miałam zaproponowane leczenie dwoma aparatami , ale mnie zależało tylko na górze. Dr Radliński odmowił takiego lecznia i brzmiało to rozsądnie , że może wrócić wszystko, ale ja chiałam zaoszczedzić pieniądze.Pieniadze zaoszczędziłam , a krzywe ząbki wróciły:-(!!!. Ja sama walczę z myslami i wstydem aby ...
Opinia dodana przez: Zuza
Ortodonta Łódź lek. dent. Beata Jarnecka

Przychodnia
Piotrkowska 5
90-406 Łódź

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia i jego wyniku, dzięki Pani dr. Jarneckiej mój uśmiech jest piękny. Atmosfera była przemiła, aż chciało się wracać na kolejne wizyty, szczególnie jak się widziało pozytywne efekty. Bardzo polecam leczenie u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Milena