Ortodonta

EZ. Zespół chirurgii jednego dnia. NZOZ. Ebert T., Zachara S.
Borowskiego 2A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!

Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog, Ortodonta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz
Ortodonta Kraków lek. stom. Weronika Rabczak

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48
30-653 Kurdwanów, Kraków

Na pewno zostanę u pani doktor na dłużej. Przypadkiem trafiłam do gabinetu, z polecenia ale warto było. Jestem po 2 wizytach i jestem w pełni zadowolona. Spełnia oczekiwania na 100%

Ortodonta Kraków lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz

Ortodoncja i Stomatologia Całe i Białe
Daliowa 3

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Osobiście się podpisuję po poniższymi opiniami i uważam, że jest godna polecenia innym osobom, szczególne tym którzy mają obawy przed wizytami u stomatologa.

NORDENT Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
Norwida 10
60-867 Poznań

Wyjątkowy specjalista o szerokiej wiedzy. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na Panią Doktor. Polecam serdecznie.

Drozd Anna, lek. stomatolog. Spec. ortodoncji. Gabinet ortodontyczny
Kaliska 104
87-800 Włocławek

Bardzo długo szukałam takiego lekarza. Pani doktor jest przesympatyczną osobą i do tego świetnym specjalistą. Wszystko z czym się do niej zwróciłam zostało wykonane w 100%.

Opinia dodana przez: Katarzyna

ulica 4-go Marca 23G
75-710 Koszalin

w 100% polecam, wada która gdzie indziej była nie do wyleczenia została wyleczona

Oracka 20d
32-700 Bochnia

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

Ortodonta Warszawa dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

Orto-Royal
Sarmacka 6

Bardzo fajna z podejścia Pani doktor, konkretnie wytłumaczony plan leczenia i prawdopodobne powody wady. Gabinet nowoczesny i czysty, obsługa miła i dobry kontakt. Leczenie się jeszcze nie zakończyło ale wycenę mam przedstawioną, osobiście kontynuuję leczenie i też polecam Panią stomatolog.

Opinia dodana przez: Łukasz

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik

Pani Doktor bardzo Miła - zna się na rzeczy! Jedyny minus i to bardzo duży to asysta pani doktor-strasznie natarczywe, i wciskające kit! Byle tylko z ciebie zedrzeć kase..a tu ząbek do zrobienia, a tu pruchnica wiec może fluoryzacja itd..