Ortopeda Dziecięcy

Lucyna Nowakowska

Psycholog, Ortopeda dziecięcy

goławicka 4/32

Takich psychologów jak pani Nowakowska ze świecą szukać!!! Profesjonalistka z ogromem doświadczenia, mimo to rutyna jest jej obca i do każdego przypadku podchodzi ze stu procentowym zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: Izabella

lekarz Dominik Dziadecki

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne Henryk Sosna
Wyzwolenia 35/III
41-600 Świętochłowice

Doskonały lekarz ,bardzo pozytywne i cierpliwe podejście do dzieci ,właściwy człowiek na odpowiednim miejscu.Dziękujemy
Opinia dodana przez: Katarzyna

Oddział Kliniczny Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Artroskopowej Stawu Kolanowego
Drewnowska 75
91-002 Łódź

Pan profesor Marek Synder leczy naszego synka który ma choroba perthesa. Jestesmy zadowoleni z rezultatów jak i ze sposobu leczenia.Niema żadnych problemów z kontaktem E-mail szybka odpowiedz jest naprawdę fachowcem w swojej dziedzinie godny polecenia

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Pan Doktor ma świetne podejście do dzieci i co najważniejsze do rodziców. Martwiliśmy się o stopy synka, doktor nam wszystko wytłumaczył, zalecił odpowiednie ćwiczenia. Polecamy z czystym sumieniem.

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Dr.Flont jest lekarzem godnym polecenia moim zdaniem,ponieważ doskonale zajmuje sie pacjentem w moim przypadku synem z końsko szpotawoscia prawej nogi i choroba Blounta nodze lewej.Pan doktor żetelnie objasnia zagadnienie choroby oraz cele jakie trzeba osiagnoc by poprawic życie dziecka.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Łukasz Matuszewski

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Gorąco polecam Pana doktora, kompetentny i rzeczowy z dobrym podejściem do pacjenta. Tłumaczy rodzicom w czym jest problem, poświęca tyle czasu ile jest potrzeba z dobrym podejściem do dzieci. Naprawdę godny polecenia.

MEDICINA

Kraków

Przemila, wyjatkowo cierpliwa lekarka, taka jak dla dziecka powinna byc. Na razie korygujemy nasze wady, nie sa powazne ale jednak wymagaja korekty. ziobaczymy jak nam pojdzioe leczenie pod okiem pani dr. Na razie wzbudza zaufanie

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

USG ortopedyczne, Traumatolog

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

Ultramedica
marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca.
Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. ...
Opinia dodana przez: Piotr