Warszawa Ortopeda Dziecięcy

Czy chodziło Ci o lekarzy:

damiana
foksal

jest to wspaniały lekarz operował mojego synka dzięki tej operacji dziecko moje normalnie chodzi jest to lekarz o złotych ręcach polecam

Opinia dodana przez: anonimowo

Wolny termin: 28 Cze o 10:30. Sprawdź inny.
Ortopeda dziecięcy Warszawa lek. med. Małgorzata Dąbrowska-Marchel

lek. med. Małgorzata Dąbrowska-Marchel

USG ortopedyczne, USG dzieci

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Lucyna Nowakowska

Psycholog, Ortopeda dziecięcy

goławicka 4/32

Kompetencja i fachowość widoczne nawet dla laika .Dzięki wskazówkom Pani Nowakowskiej moje dziecko powoli ale systematycznie zaczęło czynić postępy w terapii. Oby więcej było takich SPECJALISTÓW ktorzy pomogą nam rozwiązać problem.

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Pan Doktor ma świetne podejście do dzieci i co najważniejsze do rodziców. Martwiliśmy się o stopy synka, doktor nam wszystko wytłumaczył, zalecił odpowiednie ćwiczenia. Polecamy z czystym sumieniem.

dr n. med. Marcin Bonikowski

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Centrum Medyczne Twoje Dziecko
Lanciego 19 lok 126

Czekamy na pozytywne zakończenie naszego problemu. Podjęliśmy leczenie podwichniecia stawu biodrowego.

dr n. med. Krzysztof Mozol

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA

superr podejscie i fachowosc tego lekarza skłoniłma mnie do tego aby skorzystac z dalszych konsultacji , polecam

lekarz Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

NZOZ Medycyna Dziecięca. Poradnia Lekarzy Specjalistów

Wspaniały i cierpliwy, oaza spokoju dla pacjenta i rodzica. Lekarz ortopeda, a jednocześnie świetny psycholog. Dziękuję, że tak długo służył nam Pan wsparciem.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Paweł Wojtyński

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Wspaniały człowiek.
Lekarz z powołania, znakomity specjalista, człowiek dusza, polecam z całego serca.

Wspaniały człowiek.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr Behzad Shirdel

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

super doktor, polecam każdemu!!!!! leczy u mojej córki pękniecie kości
piszczelowej po upadku na lodowisku, świetne podejście do dzieci, łamie od
razu opory u dziecka, bardzo kompetentny.

super doktor, polecam każdemu!!!!! leczy u mojej córki pękniecie kości
piszczelowej po upadku na lodowisku, świetne podejście do dzieci, łamie od
razu opory u dziecka, bardzo kompetentny.

Opinia dodana przez: Crystal Blue

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya

Dzięki pani doktor, nasze dziecko chodzi. Trzy operacje, dwa lata opieki i pelen profesjonalizm
Dozgonna wdzięczność i szacunek.

Dozgonna wdzięczność i szacunek.

Opinia dodana przez: Piotr

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14

Rewelacyjny lekarz. Najlepszy ortopeda z jakim mialam do czynienia. Trafne diagnozy, ogromna wiedza i doswiadczenie, do tego zyczliwosc i gotowowosc do wyjasnienia problemow i odpowiedzi na moje pytania.

Opinia dodana przez: Sylwia