Ortopeda

dr Beata Spólnicka

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

W.N.Z.O.Z Promed
41-902 Bytom

Pani doktor to z pewnością lekarz z powołania, długo szukałam dobrego specjalisty dla mojego syna. Pani doktor dokładnie przeprowadza badanie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania
Ortopeda Sosnowiec prof. dr hab. n. med. Tomasz Bielecki

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Nie zgadzam się nic, a nic z opiniami. Pan docent uratował moją nogę. Był niezwykle miły i sympatyczny. Wytłumaczył wszystko i jako jedyny na Śląsku podjął się leczenia, za co jestem mu niezwykle wdzięczna.
Opinia dodana przez: Judyta
Ortopeda Łódź dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Traumatolog, Ortopeda

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 130

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.
Ortopeda Warszawa lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

dołączam się do pozytywnej opinii na temat zdolności i i zaangażowania do pacjentów Pana Rafała operował mi 10 lat temu kręgosłup w odcinku szyjnym i do tej pory jest wszystko ok Szacunek dla wiedzy i serca do pacjentów
Opinia dodana przez: andrzej
Ortopeda Warszawa dr Krzysztof Bryłka

Poradnia logopedyczna "LOGANN"
Bartnicza 4

Przede wszystkim bardzo uważny i słuchający pacjenta lekarz. Konkretnie i rzeczowo odpowiada na pytania. W łatwy i przystępny sposób omawia problem bez używania skomplikowanych terminów medycznych. Dzięki niemu szybko po kontuzji stawu skokowego wróciłam do zdrowia. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Marta
Ortopeda Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

wizyta już od 100

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.
Opinia dodana przez: Marysia
Ortopeda Brudzowice lekarz Wojciech Koniec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMUS" - SZPITAL
Szkolna 12
42-470 Brudzowice

Doktor Wojciech Koniec to wspaniały lekarz, doskonały fachowiec.
11.05.2017r przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL + czyszczenie łękotki
w NZOZ Primus Brudzowice.
Operacja przebiegła sprawnie w przemiłej atmosferze. Pan doktor od pierwszej wizyty w jego gabinecie okazał mi dużo zrozumienia. Dokładnie objaśnił moją kontuzję, narysował, pokazał.
Wojciech Koniec to specjalista nastawiony na pacjenta, komunikatywny, zawsze uśmiechnięty, nie liczy czasu podczas wizyty, słucha i jest świetnym psychologiem motywującym do leczenia ...
Opinia dodana przez: Ewelina
Ortopeda Gdynia lek. med. Karol Janczewski

Karol Janczewski - Gabinet Ortopedyczny
Władysława IV 50
Śródmieście, Gdynia

Doktor Karol Janczewski jest niewątpliwie profesjonalistą w swoim fachu. Bardzo cieszę się, ze trafiłam na takiego kompetentnego ortopedę bo nie tylko poświecił mi cała uwagę, ale konsultował się również z innymi lekarzami na temat mojego uszczerbku jakim jest złamanie kostki. Rzetelnie podszedł do sytuacji, wziął pod uwagę opinie innych lekarzy i wykluczył nieprawidłowości. Przyjrzał się dokładnie urazowi, potrafił wysłuchać. Wyjaśnił bardzo detalicznie co mi dolega, opisał moja kontuzje i przyjrzał ...
Opinia dodana przez: Marta
Ortopeda Konin lek. med. Marcin Bińkowski

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Na pewno najlepszy ortopeda w Koninie!!!! Kompetentny, zaangażowany, ciepły, przemiły no i pieknie mówi . Polecam!
Opinia dodana przez: STANISŁAWA
Ortopeda Elbląg lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Cudowny lekarz , a przede wszystkim człowiek. Kompetentny, życzliwy i wyrozumiały. Lekarz , przyjaciel pacjenta i psycholog w jednym . Diagnoza postawiona w punkt, całkowicie zbieżna z MRI , zastosowane leczenie również trafne. Tyle ile łez wylałam z powodu kolan to wie tylko Pan Doktor i ja, jednak tak jak obiecał wszystko jest ok. Polecam, polecam, polecam. :-)
Opinia dodana przez: Aleksandra Opalanko