Ortopeda

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

wizyta już od 100

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.
Opinia dodana przez: Marysia
Ortopeda Warszawa dr Krzysztof Bryłka

Poradnia logopedyczna "LOGANN"
Bartnicza 4

Do doktora trafiłam po operacji złamania śródstopia, która jak się okazało była wykonana źle i musiałam drugi raz przechodzić zabieg. Pan doktor bardzo wnikliwie przeanalizował moje leczenie zanim dotarłam do niego, wytłumaczył mi gdzie został wcześniej popełniony błąd po czym sam zoperował moją stopę. Jestem 3 miesiące po zabiegu i wracam do formy co mnie najbardziej cieszy.
Opinia dodana przez: aśka
Ortopeda Brudzowice lekarz Wojciech Koniec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMUS" - SZPITAL
Szkolna 12
42-470 Brudzowice

Doktor Wojciech Koniec to wspaniały lekarz, doskonały fachowiec.
11.05.2017r przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL + czyszczenie łękotki
w NZOZ Primus Brudzowice.
Operacja przebiegła sprawnie w przemiłej atmosferze. Pan doktor od pierwszej wizyty w jego gabinecie okazał mi dużo zrozumienia. Dokładnie objaśnił moją kontuzję, narysował, pokazał.
Wojciech Koniec to specjalista nastawiony na pacjenta, komunikatywny, zawsze uśmiechnięty, nie liczy czasu podczas wizyty, słucha i jest świetnym psychologiem motywującym do leczenia ...
Opinia dodana przez: Ewelina
Ortopeda Gdynia lek. med. Karol Janczewski

Karol Janczewski - Gabinet Ortopedyczny
Władysława IV 50
Śródmieście, Gdynia

Doktor Karol Janczewski jest niewątpliwie profesjonalistą w swoim fachu. Bardzo cieszę się, ze trafiłam na takiego kompetentnego ortopedę bo nie tylko poświecił mi cała uwagę, ale konsultował się również z innymi lekarzami na temat mojego uszczerbku jakim jest złamanie kostki. Rzetelnie podszedł do sytuacji, wziął pod uwagę opinie innych lekarzy i wykluczył nieprawidłowości. Przyjrzał się dokładnie urazowi, potrafił wysłuchać. Wyjaśnił bardzo detalicznie co mi dolega, opisał moja kontuzje i przyjrzał ...
Opinia dodana przez: Marta
Ortopeda Konin lek. med. Marcin Bińkowski

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Lekarz godny polecenia. Bardzo kompetentny, dokładny, uprzejmy i skuteczny. Poświęca pacjentowi dużo czasu, taktowny.Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Beata
Ortopeda Elbląg lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Cudowny lekarz , a przede wszystkim człowiek. Kompetentny, życzliwy i wyrozumiały. Lekarz , przyjaciel pacjenta i psycholog w jednym . Diagnoza postawiona w punkt, całkowicie zbieżna z MRI , zastosowane leczenie również trafne. Tyle ile łez wylałam z powodu kolan to wie tylko Pan Doktor i ja, jednak tak jak obiecał wszystko jest ok. Polecam, polecam, polecam. :-)
Opinia dodana przez: Aleksandra Opalanko
Ortopeda Poznań lek. med. Jędrzej Kosmowski

HalluxCenter
ul. Wyspiańskiego 10
Poznań

na samym wstępie chciałabym bardzo podziękować dr Kosmowskiemu za przywrócenie mojej stopy do porządku. :) dr Jędrzej to człowiek miły i rzeczowy, bardzo troskliwy człowiek. w klinie przechodziłam zabieg palca koślawego prawej stopy. przed operacją dr zajął się mną bardzo dobrze, wszystko wyjaśnił, uspokoił, opisał w szczegółach co mnie czeka. zabieg trwał około godziny. Przed operacją troszeczkę się bałam, znieczulenia i bólu po operacji (z uwagi na wpisy przeczytane w ...
Opinia dodana przez: Karolina
Ortopeda Piaseczno dr n. med. Maciej Luterek

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Świetny lekarz i specjalista gorąco polecam.Posiada bardzo dużą wiedzę i ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Pacjentka
Ortopeda Warszawa dr Karol Mochocki

dr Karol Mochocki

USG ortopedyczne, Ortopeda

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Ortopeda Warszawa dr n. med. Paweł Kołodziejski

Poradnia logopedyczna "LOGANN"
Bartnicza 4

Super lekarz, którego polecam z czystym sumieniem. Operował moje haluksy po czym dokładnie wyjaśnił mi jak powinnam dbać o swoje stopy po zabiegu.
Opinia dodana przez: Anastazja