Częstochowa Ortopeda

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Wolny termin: jutro o 10:00. Sprawdź inny.
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Profesjonalne podejście do pacjenta sprawia , że mam całkowite zaufanie do Pana doktora.
Zastrzyki z osoczem i kwasem biorę od września.

Zastrzyki z osoczem i kwasem biorę od września.
Ból stopy i kolana nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Każdy dzień zaczynałam od środków przeciwbólowych. Na dzień dzisiejszy zapomniałam o środkach przeciwbólowych.
Stopa działa normalnie, kolano do artroskopii ale póki co mogę chodzić bez bólu.
Przy okazji poprawił mi się stan mięśnia uda który po uszkodzeniu przyczepu obsuną się pod kolano i przeszkadzał w chodzeniu.

Polecam !.

Opinia dodana przez: Danuta

al. Wolności 37 m.7
42-200 Częstochowa

Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Dzięki niemu mój tata uniknął endoprotezy kolana na którą oczekiwał od 3 lat. Po wykonanym przez doktora zabiegu dolegliwości ustąpiły, choć początkowo muszę przyznać byliśmy sceptyczni, ponieważ nikt wcześniej nie zaproponował ojcu takiego rozwiązania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję bardzo i polecam innym osobom z podobnymi problemami.

Opinia dodana przez: kriss

ulica Chorzowska 26
42-200 Częstochowa

Pan Jacek Niski jest kompetentnym i bardzo doświadczonym lekarzem.Przeprowadzona operacja w szpitalu na Parkitce przebiegła bez komplikacji, w moim przypadku szybko odzyskana sprawność nogi .

Posiadł umiejętność łagodzenia stresu u pacjenta, odpowiednie dozowanie informacji o przebiegu procesu leczenia. Co ważne uprzejmy , chętny do niesienia pomocy pacjentowi, poświęcając czas i uwagę.Bardzo serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym tego ortopedę.

Opinia dodana przez: EAK

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Gorąco polecam tego lekarza , dokładnie wykonał usg i zbadał nasze dziecko, był miły i szczegółowo odpowiadał na pytania.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Grzegorz Morawski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Trafiłam do szpitala ze złamaniem ręki.Pan doktor Grzegorz Morawski w przeciągu 10 minut przyszedł obejrzeć moją rękę.Obsługiwał mnie z szacunkiem i uczuciem lekarskim.Wytłumaczył mi grzecznie co mi co się stało z moją ręką.Jego obsługa bardzo mi się podobała za co mu gorąco dziękuje.

Opinia dodana przez: paulina

Przychodnia okulistyczna
al. Aleja Pokoju 1
42-200 Częstochowa

Cierpliwy, mający zawsze czas dla pacjenta. Nie przyjmuje byle odhaczyć wizytę tylko poświęca czas pacjentowi, wysłucha, przeprowadzi szczegółowy wywiad oraz wytłumaczy na czym choroba polega, jakie i dlaczego chce zastosować leczenie. Operował mi rękę "uwolnienie nerwu łokciowego" - wszystko przebiegło poprawnie. jestem zadowolona z przebiegu leczenia.

Opinia dodana przez: Monika

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Lekarz z powołania, kompetentny, oddany pacjentowi, rzeczowy, sumienny. Jest bardzo dobrym specjalistą w ortopedii kolana czego sama doświadczyłam.

Opinia dodana przez: Teresa
Ortopeda Częstochowa lek. med. Artur Gap

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

fachowiec, trafiłem przypadkowo na badanie usg. Doktor tylko spojrzał na nogę i stwierdził zerwanie ścięgna Achillesa. Badanie usg tylko to potwierdziło. ( dla porównania lekarz w szpitalu we Włoszech stwierdził że ścięgno jest całe tylko miesień jest nadwyrężony)

Opinia dodana przez: wojtek

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Bardzo rzeczowy i sympatyczny lekarz, z rozmowy z nim widać że ma wiedzę na wysokim poziomie. Polecam kazdemu

Opinia dodana przez: Patryk

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

świetny lekarz. jak się człowiek leczy na nfz ma normalne podejście. lekarz z powołania. nie trzeba iść prywatnie

Opinia dodana przez: Damian