Ortopeda Gdańsk

- 58 lekarzy
+2 więcej

REMED+LECTUS
Wałowa 27
Gdańsk

Średnia ocen: 4,1/5
6lat temu doktor zoperował nogę z nowotworem kości mojego męża.Wyciął mu kość piszczelową i założył aparat lizarowa,w którym mąż chodził dwa lata.
Kolejna operacja polegała na wszczepieniu kości strzałkowej w miejsce piszczelowej.W Centrum Onkologii w Warszawie profesorowie byli wściekli na widok nogi po takiej operacji.Nie chcieli udzielić nam konsultacji wyzywając"obóz koncentracyjny Gdańsk"..Skończyło się apmutacją kończyny..Najgorsze w tym wszystkim jest to,że doktor zwodził nas przepisując wciąż biseptol,choć wiedział,że mąż ma wszczepionego ...
Opinia dodana przez: Anonim

Pomorskie Centrum Traumatologii Gdańsk, Oddz. Chir Ręki
SOPMED Sopot, STARMED Gdynia, BIK-MED Puck
Gdańsk

Średnia ocen: 4,0/5
Maciej Piotrowski to prawdziwy lekarz z powołania. Miły, empatyczny, prawdziwie troszczy się o dobro pacjenta, jest jedynym lekarzem przy którym czułam się bezpieczna. Posiada ogromną wiedzę Ale nie zapomina podzielić sie z nią z pacjentem. Pięknie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam w 100%"
Opinia dodana przez: Anna
Średnia ocen: 3,9/5
Pan doktór zdiagnozował mój problem z szyją i uwolnił mnie od potwornego bólu w czasie 15-to minutowej wizyty. Potem dowiedziałam się, że też wyprowadził moją szwagierkę ze złamania nogi. Jestem naprawdę wdzięczna i gorąco polecam pana doktora wszystkim cierpiącym na ostry ból stawów lub mięśni.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,7/5
Zdecydowanie mogę stwierdzić, że doktor Ziółkowski jest najbardziej chamskim i nieuprzejmym lekarzem, jakiego w życiu spotkałam, a biorąc pod uwagę, że od trzech lat borykam się z uszkodzonym kolanem, z samymi ortopedami spotkałam się już wieloma. Doktor Ziółkowski jest ordynatorem kobiet na oddziale ortopedii w Szapitalu Wojewodzkim. Pominę już fakt, że na operację rozklechotanej już wtedy łąkotki (rączka od wiadra, regularne bloki kolana) i więzadła, z zaznaczeniem na skierowaniu: PILNE! ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jarosław Cichy

Traumatolog, Ortopeda

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Gabinet
Jaśkowa Dolina 105 lok. 268
80-288 Gdańsk

Średnia ocen: 3,7/5
Trafiłem do tego lekarza z córką, która była w okresie dojrzewania i skarżyła się na bóle kolan.Zostaliśmy skierowani do państwowej placówki służby zdrowia przy Al. Zwycięstwa, gdzie p. doktor miał dyżury. Podczas badania lekarz zajął się córką życzliwie i troskliwie a następnie stwierdził, że córkę czeka operacja kolan. Kiedy zobaczył minę mojej zbladłej małżonki dodał, że to schorzenie można jednak leczyć zastrzykami niedostępnymi "na ubezpieczenie". Na "szczęście" pan doktor zaproponował ...
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Średnia ocen: 3,6/5
Pan doktor jest człowiekiem godnym polecenia. Jest moim trzecim lekarzem ortopedą i właśnie tym który mi pomógł z moją przypadłością kolana. I nie operacją a odpowiednim lekiem. Trafiłem do Niego z polecenia siostry. Mama już też była na wizycie. I nikt złego słowa nie powiedział. A pan doktor też nie jest cudotwórcą , ani Bogiem żeby wszystkich bez wyjątków uzdrowić. Ja jestem zadowolony i polecam wszystkim takiego specjalistę.
Opinia dodana przez: Sławomir
+1 więcej

Gabinet
Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Średnia ocen: 3,4/5
Dziwią mnie te negatywne opinie o lekarzu. To chyba z zazdrości, bo mało teraz takich ciepłych lekarzy. Nie dosyć ,że dobry specjalista to przemiły człowiek. Pacjent może powiedzieć wszystko o swojej dolegliwości a On jest cierpliwy ,miły i pomocny.
Opinia dodana przez: Monika

Gabinet
Partyzantów 49b
Gdańsk

Średnia ocen: 3,3/5
Prawie 3 godziny czekania!! tylko po to by dowiedziec sie ze nic mi nie jest!! mam problem z palcem u jednej stopy,ktory byl kiedys złamany i widocznie zle sie zrosl. poza adidasami odczuwam ogromny ból przy chodzeniu!! podwija mi sie on pod siebie a kosć strasznie obciera,w szpilkach nie wytrzymam nawet 2 minut!! musze kupowac buty o rozmiar wieksze! na co doktor ze nikt mi nie kaze chodzic w szpilkach.ze ...
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet lekarski

80-350 Gdańsk

Średnia ocen: 3,1/5
Takich lekarzy jak pan doktor to juz nie ma. Może gdzies sie jacys uchowali?Holdujac zasadom Hipokratesa wciąż dąży tą drogą.Panie doktorze bardzo Panu dziękuuuuję!!!!!!!!
Opinia dodana przez: aniela sidorowicz
+1 więcej

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka

Gdańsk

Średnia ocen: 3,0/5
Wspaniały, kompetentny, super fachowiec, bardzo miły, uśmiechnięty, diagnoza 100%.
Tłumaczy dokładnie, zrozumiale. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Ortopedzi w GdańskuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat